4 4
Marin2405

Chip golfic sedmica 1.6tdi

Recommended Posts

revo nema još mapu za 1.6tdi tako su mi rekli dečki iz Revo HR,dok na službenoj web stranici postoji,pa provjeri

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju oboje mape

 

frend ima 1.6 tdi na sedoxu i auto ide pristojno i troši otvorene ceste smješno malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam, da vas puno na golfovima rade chip tuning... imam tourana 1.6, 105KM. zanima me na dugi rok, koliko je to stetno za motor? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje je najbolje? Revo? Sedox?

 

Neces fulat ni s jednim, to je sigurno. Ja sam s Revom dobio (izmjereno) to sto deklariraju, sto cesto nije slucaj.

 

citam, da vas puno na golfovima rade chip tuning... imam tourana 1.6, 105KM. zanima me na dugi rok, koliko je to stetno za motor? :blink:

 

zanemarivo, sve te genericke mape su napravljene tako da su safe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

osjetna razlika,i vrlo pametno uložen novac,jedva čekam da bude koja kuna viška da svog podignem na 175ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel je riskantno chipat takvom mapom auto koji ima cca 150 tisuca km?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam sedox na petici 1.9 tdi od 105kw sada je na 146 auto preporod bas prodise ima snage ppgotovo uzbrdo

 

moja topla preporuka sedox

 

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

FoXGR0L.jpg

arxRhPL.jpg

vw4ftXv.jpg

evo slikica auta,kod mene je nekih desetak dana,vec je narucena discoveri pro navigacija

uskoro ce i neke felgice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel tko od vas mjerio te silne konje? :D

Hahaha dobro pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel tko od vas mjerio te silne konje? :D

ti si mjerio na njihovim valjcima :D znaci isto ne znas jel stvarno tolko ili je nariktano :D

 

da bi imalo smisla ,treba mjerit na nezavisnim valjcima prije i poslje iako ni to nije mjerilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak to mislis "na njihovim"? Kikijevi valjci sigurno nisu "njihovi" :D

 

I mjerio sam prije i poslije, inace kak bi znao?

Edited by Xman

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam da si gore mjerio :)

 

jer jedan nas poznati tjuner je volio bacat cifre nakon cipa naravno na njegovim valjcima :D ,a u stvarnosti su se razbjezali po polju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo crno na bijelo priznajem ?

 

Al cua sam da stvarno se da izvuc na ovim 1.6 tdi motorima. Navodno da idu i na 170+ al se mora dpf vadit

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam sedox na petici 1.9 tdi od 105kw sada je na 146 auto preporod bas prodise ima snage ppgotovo uzbrdo

moja topla preporuka sedox

Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk

Znaci iz prve ruke preporuka?

Mozes li mi reci cijenu ako nije tajna

Samo crno na bijelo priznajem

Al cua sam da stvarno se da izvuc na ovim 1.6 tdi motorima. Navodno da idu i na 170+ al se mora dpf vadit

Ma previse je to,trgas ga.Kupis si gtda pa ga dignes na 220+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo crno na bijelo priznajem

 

Al cua sam da stvarno se da izvuc na ovim 1.6 tdi motorima. Navodno da idu i na 170+ al se mora dpf vadit

Revo mi je reko oko 180+ s custom down pipe(bez dpfa itd..) hibridnom turbinom i nez jel jos sta. Ugl prevelka cifra ispadne, rade dodas 1000€ i imas gtd,a to je ipak nekaj sasvim drugo nasprem obicnog 1.6 tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ide hybrid mislim da bi triba i custom IC.

Stage2, dpf off, downpipe ( cca 600) i to je to Cca 170 ks, sve ostalo su prevelika ulaganja a mala razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da takve su price bile, al ne isplati se unistavat bzvz mali motor, koji i ovak nije cvrst ko 1.9 npr, bar mi se cini tak,a sve se bojim kak bi i serijska lamela i zamasnjak to podnjeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da takve su price bile, al ne isplati se unistavat bzvz mali motor, koji i ovak nije cvrst ko 1.9 npr, bar mi se cini tak,a sve se bojim kak bi i serijska lamela i zamasnjak to podnjeli.

ipak ti se samo cini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ikad usporedio 1.6tdi vs 1.9tdi po performansama? Moj je 1.6tdi mapiran na isto kolko i 1.9tdi od sogija, kod sedoxa oba auta radena, nebo i zemlja kolko bolje povuce njegov 1.9tdi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj mjerit nekom aplikacijom, radi se o tome sto petica ima krace brzine i puno je zivcanija tj turbo se pali brze i prije, dok kod sestice postepeno i sporije, imam oba auta doma pa znam sta pricam, uglavnom tu ti se cini velika razlika u startnosti. sve te to moze zavarati lazno.

treba izmjeriti pa vidjeti razliku. nasi motori su izvedeni iz 1.9 tdi-a cak i iste klipve imamo, samo je kod nas hod drukciji i glava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4