1 1
Speedy-RI

kVWarner tour 2016.

Recommended Posts

banner.jpg

 

Dragi prijatelji, ljubitelji VAG grupacije i lude ljetne zabave!

Pozivamo Vas da zajedno nastavimo tradiciju, te se vodeći lijepim sjećanjima od prošle godine, u što većem broju okupimo u Subotu - 13. Kolovoza 2016 na kVWarner Touru.

Između 09:00 – 10:00 sati, očekujemo Vas na odmorištu “Vrata Jadrana” - Crodux benzinskoj postaji (sjeverna strana, smjer Opatije), nakon čega ćemo svi zajedno, zadanom rutom, krenuti na mjesto događanja – Kostrena, Uvala Svežanj - Bunga Bunga Beach Bar

Kao i prošlih godina susret je spontanog karaktera, nema liste, te ne uključuje organizaciju jela, pića niti noćenja.

Svi vi koji niste u mogućnosti doći ujutro na mjesto okupljanja slobodni ste pridružiti nam se putem. Naše kretanje pratite na Face-u. https://www.facebook.com/events/517270085131356/

Za Vašu informaciju – tko god da misli kampirati neka slobodno ponesite svoju kamping opremu :) . Vožnju nakon zabave NE preporučamo.

Vidimo se uskoro :)

Volkswagen Club Rijeka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim ove godine. Zanima me Rijeka u VW duhu. E sad dal cu doc sa vw ili merc saznat cu kad krenem. Nadam se da cu moc sa bijelim coupe mercom kruzat s vama iako nije vwag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos bio do sad ni na jednom vw meetu, tako da cu najvjerojatnije se zaletit na ovaj :) taman sam jos na G.O onda pa eto , na dam se da se vidimo, ako ima koga da ide iz Zg-a ili zagorja nek se javi pa mozemo zajedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites


VAŽNA OBAVIJEST!!






Na mjestu samog održavanja susreta je strogo zabranjeno paljenje roštilja,



tako da nažalost ove godine nema roštiljanja na otvorenom.



Na mjestu susreta se nalazi jedan fast food, te par restorana, tako da tko god bude gladan ima više mjesta za odabrati...






VWidimo se uskoro :)


Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankec ti si u pregradi kod krapine? ako ides starom cestom mogli bi skupa pa da se nadjemo u koje gluvo doba noci na jankomiru. posto cu ja slavonskom da zaobidjem lucko. ak si za javi se na pm. mislim da cu bit kod jankomira oko 4-5 ujutro, u ponoc startam iz os.

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankec ti si u pregradi kod krapine? ako ides starom cestom mogli bi skupa pa da se nadjemo u koje gluvo doba noci na jankomiru. posto cu ja slavonskom da

zaobidjem lucko. ak si za javi se na pm. mislim da cu bit kod jankomira oko 4-5 ujutro, u ponoc startam iz os.

Ej, ma izgleda da necu nigdje, zvali me sa posla i ode moj godisnji, bas u subotu pocinjem radit, tako da nazalost nista. Kojom drugom prilikom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OBAVIJEST!!

 

Dragi svi, došlo je do promjene lokacije, kVWarner tour se i dalje održava u Kostreni, ali se premještamno u prelijepu uvalu Svežanj, u sklopu koje nam je i Bunga Bunga Beach Bar
Velika promjena je u tome što tamo postoji mogučnost rošljiljanja, tako da vjerujem da će se mnogi oduševiti sa novom lokacijom :)
Što se tiće roštilja mi ćemo imati jedan svoj koji ćete moći koristiti uz nas, ali da bi brže imali svoje pećeno meso predlažem da se ponese još koji roštilj (sa tim da roštilj ne smije biti na podu nego mora imati nožice da je podignut od zemlje, te također tko misli roštiljati donosi svoje meso).

 

VWidimo se

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1