0
RaZ0R911

VW Passat CC info

Recommended Posts

Pozdrav svima

 

 

Imam par pitanja vezano uz Passat CC

Planiram kupit 2.0 TDI 140ks..

 

Koje su im mane?,na što pripaziti kod kupovine tog auta?

 

Na kolko se radi veliki servis?

 

Dali ima bolji auto te klase do 14 tis e?

 

Hvala :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja san ima cc-a 1.8 tsi,prisa san s njin cca 50000km i mogu rec da je motor odlican nisan ima problema s njim.koko se sican bila mi je propisala pumpa vode i to je to sta mi je bilo u 50000km.auto fino ide s tim motorom potrosnja ti je cca 10lit.jedino sto me pomalo zivciralo kod tog auta sto mu je znala plastika skripuckat i naslon za ruku

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam zamjetio nikakve mane sto se tice karoserije.sad sam se sjetio imao sam jos problem s rikverc svjetlom non stop je pregaralo a to im se zna desavat posto su kabeli blizu mehanizma od portapaka tj prolaze kroz portapak pa dok se otvara i zatvara ostete se zice pa onda zica dira karoseriju.

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.8tsi kod mene, tek 10-ak tisuca km s njim napravljeno...s remapom ide ok, potrosnja 9 litara prosjek...da nemam problem s paljenjem ventilatora hladnjaka (ponekad ne upali pa ode temperatura gore) dao bih mu 10/10. Auto kao auto solidan. Na 19" i 235/35 ne lupa, ne skripi i ne udara jako. Solidna izrada.

 

Potrosnju ulja prati... kod mene cca litra i pol u ovih 10 tisuca km. Sad idem na drugo ulje i prelazim na 5W50 ili 5W40 pa cemo vidjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je to normalno kod tog motora da toliko ulja trosi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je to normalno kod tog motora da toliko ulja trosi?

Meni je to prvi VAG u zivotu i nekima Tsi/Tfsi trosi pola litre na 1000km. Ja sam u ovih 10000km ulio kanticu i pol.

 

Meni je to puno previše jer mi prijasnji auti nisu trosili vise od pola litre od izmjene do izmjene - ali kazu da je to tako kod VW-a pa ajd...nek im bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0