3 3
Gawro

Metlice brisača

Recommended Posts

Alkohola ima u ljekarni za kupiti?? A s domaćim pićem da je probati :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

grebala su stare dok nisam ulio plavi sonax i bogme prestalo cviljenje al jedan je lose brisao pa eto iz kurioziteta narucih gumice s bay-a 30ak kn 2je.... Jednu stavio na losjiji brisac i evo drugi tjedan jos rade :) S obzirom na jako sunce ljeti mislim da ih necu ni dirat do slj jeseni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene kad koristim tekućinu za pranje stakla ne čuje se nista kratko vrijeme, kasnije se opet čuju. Praktički moras svako malo spricati sajbu, skuplje će me izaći kupovina tekućine nego nove metlice. Vjerojatno su tvrde ili koji bog jer kad je tekućina za staklo brisu super i ne čuju se čim je kia čuju se ali brisu i dalje super. Uglavnom bosch vise meni na auto neće nikad jer sam se razočarao u njih totalno. A kotale se ko suho zlato ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me da ti se tako lose pokazao. Imam isto Bosch Aero i meni perfa rade, ne cuju se nimalo bez obzira na tekucinu koju koristim a isprobao sam ju kada je kisa samo malo padala i isto bez zvukova. Ne znam koliko su stare, moguce da je vlasnik promijenio par ali prezadoviljan, doslovno necujne dok brisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pretpostavljam. Meni je na desnom kraju bilo lufta između metlice i sajbe, sad sve ok. Valjda se moraju razradit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti ih da se malo razrade pa onda vidi, mozda se kasnije same utisaju i bude sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala budem promatrao malo... I ja mislim da će doći na sebe jer nisu to neke fus metlice pa da i nemas sto očekivati od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo oem za alteu. Prednje i zadnji i brise odlicno. Bosch sam na polo stavio i ok su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato su OEM najbolje, bar meni, i drže godinama.....

Ja isto uzeo sva 3 na pocetku zime u ovlastenom i sve 5 zasad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto uzeo sva 3 na pocetku zime u ovlastenom i sve 5 zasad

 

Koliko si platio prednje? cca 350 za Tiguana, kod mene su prvi 7 godina izdržali. Tako da sumnjam da postoje kvalitetniji, jer Bosch je jeftini par desetaka kuna, a dosta slabije kvalitete i ne mogu ni približno toliko dogurat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo bosch iao sam nekako najbliže orginalu kojeg mi nije bilo zgodno kupiti. Zadnji takodjer i on radi super, prednji brisu bez risova super brisu, jedino taj iritantni zvuk gume u jednom djeliću sekunde i to ne uvijek npr. Kad je hladno onda se ne čuju, kako god dati ću im priliku jo neko vrijeme jer sam ih platio dosta da ne bacam novce bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko ti je negdje original koliko si Bosch platio, za peticu, jer sam sebi uzimao. Možda je par kn razlike.

Ali kužim, za te pare moraju biti odlični, jer nisi uzeo neke za 30kn pa da ih možeš bacit nakon mjesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto imam bosch aero twin vec godinu i pol i rade odlicno...upalio ih na smrznutu sajbu 100 puta...besumne su.. opet ih kupujem svakako. Komplet prednje i zadnja me dodu oko 230kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Koliko si platio prednje? cca 350 za Tiguana, kod mene su prvi 7 godina izdržali. Tako da sumnjam da postoje kvalitetniji, jer Bosch je jeftini par desetaka kuna, a dosta slabije kvalitete i ne mogu ni približno toliko dogurat.

Mislim da sam za prednje dao 200 i nesto kuna, manje od 250 uglavnom. Zadnji se stvarno ne sjećam koliko je bio. Ali sve me izaslo oko 300-tinjak kuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 30 kuna u kauflandu kupim sva 3

ako škripe samo pojacam muziku

dok mi ne grebe šajbu odlicni su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo ja promjenim samo gumice na brisačima, točnije stavim one grafitne i prezadovoljan sam, ne stružu niti cvile i lijepo brišu samo trajnost je oko 2 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo ja promjenim samo gumice na brisačima, točnije stavim one grafitne i prezadovoljan sam, ne stružu niti cvile i lijepo brišu samo trajnost je oko 2 godine...

Gdje kupis samo gumice i čije?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3