6 6
Maverick25

Golf 7 - Discover Media

Recommended Posts

Ak su bitni detalji evo sutra vidim.auto od caleta a iznenadila ga oprema.hrvatski jezik bi mi olaksao 100 pitanja...

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

jep bitno mi je :) mozda imam soft doma /ali servis bi mogo imat updejt ako je mib2 ,ako je mib 1 onda ne moze se

jep bitno mi je :) mozda imam soft doma /ali servis bi mogo imat updejt ako je mib2 ,ako je mib 1 onda ne moze se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd slikaj ako to ugradis. Nikako mi se ne svidja cinjenica da gumbi sa strane ne prate liniju plastike/armature.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kosta ko suho zlato :(

Jap. Meni kum nešto traži za škodu i kada sam vidio ovo da ima i za škodu bilo je mrak; ali kada je vidio cijenu odustao čovjek

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se kako su te tipke i rub na Alpine-u rijeseni. Ko sto kaze kolega, ne prate rub i nije mi neka zavrsna izrada. Vise sam vizualni tip pa mi je izgled jako bitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj nema OEM Discovery Media Pro onu mogucnost da se neki Android appovi vrte na ekranu? Ovaj Alpine cini mi se to nema a to je jedan vrlo zanimljiv feature.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj nema OEM Discovery Media Pro onu mogucnost da se neki Android appovi vrte na ekranu? Ovaj Alpine cini mi se to nema a to je jedan vrlo zanimljiv feature.

Ima ako uzmes App connect dodatno, cini mi se

Ja ne koristim Android, pa nisam ni primjetio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam mirror link i jako je spor....posto koristim ios sad kad sam htio u ovlastenom uzet car play....zamisli cuda 2015 godina ne podrzava car play nego samo mirror link....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze malo infa, kako mislis jako spor? Kako se to manifestira?

 

I da pokakam se na apple i njihov zakljucan sustav :)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam mirror link i jako je spor....posto koristim ios sad kad sam htio u ovlastenom uzet car play....zamisli cuda 2015 godina ne podrzava car play nego samo mirror link....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na zalost ne podrzava CarPlay...radi munjene Siri koja jos ne razumije HR jezik:]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj imao sam note 4 spojim ga sa miror linkom i on krene odlicno to prepoznavat onda u jednom trenu dodem do izbornika npr mislim da je muzika bila...znaci ocitavalo se brat bratu 10 tak minuta kad sam iskljucio telefon on je ostao zaleden a discover media je odmah ocitao da nisam spojen....sad jel do moba ili ne neznam ali ista stvar se desila na s6

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Roby kuzim da makar su mi oni rekli da auti 2016 odnosno disover medie 2016 mogu primat car play....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kak se uploadaju ili ti ga stave one ikone kod radio stanica i na mp3 datotekama(npr prek SD kartice) i jel vrti video i na koji način?

 

Radi se o ovom večem Discover Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logo radio postaja mozes skinuti na donjem linku. Izaberi HR . To prebaci na USB stick i samo umetni u USB port. Radio bi trebao sam povuci i to bi bilo to

 

http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/manuals/stationlogos.html?d1=discovermedia2214

 

 

Za prikaz cover art-a mp3-ca moras u nekom audio editoru to napraviti.

Npr Sanse MP3 Art Resizer, Podrzane su datoteke velicine 400 x 400 px

 

Sretno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji ikakva mogučnost update-a na hrvatski jezik,makar u ovlaštenom?več sam pitao,ali ako netko zna radi se o mib1

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

još mi treba kak se uploadaju ikone na mp3 datotekama(npr prek SD kartice) ? ostalo sam sve uspio

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6