1 1
Rallye G60

2. VW MEET Ljubuski REPORT

Recommended Posts

Sve ekstra , samo ubacite nekih aktivnosti da se vrijeme malo popuni jer dosadi monotonija.
Sto se tice svega ostalog bilo je odlicno. Auta odlicna, ekipa odlicna, lokacija poprilicno dobra. Kratko sam bio al dovoljo da sve pregledam.
Samo bih zabranio sudjelovanje nekom idiotu sa golfom 3 Imotskih tabla. Ne sramoti samo sebe nego sve nas. Stvara pogresnu sliku o svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je biti još nekih stvari u ponudi ali jednostavno nije bilo dovoljno vremena da se to realizira.Kao što ste mogli vidjeti imali smo ogroman prostor i samo smo 15dana proveli cisteci i spremajući to.A da ne pricam o količinama hrane i pića koje su podjeljene besplatno i muke da se to osigura.Jednostavno je reći nekome tko to gleda sa strane zašto niste ovo zašto niste ono al vjerujte nam, nama koji smo sve ono organizirali nije bilo nimalo jednostavno.

 

Ja znam da uvijek može biti bolje al jbga kad nešto organiziras nemoguće je da prodje bez nekog propusta.Ali ja ipak mislim da smo napravili nešto za pamćenje i da svi koji su sudjelovali na našem susretu zadugo neće vidjeti nešto slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezz table tocno, samo sam grad zapamtio. Crne boje ako se ne varam. Benzinac. Auto nije u bog zna kakvom stanju, tj nije ni po cemu poseban. Turira po parkingu, slajdra, samo sam gledao kada ce nekoga zgaziti.
A sto se tice hrane i pica, svaka vam cast. Ja mislim da ste vec poceli traziti sponzore za iducu godinu. Jer stvarno ne znam kako ste uspjeli namiriti za toliko ljudi. To nema nigdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj prijatelju znam da neces vjerovati kad bi ti rekao da u ovih 15 dana prije susreta što sam već spominjao spada i traženje sponzora.Ja znam većina sad misli puna hala zastava bilo je novaca od sponzora al vjeruj to je najveća i najskuplja stvar što smo od mnogih dobili.Ja kad bi ti rekao koliko smo mi novaca skupili od sponzora tek onda bi shvatio što sam rekao da nismo stigli mislit na nista ostalo,to je sramotno smjesna cifra.Svima njima veliko hvala na onome što su nam dali i to nam jest sigurno pomoglo ali ne želim da se misli da se naš meet financira od toga jer je to jako daleko od toga.U planu su bile i hostese i još dosta toga ali većina onoga je financirana iz naših džepova vjerovali ili ne.

 

Imao sam priliku za jedan duži razgovor sa kolegom koji sudjeluje u organizaciji sličnih stvari i kad sam mu sve ispričao njegov komentar to što vi radite mogu samo ludi ljudi napraviti :)

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Moj prijatelju znam da neces vjerovati kad bi ti rekao da u ovih 15 dana prije susreta to sam već spominjao spada i traženje sponzora.Ja znam većina sad misli puna hala zastava bilo je novaca od sponzora al vjeruj to je najveća i najskuplja stvar to smo od mnogih dobili.Ja kad bi ti rekao koliko smo mi novaca skupili od sponzora tek onda bi shvatio to sam rekao da nismo stigli mislit na nista ostalo,to je sramotno smjesna cifra.Svima njima veliko hvala na onome to su nam dali i to nam jest sigurno pomoglo ali ne želim da se misli da se na meet financira od toga jer je to jako daleko od toga.U planu su bile i hostese i jo dosta toga ali većina onoga je financirana iz naih džepova vjerovali ili ne.

 

Imao sam priliku za jedan duži razgovor sa kolegom koji sudjeluje u organizaciji sličnih stvari i kad sam mu sve ispričao njegov komentar to to vi radite mogu samo ludi ljudi napraviti :)

Tocno to znan kad smo radili st meetove skupilo bi se nas par koji su preuzeli odgovornost na sebe a dobar dio ekipe koji nisu mogli zbog obaveza bi financijski pomoga al od sponzora bi bilo jako malo.vise promotivni materijali ili nagrada koja al u danasnje vrime bolje ista nego nista. Ovo sta ste napravili je za svaku pohvalu i trazit mane i nedostatke je nepotrebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni niti jedan meet nije nikada imao propusta,cak stovise smijesna mi je ekipa koja se zali kao sto nema hostesi,sto nema programa,sto nema ovoga ili onoga...

Koga briga uopce,dodem na taj meet da vidim staru ekipu da malo popricamo,pogledamo aute,poslije se dobro nacugamo i to je to...nikada nemoze biti dosadno niti nezanimljivo...uz prave ljude naravno ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1