3 3
Gawro

Metlice brisača

Recommended Posts

Ja sam svoje danas isao skinuti... nije mi vrag dao mira jer previse su kostale da bi tako ajmo reći brzo otisle. Vidio sam da su dosta prljave i ljepljive (samo one gumice) očistio sam ih dobro i oprao za sad brisu odlično ko prvog dana, otećenja vidljivih nema. Dosta putujem, brzine ide preko 100km/h na sajbu se zaljepi dosta onih kukaca i sl. moja pretpostavka da je bilo do toga, vrijeme će reći svoje.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se kupuje Bosch AeroTwin, bitno je da ne piše Made in Germany, kao i ni Made in China. Nisu original.

 

Kad piše Made in Belgium ili France ako se ne varam, to je original.

 

Neko je to uspoređivao ovamo kod nas u CG.

Navodno mu je Germany škripao nakon nekoliko mjeseci, a Belgium je trajao. Interesantno je to još da su i OEM brisači iz Belgije.

 

Original Made in Germany proizvod ima samo u Njemačkoj, eventualno Austriji.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Znači, moji "Made in Belgium" su onda baš originali, jel. :)

Stvarno su dobre gumice od prvog dana, brišu, ne cvile iako koristim onu jeftinu tekućinu, Sonax mi je malo preskup ali budem riskirao jednom. Imaju i datum proizvodnje otisnut na njima ali je toliko sitno da moram sa nekim povaćalom pogledati kada su proizvedeni, baš me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada sam presao sajbu sa glinom,kupio sam onaj Sonax,ali nije bilo nista bolje jos uvjek mi skripa metlica,i kupio sam druge metlice neke jeftine i stavio i ne skripi nista,znaci jedan savjet obilazite Bosch brisace u sirokom luku,najbolje kupiti OEM Valeo koji je dolazio fabricki na Golfa 4 ili preci na ove Aero.

U svakom slucaju Bosch metlice vise nikad na moje auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni prije bile odlicne te bosch i hvalio ih na sva zvona...ali ove zadnje sto sam uzeo skripaju...brisu donekle dobro...straznja je stara svega par mjeseci a lupa i skace po straznjoj sajbi nenormalno...tako da cu morati preci na nesto drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrijeme je učinilo svoje... tek nakon 2 godine počinju raditi kako treba, jos 5 godina neka odrade i isplatiti će se ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo swf i cijena im je ko original navodno prva ugradnja. Medjutim kad duze brisu bukvalno treskaju dok brisu i cuju se malo dok brisu. Ima li sta cime bi mogao da ih podmazem. Inace brisu odlicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas u subotu zamijenio svoje nakon tocno 3g, nisu skorz bili sjeb al me nerviralo tocno ispred mene bi ostavljali trag nekih 2cm reko 120kn oba da mogu normalno vozit, hella razor hybrid aerodinamyc 30KM(120kn) 3g su super brisali, moran jos zadnji jel netko zna duzinu ujutro cu i njega ic uzet?

0d7d60ed9a2c71a398d038015fcc4123.jpg

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metlice stražnjeg brisača za G5 su cca. 33-34 cm ali bolje provjerit pa uzet.

dsc_0006_2eruk8.jpg

18_2017-09-2116.07.40ytusk.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas u subotu zamijenio svoje nakon tocno 3g, nisu skorz bili sjeb al me nerviralo tocno ispred mene bi ostavljali trag nekih 2cm reko 120kn oba da mogu normalno vozit, hella razor hybrid aerodinamyc 30KM(120kn) 3g su super brisali, moran jos zadnji jel netko zna duzinu ujutro cu i njega ic uzet?

0d7d60ed9a2c71a398d038015fcc4123.jpg

Gdje si uzeo te metlice?

Na netu sam vidjao takve metlice,ali nikako da naletim u trgovini na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje si uzeo te metlice?

Na netu sam vidjao takve metlice,ali nikako da naletim u trgovini na njih.

Uzeo u bih na jednoj pumpi tu ih uvik imaju

Metlice stražnjeg brisača za G5 su cca. 33-34 cm ali bolje provjerit pa uzet.

 

dsc_0006_2eruk8.jpg

 

18_2017-09-2116.07.40ytusk.jpg

Hvala provjerim jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo u bih na jednoj pumpi tu ih uvik imaju

 

Koja je pumpa?

Moram i ja vidjeti imali na pumpi tih metlica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je pumpa?

Moram i ja vidjeti imali na pumpi tih metlica.

Grafotisak mislim sa sam ih vidio i na gasbenzu nez odakle si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Gradiske sam,u kojem gradu imaju te pumpe gdje si uzimao metlice?

Jeli mogu na Golfa 4?

E sad to nez ova di sam ja uzeo ima samo u Grudama za gas nisam sigurab jel imaju pogledan ti kad budem gore pa napisem ovde njihove imas po ciloj bih

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad to nez ova di sam ja uzeo ima samo u Grudama za gas nisam sigurab jel imaju pogledan ti kad budem gore pa napisem ovde njihove imas po ciloj bih

Evo sada sam dosao,nema kod mene tih pumpi,moze tako pa napisi kada stignes,hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste imali problema sa ovim fejk aero briscima,da vam plastika struze po vjetorbanu kada brisu metlice?

Mislim na ovu plastiku slika ispod,ja bih uzeo ove originalne aero metlice upgrade pa ne znam da li ce se tako ponasati i ove originalne metlice,da ce kaciti plastikom vjetrobran.

 

aerowiper2.jpg

c365c11s-960.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove ruke brisača mi nisu nešto, izgledaju kao brežuljci kad gledaš kroz vjetrobransko.

01_dsc_0058hqfo7.jpg

dsc_00582anf4h.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako su bolji od onih standardnih, koji se baš vide.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis, brise i jedan i drugi, da brisu, neki bolje a neki losije ali ruke mi ne izgledaju nikako sa tim kvrgama, kao i straznji koji sam zamijenio za G5 aero iako ga rijetko kad koristim ali sto je ljepse, ljepse je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam premazao sva stakla RainX-om.

Odustao sam od kupovine brisača.

Jedino ih povremeno upalim kad sam u gradu.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis, brise i jedan i drugi, da brisu, neki bolje a neki losije ali ruke mi ne izgledaju nikako sa tim kvrgama, kao i straznji koji sam zamijenio za G5 aero iako ga rijetko kad koristim ali sto je ljepse, ljepse je.

Tako je i jedan i drugi brisu,znam i meni nije nesto ali gledao sam na otpadu te ruke i nisam nasao nista u dobrom stanju,jer sve su korozirale.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3