13 13
neer

chip tuning

Recommended Posts

I mislio sam ;) nije remap dzabe skuplji za 600%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije bas 600%, imas jos par dana akciju u Revo, cijena je stvarno korektna...

 

Ja sredio Pola kod njih i prezadovoljan sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vec za 1200kn mozes napravit remap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav kolega, za tebe imamo stage 1 snaga ide na 145ks/ 310nm i cijena do kraja idućeg tjedna u akciji -.25% je 225 eura ili ti ga 1687 kn :)

 

Javi se u inbox za detalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada idemo ha stage 2?

Haaha

Haahah Evo pon i uto sam u Ri pa se čujemo :)

Pozdrav kolega, za tebe imamo stage 1 snaga ide na 145ks/ 310nm i cijena do kraja idućeg tjedna u akciji -.25% je 225 eura ili ti ga 1687 kn :)

 

Javi se u inbox za detalje :)

 

pozdrav interesira me koliko je zdrava ova varijanta tuninga nasao sam na njuskalu za sitnu lovu

http://www.njuskalo.hr/tuning-snage/tuning-performance-chip-1.9-tdi-90-ili-110ks-oglas-18908573

 

i koje stvari su jos potrebne uz to da se naprave

Pozdrav kolega, za tebe imamo stage 1 snaga ide na 145ks/ 310nm i cijena do kraja idućeg tjedna u akciji -.25% je 225 eura ili ti ga 1687 kn :)

 

Javi se u inbox za detalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljao sam konopeku odvest auto ....skupio sam neku lovu i razmisljam si ili felge ili remap nekako bi mi vise pasalo da auto bolje ide,Kakva iskustva imate s konopekom iz broda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam par auta iz Vinkovaca koje je on radio i ljudi su prezadovoljni. Vozio sam se u Tiguanu kojeg je on chipo sa 140 na cca 170ks i stvarno se osjeti da auto puno bolje vuce, a vlasnik mi kaze da mu je i potrosnja pala za par deci.

I ja sam pricao s Dariom i covjek se cini stvarno ok. Koliko znam kod njega su mape iste kao kod SM-a. Ako grijesim neka me neko ispravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljao sam konopeku odvest auto ....skupio sam neku lovu i razmisljam si ili felge ili remap nekako bi mi vise pasalo da auto bolje ide,Kakva iskustva imate s konopekom iz broda

To je isto kao da pitas kakva iskustva imate sa SM-om, radi njihove gotove mape, ako mozes finansijski ispratiti, sve preporuke .

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljao sam konopeku odvest auto ....skupio sam neku lovu i razmisljam si ili felge ili remap nekako bi mi vise pasalo da auto bolje ide,Kakva iskustva imate s konopekom iz broda

Ja sad vec godinu dana imam sm mapu koju je on stavio. 200€ bila cifra. Ide auto ok, ko i svaki drugi 130ks + chip.

Jedino meni potrosnja nije pala kak svi pricaju, nego cak malo i porasla.

 

Imam navodno 165ks i nekih 390nm, ali nisam bio na valjcima pa zato kazem navodno.

I sad mi vec to postalo slabo pa si nesto razmisljam stage 2 neki dodati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada su 17" na farbanju, prvo one i gume nove, pa kvacilo i distribucija, onda cemo na s2 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TH Performanc, na valjcima mapa, nema na sljepo ima ovoliko ili onoliko ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko mi može dati savjet htio bi golfa 7 2,0 TDI 110 KW MAPIRAT gdje napravit koliko mogu snage dobit za koju lovu

 

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiga novi updaze za kess. Od nekidan ide i 1.2 tdi tuning, egroff, dpfoff i svakava cuda

 

Sent from my K10000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 13