1 1
Ernii03

Sportske opruge za Passata B6

Recommended Posts

Bok. Ja se ispricavam ako sam pogrijesio kategoriju za ovo pitanje. Dali se isplati stavljati sportske opruge na Passata b6?? Kakva je udobnost dali ostaje ista ili je barem malo drugacije nesto i tako to me zanima ako bilo ko sta zna bio bih zahvalan kad bi to podjelio samnom. I naravno ako bude dosta pozitivnih komentara nebi bilo lose ako ima neko da prodaje da se javi za dogovor :D pozz ekipa :ne2:ne2

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene zanima koji savjet.. ja sam malo citao po forumu pa sam vidio da ima slicnih tema.. ugl.. ja imam gewinde lowtecove sad.. to bih prodao.. i stavio orginal ovjes i H&R opruge... glupo mi je platit atest 850 kn.. pa malo malo gewinde reparirsti.. jos mi je to pretvrdo i pogorovo sad kad lupka jedna stalno... ako je neko stavljao opruge nek kaze koje bi isle najbolje na 19"... H&R -40mm ili Eibach Sportline ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam na golfa i passata, ali na a4 avantu godinu dana imam eibach sportline i prezadovoljan. Auto udoban kao na serijskom ovjesu a na cesti se ipak bolje ponasa nego oem opruge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eibach sportline za udobnost

H&r za drzanje

 

Mada realno 9j19 ne bude bas lijepo izgledalo na oprugama

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eibach sportline za udobnost

H&r za drzanje

 

Mada realno 9j19 ne bude bas lijepo izgledalo na oprugama

a to me i muci.. kad neznam koliko ce mi se max spustit.. bio kod majstora .. nisu skidali prednju lijevu gewindu.. sve ispod zdravo.. novo.. ona nije propišala.. al svaka neravnina na cesti cuje se tup tup... prvo me to zivcira, drugo jer je tvrdo jako.. jos na ovim

gumama.. trece atest je 850kn.. bolje cu kupit opruge kvalitetne.. cetvrto muce

me i felge al to sam

stavio u drugu temu pa necu opet ovdje pisati..... ako imas nekog u Žu za gewinde da se razumije javi na pp....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam na passatu b6 h&r opruge -40 mm,razlika u udobnosti naspram serijskih postoji,malo je tvrđi ali meni to nesmeta.Ovak to izgleda na 8x18 i -40mm1ebc2638f5fef001cefd32f8825d4346.jpg0fba7aef28ec86bd2df6b47047ef3c46.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos 10 mm dole i bilo bi super,mada sam ja i ovak zadovoljan

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli idu opruge sa ovog običnog Passata na CC-a??

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti H&R opruge , auto je inače sportline ovjes imao prije ovoga pa ti je i razlika u amortizerima naspram običnog..odnosno više padne sa ovim amortizerima...udobnos ja prezadovoljan ..kažu za h&r da je tvrd ..al eto na passatu odličan..više sam izgubio na udobnosti prelaskom na 19 felge nego sa federima..dimanzije guma 235/35/19

 

18358875_10155416003728514_6301998098604

 

18358605_10155396521418514_7365079039225

Edited by Daci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daci, felge ti odlicno izgledaju. Znam da si mi vec pisao ali koji je to model, koji ET i ako nije tajna koliko su kostale. Ja jos nikako da nadjem nesto sto bi me zadovoljilo a da je u 19 cola i da ne grebe...

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

vossen cvt replica 8.5x19 et42 ...gume 235/35/19... i da, hvalaaa :)

Edited by Daci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ..meni izgleda ko da bi na knap cak i et 35 moglo..al to je vec upitno jer ovisi kolko je nisko auto..kolko je strechana guma itd..

ugl. igrati i ulogu dimanzija guma ..moje su malo strechane i taman lijepo izgledaju a i ne stružu ni blizu zbog toga...a opet strech je igra za sebe ..nece sve gume isto izgledat u istoj dimenziji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daci koliko spustaju ove hr.opruge

Ispricavam se ako je negdje vec spomenuto :)

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1