2 2
K0k0Pu

GOLF 7 LED STRAŽNJA SVJETLA UGRADNJA

Recommended Posts

Ma smijesno mie da npr u ovlastenom mozes uzet nove stopke za 6000kn, ali ti ih oni ne mogu 'aktivira'

a sve original, sve plug n play, sve kupljeno u ovlastenom

A na drugim mjestima nema frke nikakve :s

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svim ovlastenima je tako, i u Tomicu isto za Bmw, mogu oni nesto naknadno stavit, ali onda moras i novi modul kupit jer oni jedino prazan modul mogu kodirat, stari ne mogu prekodirat dok majstor na cesti sa laptopom toodradi bez problema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako sam ja isto bio zvao u ovlasteni za farove prednje i zadnje, za radio i hm ne sjecam se sta je jos bilo, i ista stvar, rekli su mi da za moj auto to nije standardna oprema i ponudili su mi cijenu ali da ne mogu ugradit.. a s obzirom da je auto na leasing, ne znam koliko imam prostora odnosno pretpostavljam da nemam prostora da ugraduje netko drugi osim ovlastenog... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nesmijes nis naknadno ugradivat kod ovak nekog jer auto nije tvoj i moras ga vratit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ga placas je tvoj, pa lako vratis original kada ga vratis, premda i ne trebas vracat te stvari, nit ce koitat ista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neznam nisam nikad imao leasing tak da ono

Moja pretpostavka da se nesmije a sad nez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupost, leasing je nacin na koji si dosao do auta, radis s njim sto hoces. Kaj mislis da ti netko iz leasinga dolazi kontrolirat auto svako tolko? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj ? on bas zna jesi imao xenone i ledice . pregleda auto i vidi jel radi ili ne i jel razbijeno/osteceno sta ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako sve bude kako treba onda ga ne vracam, odnosno sa zadnjom ratom je auto moj, ali ne daj boze neceg, odnosno da ne mogu placat auto pa da mi ga idu uzet onda mi jos samo treba da moram placat neku "kaznu" kaj sam ugradivo pizdarije.. a u ovlastenom mora bit sve ugradivano jer se mora odrzavat u ovlastenom, pa bi sigurno oni srali kad bi vidili da nez tipa farovi nisu ugradivani u ovlastenom, vec su neka zamjenska ugradivana kod nekog privatno.. to me jebe najvise i onda nemam volje za nicim -.- radio se bojim stavit jbt a kamoli nekaj drugo, a nedam njima 30 iljada kuna za radio pa taman i da im nije nikakav problem ugradit ga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam preko kojeg leasinga si ti, ali sve to sto pises su za mene gluposti jer ja sam svog prijasnjeg GTI-a bio uzeo na leasing i niti sam ga servisirao nakon garancije u ovlastenom niti me iko pitao bilo sto kad sam stavio druge felge, opruge, kocnice, zatamnio stakla, jedan 2din radio pa onda RNS510, chip, itd, itd..

 

Tako da po meni to sto ti pises, je malo too much. Jbt ispada da placas auto a smijes samo gorivo nalit i vozit ga. Dobro da ne moras dopustenje za pranje i poliranje od njih trazit. Glupost malo jaca za mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stavi slobidno sta oces, neces nikom nista placat...

 

Original djelove spremi sastrane ako si bas tako bojazljiv i gotovo...

 

Nije bas da je sa zadnjom ratom tvoj, tvoj je nakon sta isplatis ostatak vrijednosti vozila koji ste ugovorili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stavi slobidno sta oces, neces nikom nista placat...

 

Original djelove spremi sastrane ako si bas tako bojazljiv i gotovo...

 

Nije bas da je sa zadnjom ratom tvoj, tvoj je nakon sta isplatis ostatak vrijednosti vozila koji ste ugovorili...

Ako je financijski, onda je u pravu, ja recimo iza zadnje rate imam samo 400kn za platit.

Kod operativnog je ostatak vrijednosti veci ili manji i tu stoji da auto nije tvoj dok to ne platis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi u firmi imam operativne jer se auti uzimaju na 2 god. i onda ih vracamo, ovog drugog sam potpuno zaboravio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam preko kojeg leasinga si ti, ali sve to sto pises su za mene gluposti jer ja sam svog prijasnjeg GTI-a bio uzeo na leasing i niti sam ga servisirao nakon garancije u ovlastenom niti me iko pitao bilo sto kad sam stavio druge felge, opruge, kocnice, zatamnio stakla, jedan 2din radio pa onda RNS510, chip, itd, itd..

 

Tako da po meni to sto ti pises, je malo too much. Jbt ispada da placas auto a smijes samo gorivo nalit i vozit ga. Dobro da ne moras dopustenje za pranje i poliranje od njih trazit. Glupost malo jaca za mene.

Vjerovatno Porsche Leasing.. imam dokumentaciju jer sam tražio ponudu pa stoji ovo u ugovoru

 

nigdje nisam nešto naročito našao za modifikacije al ovo govore :

 

odgovornsost.png
i ovo
pregled.png
Edited by zvonexp

Share this post


Link to post
Share on other sites

A eto vidis da ipak se mora nes postivat jer auto nije tvoj dok ga neotkupis a ovo placas samo najam ko i rent a car

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise ti da ga ne moras odrzavat originalnim djelovima, nego djelovima iste kvalitete, to su svi djelovi koji se prodaju u trgovinama autodjelova koji imaju certifikat tuv, iso, e...

 

A u ovlasteni servis te ne moze nitko tjerat, postoji stavka u zakonu, (right to repair) koja kaze da imas pravo izbora servisa, servis samo mora bit certificirani, znaci mozes u Qservis ici, Autostop, Neostar, Acc, bilo koji registrirani po svom izboru...

 

I priznat ce ti garanciju...

 

http://www.servis-devcic.hr/vlasnici-vozila-znate-li-svoja-prava/

 

http://www.quality-service.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites

leasing je financijski i tako su rate rasporedjene da je sa zadnjom ratom auto moj!

dalje, kaj se odrzavanja tice, da mora u ovlastenom odnosno to sto govori @mouse_RI "certificirani"

naravno da moram postivat sva pravila koja su oni odredili jer auto nije moj kao sto kaze @Roza, prakticki koda je u najmu do zadnje rate :/

a kaj se dijelova tice, ne znam koliku ulogu igra slj, uzmem neke "zamjenske" farove zadnje, koji znaci nisu orginal i sad lupi me netko od iza i sjebe mi far, sta ce kasko napravit? isplatit mi stetu za obicne farove? ili kaj gledat koja je cijena tih zamjenskih? ili kaj moram imat racun di sam kupio te zamjenske farove i stavio? jer u ovlastenom nisam itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora biti održavan u ovlaštenom. Pa neces im dostavljati račun iz servisa na godišnjoj bazi. Sa zadnjom ratom auto ce biti tvoj i bok. Ak te brine ako nešto zapne i ne uspiješ otplatiti auto tak i tak ceš platiti penale nebitno di ga održava i kakve zadnje lampe bile i jesu li gume čelave i sl. Tebi je bolje da niš ne radiš

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2