1 1
RoMario44

Što mislite o ovome...BOSCH PLUS 90...?

Recommended Posts

Pozdrav ekipo,

prije svake odluke za kupnju, kao i dosada, pa makar se radilo i o automirisu najbolje mišljenje je drugih koji su nešto probali, popuš..... dobili itd ;-)

 

Što mislite o ovim Boschevim žaruljama, umjesto običnih....ta njihova svijetlost kako izgleda na autu....?

I cijena, gdje su najpovoljnije...?

 

Hvala ;-)


51_Zie_E1_SITL_SY300.jpg


61_Sr_N0p_Uxr_L_SL1500.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja prvi,nisam te do sada ni vidio,al sam uzeo od osrama night breaker unlimited,svijetle dosta bijelo,traju dosta dugo,i odlicna vidljivost,cijena cca 250kn bauhaus,ja sam uzeo u BiH,malo su jeftinije,cca 180kn par. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

612_ZAce_Hzn_L_SL1185.jpg


u biti ove mi trebaju H7... na ovakve si mislio...?

 

Zanima me kolko su bolje od ovih OEM običnih....? Dali daju ono "seljačko svijetlo" ili je čisto ok...?

Imam neke led u poziciji bijelu svijetlost daju e sad mi ove svijetle obično pa si razmišljam o ovima što sam stavio...? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam ove bosch uzeo na preporuku kolege koji je probao i osram nightbreaker i on tvrdi da su bosch bolje i da duze traju i jos su i jeftinije od osrama

Bosch u usporedbi s obicnim zaruljama svjetli puno jace ali nije bas neka bijela svijetlost uglavnom ja sam zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam H1 platio nekih 80-90 kuna s postarinom...s tim da mi je frend rjesio neki rabat preko sebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

612_ZAce_Hzn_L_SL1185.jpg

 

u biti ove mi trebaju H7... na ovakve si mislio...?

 

Zanima me kolko su bolje od ovih OEM običnih....? Dali daju ono "seljačko svijetlo" ili je čisto ok...?

Imam neke led u poziciji bijelu svijetlost daju e sad mi ove svijetle obično pa si razmišljam o ovima što sam stavio...? ;-)

Da,odlicne su,bar meni,dosta se dobro vidi,znatno bolje od obicnih. Nije nikakvo seljacko svjetlo,znam na sta mislis,ja sam prezadovoljan sa ovim h7. Moje preporuke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim philips white vision h7, 200kn par, daju vise svjetlosti, bacaju bjelkasto, za trajnost ćemo vidjeti, moja preporuka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja prvi,nisam te do sada ni vidio,al sam uzeo od osrama night breaker unlimited,svijetle dosta bijelo,traju dosta dugo,i odlicna vidljivost,cijena cca 250kn bauhaus,ja sam uzeo u BiH,malo su jeftinije,cca 180kn par. :)

 

Nemaš štelu :grrr :grrr 140Kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro su ti rekli :))))))

 

Kupio ja 3 paketa za 300kn. Kakav popust bolan bio ;)

 

Sad već ima skoro 3 godine i još svijetli ugodnije. Osram NB Unlimited H7. Još orginal i piše "made in Germany"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima tko sliku sa obicnim zaruljama i tih osram i bosch? Naime imam golf 5 pa bi htio pojacati jacinu svjetla, ne da smeta ostalima iz suprotnog smjera i da budu vise bijela, ne seljacko onako plava ili nesto slicno, cisto onako normlno da su vise bijela nego zuta tvornicka, i dali bi sa tim zaruljama imao problema na tehnickom?

Edited by Dark Beast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima tko sliku sa obicnim zaruljama i tih osram i bosch? Naime imam golf 5 pa bi htio pojacati jacinu svjetla, ne da smeta ostalima iz suprotnog smjera i da budu vise bijela, ne seljacko onako plava ili nesto slicno, cisto onako normlno da su vise bijela nego zuta tvornicka, i dali bi sa tim zaruljama imao problema na tehnickom?

 

Slike ne mogu toliko prikazati. Bolje vidiš uživo nego na slici gdje će prikazati krivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas bio stavio jednu bosch i ostavio jednu staru...nema razlike previse u nijansi svjetla

Mrvicu bijelije svjetli od obicnih

Al snop je puno jaci...morao sam spustit faorve nakon ugradnje bosch sijalica...s tim da ja imam faorve s lecom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas kemijam o tom boschu, da maknem kina xenone, imao nightbreaker u to mi nema nekog pomaka na bolje, bacio ih na duga svjetla i stoje, drkaju sad po tehnickom za xenon al nezz jel bi dobio sta s tim +90, far s lecom je u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mene pati što napraviti....

Ostaviti ove origigi ili stavljati te, a koje OSRAM ili BOSCH.....?

 

U tablicama imam ono ice osviejtljenje, u poziciji isto tako....e sad me zanima koje bi se uklapale u t osve...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih osram ima svuda koliko sam skuzio za uzet

Dok bosch bas i nema bar ih ja nisam vidio..

Mario osram ti svjetli bjelije od boscha sad ti sam odluci koje ces

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1