1 1
Guma

1. VW Meet Metković (20.08.2016)

Recommended Posts

pitanje!koja je svrha raditi jos jedan meet u istoj zupaniji??pa evo sad ti je u dubrovniku,prosli tjedan bio u ljubuskom...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz..:) ,otkad je Ljubuski u istoj drzavi,kamali zupaniji kao Mtk ,od Dubrovnika pa do ibenika nemas niti u jednom gradu meet ,bude u stobrecu neki mali party i to je to,zatim otkad je pravilo da u svakoj zupaniji bude po jedan meet ako u Dubroviku postoji jesan vw club a Metkovicu drugi vw team ,kakve mi imamo veze s njima ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno je da svaki vw club pravi za sebe bio to kod vas Dubeovnik Metkovic Split ili Makarska isto kao kod nas da Pravi ljubuski mostar sarajevo itd svaki grad svoj klub i po mom misljenju je bolje sto,vise meetova da se ljudi sastaju druze itd sretno svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne nemam nista protiv,da pace samo nekako sve je to tu blizu

pa zamisli kad bi svaki grad pravio meet??? npr. ljubuski,grude,siroki,posusje,mostar,pocitelj ili dubrovnik,metkovic,ploce....... itd itd

isti ljudi,ista auta, iste price i u kratkom razmaku............

nema sta ,probaj.....

sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto ima veze da svaki grad ima svoj susret. Jos bolje. Vise zabave,vise vidjanja s dragim ljudima. Ionako je 8 misec prazan sto se tice susreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze isti ljudi ista auta,iste price sad bi te malo i vrjedja da nismo na forumu, kako mozes to reci umisto da podrzis ekipu, bolje da ih ima sto vise, netko ne moze doci ovdje doci ce na drugo mjesto, a druzenja po meetovi nikad nece biti viska, ko moze doci doci ce ko ne nikome nista, ali gluplji komentar nisam odavno cuo, broj 1 si...

Edited by Mijo_vw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je malo vise srece i dobrih ljudi a ima ih vjerujemo,mi kao team najvise bi volili da svaki grad ima vw meet , stjeces nova poznanstva,prijatelje,a usput imas priliku dok putujes i obilazis meet-ove obic cijelu Hrvatsku i upoznat malo bolje svoju zemlju ,sto mislim da je najveci plus od svega , a usput tu je i dobra zabava naravno ;) pozzz svima od VW Team-a Metkovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmooooo :D

Jedva cekam! :vozi
Jeli ista lokacija ?

Dosao sam lani pogledat situaciju kada ste radili rostilj i bilo je sasvim dobro i da je se zvalo Meet-om.
Vjerujem da ce biti odlicno. Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da radili smo "mali" rostilj za ekipu ,pokazala se dosta dobra ideja i bilo je dosta pozitivnih reakcija...lokacija ce bit na drugom mjestu i imamo u planu program koji ce se mnogim svidit vjerujemo, iznenadjenja nece falit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo rakojate moji metkovćani :D sto ovaj gore rece ista auta isti ljudi iste price, normalno da ce ista biti auta, ne mogu se mjenjat svaki dan auta i neke velike stvari radit po njima, ali dode se radi price supljaka i tako dalje, i onako svi znamo svacija auta, doslo je vrijeme da je svak odvucen na svoju stranu i cak iz svog naselja ekipu nevidas, vidis tek na susuretu u drugom gradu hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljivamo na potpori ,ocekujemo vas u sto vecem broju ;)

Zahvaljivamo na potpori ,ocekujemo vas u sto vecem broju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedna vazna obavijest, prijave za 1.VW Meet u Metkoviću su pocele i vrse se u inbox na fb stranicu VW Team-a Metkovic, mozete se prijavit osobno ili kao ekipa sa navedenim brojem ljudi koji dolaze, te navest spavanje ukoliko ce netko nocit. Za vise info u vezi samog programa i opcenito event-a mozete pogledat na nasoj fb stranici,vas VWTM ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ekipa nas prvi meet je zavrsio, kako vam je bilo, jeste dosli sebi? Sve nas zanima, takodjer slike video sve saljite ;) vas VWTM

Edited by Guma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto reci nego svaka cast momci.Nikada jaca godina sto se sureta tice i vas susret je bio odličan.VW Team Ljubuski ima samo pohvale za vas.

 

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan susret, žao mi je samo što nisam mogao prespavati :palacg

 

2Peksy: :care

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam, sad na posao podrzat ostale ekipe, pogotovo nove, a onda u 10. Mjesecu. 2.Metkovska VW Rostiljada :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1