0
TDI_<3

Golf 3 kočiona čeljust

Recommended Posts

pozz ekipa,prije par dana sam primjetio cudan zvuk prilikom kocenja i kako neko struganje,iz prednjeg kola.radi se o golfu 3,i odem mehanicaru,i kaze mi da mi je samo jedna plocica istrosena i promjeni gumice čeljusti,crijeva ulje itd i sve 5 prvih par dana,nakon toga mi se uzasno pocela grijat ta felga,smrad,paljevina,da li to moze bit da je disk izbrazdan skroz i potrosen ili moram mijenjat kompletnu kočionu čelkjust?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno blokala klista,najbolje prominit al isto pregledaj jeli sve bilo dobro montirano....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista mi tu nije jasno u misec dana 2 puta san plocice promino,kvacilo mi je postalo ocajno,ulje i sva crijeva promjenjena...da li se mogu klista nova kupit ili ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da možda ti je krivo napravio. Repariraj kliješta kod nekoga tko to zna (makar svaki mehaničar će reći da zna kako bi uzeo pare). I nebi trebao imati više problema. Disk se mijenja kada si postigao minimalnu debljinu. Većinom ta dimenzija ti piše na samome disku. Ako mijenjaš disk onda i pločice al kako si rekao da si ih već mijenjao onda nema potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš kupit nova, ali nema potrebe za tim. Repariraš svoja i Amen.

o tome se i radi sta su reparirana,al ne vjerujem da je do mehanicara jer apsolutno nikakvih problema nisam ima sa njin,sve sta je radjeno do sad napravljeno bez greske

Share this post


Link to post
Share on other sites

obrati se puksu.... isao sam s njim u jednog lika za kociona klijesta... kakva brzina snalazlivost detalji... sve rjeseno u 15min (straznja klišća dakle kompliciranija)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0