1 1
rs1975

Popravak vjetrobranskog stakla

Recommended Posts

Na prednjoj sajbi imam par mm veliko ostecenje, mislim da nije potrebna promjena.

 

Kakve su inace cijene takvog popravka u HR? Trazim kojeg dobrog i povoljnog na podrucju ZG-Samobor-Zapresic (osim Carglassa).

Edited by rs1975

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjeftiniju ugradnju stakla radi Laus.nalaze se na Kajzerici i Sv.nedelji...pitaj ako popravljaju manja ostecenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je netko popravljao sitna oštećenja na staklu od kamenčića i koliko košta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u Osijeku tocnije Cepinu. Kamen me pigodio tocno na visini ociju, normalno vozaceva strana. Bila rpica i oukotine jedno 4,5mm platio 120kn. Mislim da kik radi sa istim setom kojeg je moguce naci na ebayu za 10tak dolara. Popunio je 95% i jedva se vidjelo, ali se vidjelo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je na Voxu u emisiji 'Automobil' neko testiranje tih proizvoda sa ebaya, ali nijedan nije zadovoljio neke uvjete pa da se ono odlučiš sam za saniranje. Ima i kod mene nekoliko piknjica, ništa strašno, pa zato pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostecenja treba odmah sanirati i tad su najvece sanse da se potpuno sakrije. Sve sto stoji onda blato i atmosferski uvjeti pogorsaju pa im je je nemoguce zakrpati a da se nis ne vidi.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto stakla Kristal, cca 150 to 200 kuna, sanirao na golfu 3 i tamo je super izaslo, kupio Golf 4 Isao na sanaciju,, Ali jedva jedvice su uspjeli nesto sanirati jer pitaj boga koliko je to ostecenje staro bilo kod prijasnjeg vlasnika ,, cim nastane pukotina ODMA u roku tjedan dana ici da saniraju,a do tada zaljepit selotep Preko pukotine Jer se uvuce zrak

Edited by Kamenarić

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda niš. :)

Moje piknjice su od prvog vlasnika, tako da ću ih se teško riješiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nazvao lika i pitao, taman oko Bozic kada moze da se dogovorimo. Lik je rekao odi do auta i zaljepi obican selotejp preko pukotine da ne ulazi voda i prljastina unutra i tako samo vozio skoro tjedan dana jel ili on nije mogao ili ja nisam mogao ili su bili blagdani.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1