1 1
chandler7586

Odrzavanje armature

Recommended Posts

Malo fali, puno škodi što bi se reklo. :)
Hvala na preporuci, mene će zadovoljiti a tu količinu ću imati sigurno jedno poduže vrijeme.


Da li si imao prilike isprobati nešto od kolekcije što u ponudi imaju ovlašteni servisi?
Bio sam nedavno po neke sitnice i naletim na neke bočice od pedesetak kuna u njihovom originalnom pakiranju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno mozda i je ,ali stvarno nisam ga jos ni otpakirao tako da sto se toga tice suzdrzan sam od komentara kako djeluje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ga budeš isprobao javi rez, zanima me jer nije pretjerano skup a kunu se da je baš testirano za sva VAG vozila pa da i to vidimo, odnosno usporedimo sa Quik Interior Detailer kada ga već imaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ga isprobao?

Piše da stvara jaki sjaj a to baš ne volim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je za letvice i lajsne odlicno ,ja s time premazujem one sive lukove na rubnjacima od dzipica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi ga isprobao?

Piše da stvara jaki sjaj a to baš ne volim.

Koristim ga, ne izgledaju masne plastike nakon njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada mi je Quik dovoljan za armaturu što sam i planirao a dalje ću vidjeti što će u kolekciju još uletjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili smo u Partesu Dino i ja ....

Ovo je naj bitniji dio, ostalo je nebitno :D

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio u Lidlu onu W5 pjenu za čišćenje tkanine i pokušao neke fleke na sjedalima riješiti, nemam primjedbi, sve je skinula. Nije neki razvikani i skupi proizvod ali za ono što sam trebao, savršeno je odradila posao. Vidio sam da dečki sa Cro-Detailing foruma isto iz Lidla koriste onu W5 tekućinu za čišćenje stakla i zadovoljni su, tako da ne treba u startu sve što je jeftinije odbaciti kao da ne valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke druge proizvode nisam testirao jer nisam imao potrebe, sjedala su bila čista kada sam kupio auto i u dobrom stanju, bez nekih vidljivih velikih fleka a za ovo sitno je W5 pjena za tkaninu dobro odradila posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pitanje za armaturu, ali da ne otvarma novu temu.

 

Za tkaninu na sjedalu(čiščenje) ima tko kakvo sredstvo za preporuku ?

Apc BH Surfex razrjeduje se sa vodom ovisno o stanju sjedala njega korsistim razrjedenog svaki put kad cistim auto uvijek prebrisem sjedala s njim i mokrom krpom. Odlican proizvod po odlicnoj cijeni kad pogledas koliko se moze razrijedit i koju kolicinu dobijes po toj cijeni. 1L-90kn - DLS detail.hr

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze preporuka za osvjezit kokpit na golf 5..znaci netreba mi nesto jeftino sto ce zacrnit kokpit,ostavljat miris mjesec dana,i sve zamastit. Dali postoji neko sredstvo za osvjezanje kokpita,posto je u dosta dobrom stanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATAS PLAK 2R- obrises prvo površine sa mokrom krpom da pokupiš prašinu, nakon toga naneses plak na krpu i onda prolaziš preko površina.

Ima i skupljih sredstava, ali ovo će te sigurno zadovoljit.

Moj savjet izbjegavaj bilo koji kokpit sprej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim od megsa Quik Interior Detailer i zadovoljan, ima blagi miris po limunu, 100% je mat ali isto ne pretjerujem sa sprejem. Nanesem ga godišnje jedanput, ako se sjetim i onda poslije njega samo mikrofibrom i vodom brišem. Meguiars QUIK INTERIOR DETAILER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa cisto da iznesem svoje iskustvo

Prije sam probao kokpita i kokpita na starom mk4

Od kad sam kupio mk6 nikad nikakvo sredstvo osim magicne krpe laganao navlazene vodom nisam koristio. Auto i dan danas kao nov izgleda iznutra.(7god je star i ima 127k)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema boljeg od ciste vode i mikrofibre ali nije lose cijelu tablu sa pjenom od likvija odmastiti i prebrisati sto sam prosle godine napravio i bome bila je prljava, iako se nije vidjelo.

 

Ovaj gore spomenuti megs koristim jednom godisnje ali sto manje kemije, to bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1