2 2
dr.restaurator

Forumi s linkovima za autoprograme

Recommended Posts

Ovako. na laptopu mi je windovs 7 al 64bit. i sad mi nemogu raditi ovi programi za aute koje imam.

malo sam istraživao i postoje verzije za 64.bit , a usput ove verzije koje imam su već stare i po 3 i više godina pa nebi bilo loše obnoviti ih

dok po torentima nema ništa novog

nekako mi se čini da su mhhauto i garage forum najpopularniji šta se tiče tih programa, ali mislim da se za registraciju mora nešto uplatiti?

 

e sad mene zanima zna li ntko di imaju free linkovi ili neki slični forumi ili stranice (ili neko ima linkove)

 

konkretno me zanima etka,elsa,autodata i atris tehnik

 

moderatori ako se ovo ne smi objaviti obrišite temu ili ako neko ima a linkovi se ne smiju postavljati nek pošalje na pm ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cartechnology.co.uk i mmhauto.com su meni dva najdraza foruma i za oba nisam nista placao, registrirao sam se besplatno.

 

Etka ne radi na 64bit i nova verzija dolazi u VMWare formatu dakle trebat ces VMWare server dignuti.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

projektilski: e to, za ovu cartehnology nisan ni čuja do sada, i kad sam vidija uspija san se registrirati i ima svega. vidin sad da za 64bit triba VMWare dok to na mhhauto ne spominju

a za mhh auto sam se pokuša prije nekih godinu dana registrirati i tražilo mi je invitation code. onda sam im posla e-mail i odgovor je bia da moran uplatiti 20 dolara pa će mi poslati invitation code pa više nisan ni pokušava

 

g2 ltd: daj da vidim, mislim da sam zadnje od autodate ima 3.38 i nešto na hrvatskom 3.39

Edited by dr.restaurator

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dr.restaurator

 

Na win7 x64 možeš upogonit većinu od onog što si naveo

etka - 7.5 - trebaš instalirat update KB3033929

Atris - koristi runuasdate x64

AD - treba ti reg file za x64

elsa - treba ti VMWare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Etka radi na 64bit? Prvi put cujem jer sve 7.5 koje sam nasao su bile vmware virtualke no nisam gledo dal su bile 32bit ili 64

Elsu osobno imam ja 64bit i ne treba mi nikakv vmware...

Share this post


Link to post
Share on other sites

perotok

sad skidam prvi puta atris tehnik (skidam sa cartehnology) pa ni neznam radi li ili ne.to runasdate je samo ono da ne moraš vraćati datum?to sam koristija za etku

za atudatu sam ima neku s piratebaya mislim da je 3.38 i s njom su bili reg file za 32 i 64 al svejedno nije radila

a za ovo ostalo ako imate link kakav, jer sam danas gleda etku i elsu na cartehnologi i ima 100 verzija(ne baš doslovno) :-)

a neskida mi se sad 30G pa da na kraju ništa od tog

Share this post


Link to post
Share on other sites

perotok

sad skidam prvi puta atris tehnik (skidam sa cartehnology) pa ni neznam radi li ili ne.to runasdate je samo ono da ne moraš vraćati datum?to sam koristija za etku

za atudatu sam ima neku s piratebaya mislim da je 3.38 i s njom su bili reg file za 32 i 64 al svejedno nije radila

a za ovo ostalo ako imate link kakav, jer sam danas gleda etku i elsu na cartehnologi i ima 100 verzija(ne baš doslovno) :-)

a neskida mi se sad 30G pa da na kraju ništa od tog

Kad skineš atris imaš i upute....slijedi upute i mora raditi....ako zapneš javi

AD radi -kad instaliraš po uputama i ako zapneš i dobiješ neku grešku opet javi

etku skini 7.5 v2016-slijedi upute -ako zapneš javi

elsu skini 5.20 (ako skidaš database AU,VW,SK,SE) to ti je preko 70 GB a ako želiš samo VW onda je puno manje ....

Gdje zapneš javi se na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2