0
_fery_

ugradnja gewindi

Recommended Posts

Pozdrav. Ima li netko iz zagreba da zna ugraditi gewinde na golf 4. Placam po dogovoru. Javite se u inbox. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covjek ti je dobronamjerno napisao da ti je avatar izvan pravila foruma. U pravilima lijepo pise da treba biti ili nista ili slika iskljucivo tvog auta di se cijeli vidi samo pravila treba procitati.

A na forumu te nitko ne tjera da budes pa ako ti ne odgovara odes sa njega jer nema bas smisla siriti nervozu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradio zadnje nije prpblem bio uopce. napred mi ostale eibah opruge 60 mm, ostavot cu ih jos tjedan i pol jer imam tehnicki.... a onda imam i prednje u planu,.,

RI VW, auto na slici je moj. Samo nema naprijed tablicu i malo fotosopa i cudo od slike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrisano je par postova samo sta onaj tko je brisao nije pobrisao moj pa je ispalo da tebi pisem. Netko je komentirao tko je imao u avataru sliku felge, pa mu je netko rekao da promjeni jer nije sukladno pravilima foruma, pa se je taj sav uzjebao pa sam mu ovo napisao. Kazem, netko je brisao postove ali nije onda obrisao moj...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0