2 2
Rallye G60

1.8T problemi

Recommended Posts

Posto nisam uspio naci staru temu vezanu za 1.8t probleme nadam se da nije problem sto otvaram novu.

Uglavnom radi se o golfu 4 1.8t AWP oznaka motora,auto sam kupio prije skoro dvije godine i vec je bio mapiran kad sam ga uzeo i do nazad pola godine je sve bilo ok i onda su krenuli problemi.

 

Uglavnom auto slabije vuce,opao je pritisak turba sa 1,4 bara na nekih 0,9-1bar kao i ocitavanje na maf senzoru koje trenutno pokaziva oko 146g/s sto ispadne da imam ocitavanja kao serijeski 180ks sto sam vec i usporedio na dva serijska auta na kojima nista nije radjeno.I osjetim izmedju 3100rpm do 4000rpm kako auto lagano promjene zvuk kao da trokira. Greske izbaciva razno razne i svaki put nesto drugo a evo i par slika gresaka koje sam imao

IMG_20160621_162819_zpsodj7f1zp.jpg

image-0.02.01.107996ad4bed8b57d246263d40

IMG_20160706_131525_zpswmgxbtfs.jpg

IMG_20160706_131838_zpsgjk8q1o8.jpg

 

Uz sve ovo mi se nedavno dogodi da mi je autu na uzastrani ostao bez gasa i cuo sam da pumpa proizvodi cudne zvukove a u autu je bilo malo vise od pola tanka goriva i nakon mj dana mi se to opet jucer dogodi takodjer dobro iznad pola tanka goriva a izmedju toga sam ga redovno probao spustati do rezerve i nikakvih problema nije bilo a jednom mi je u opisu greske izbacilo moguci kvar EVAP pa me zanima dali to moze stvarati problem jer oba puta sam se dovukao do benziske natankao do cepa i normalno nastavio voziti.

 

I da napomenem na autu je nedavno uradjen boost leak test i sva pustanja su uklonjena i nikakva pomaka nije bilo.

IMG_20160622_092910_zpsetcf2taw.jpg

 

I jos jedna napomena na auto su stavljene nove bombine,svjecice,maf,obe lambda sonde,n75 ventil i pumpa od goriva prije nekih god dana i neki dan mjerena ponovo i druka 6 bari.

 

Molim vas ako imate koji savjet jer me izludi vise,silu love sam dao za ove djelove i sve uzalud.

Edited by Rallye G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legenda kaze da je kolega Beli doktor za 1.8 motore, probaj njega kontaktirati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti westgate radi dobro...u vezi sa smanjenim pritskom mozda je do njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti westgate radi dobro...u vezi sa smanjenim pritskom mozda je do njega?

Mene je on zafrkavao, al na 1.9 pd 96kw. To se bar lako isproba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 1.9 tdi nema wastgate-a jer je varijabilna turbina,

 

Ja bi prvo provjerio ispusno kuciste turba, najvjerojatnije je puknuto..

 

Leak test na slici nije ok istestiran..

 

Moze ti vrtloziti tlak preko DV i nemas tlaka, s na nacin koji ste testirali boost leak to nevidis

I ako ste samo upuhivali kroz turbo, a niste niste zatvorili usisnu cjev prije klapne onda niste nista istestirali i nista niste mogli pametnog zakljuciti..

 

Ove greske su sve usko povezane.. I vjerojatno radi jedne stvari u razlicitim rezimima se javljaju..

 

Dalje bez da vidim auto tesko dati koji drugi zakljucak, jer iz iskustva kazem, da decki sve istestiraju, a nakraju krivo istestiraju i zato nemogu pomoci ovako preko tipkovnice.. Jer greske nisu senzora nego neispravnog rada/mjerenja

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

West gate ventil ili aktuator je viska na mojoj turbini?

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

West gate ventil ili aktuator je viska na mojoj turbini?

Wastgate je klapna u turbini koju otvara aktuator da bi ispusne plinove preusmjerilo u auspuh,

Kod varijabilne turbine aktuator zakrece lopatice kako bi kroz okretaje turbo od niskih-visokih imao konstantan tlak..

 

Aktuator je jedno, wastgate drugo, variabilni mehanizam turba trece.. Brkate kruske i jabuke stalno.. I kako ce vam netko i dati koji pravi savjet kad se barata krivim terminima..

 

Nemoj se ljutiti, ali samo vam pokusavam skrenuti pozornost da koristite tocne termine

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno mehanicara nezna.. Osvjedocio se vise puta.. Sve strpaju u isti kos, neznaju istestirati ispravnost pojedinih djelova, vec promjene hrpu stvari bezpotrebno..

 

 

 

Poslano sa mog Lenovo A7000-a koristeći Tapatalk

Ovo je aktuator, njime mozes upravljati svasta, na variabinoj turbini upravlja zakretanjem lopatica, na turbini s internim wastgetom otvara klapnu, na usisnoj grani upravlja klapnom za gasenje(kod nekih tdi-a) kod auspuha koji imaju utvaranje klapni na izlazu... Itd

 

a834e1d9b927a05acad8bf5b2b6b1724.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ispusno kuciste turba moze raditi ove probleme,kada sam skidao turbo bilo je pukotina ali sam na druge dvije turbine sto sam mislio sa njih skinuti je bilo jos gore.Onda da uzimam novo kuciste i mjenjam pa da vidim dali je do njega,A aktuator dali on moze raditi ove probleme,njega nisam testirao jos.

 

I vezano za onaj problem sa pumpom sto sam spomenuo,maloprije sam nakon duze voznje otvorio cep rezervara i bas je otpuhnuo pritisak i cujem kako rezervar pucketa i skuplja se..Dali da mjenjam onaj EVAP ventil ili jos sta moze tu praviti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni to sve okrece sumnju na kuciste turba,inace jako cesto se to zna desiti na tim turbinama,barem koje sam ja vidio polovne vecinom se bili ispucale a varenje koliko sam cuo ne pomaze jer je od neke legure koja se ne da bas variti odnosno ne rjesavas problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

radi evapa ti je rezervar pod tlakom, na evap posudi je ventil koji zna zablokirati, trebao bi imati još kojeg ako budeš trebao

 

šta se tiče turba, kupi novu turbinu, nikakvo preslagivanje itd,

s novim turbom dobiješ i novi aktuator koji je već kalibriran za tvoj ecu i n75

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako precizno testirati aktuator? Po nekoj mojoj logici, dok je auto ugašen nabit pritisak u cijev od N75 prema aktuatoru i on se mora skroz otvorit na tvorničkom tlaku bez obzira na mapu? Pitam informativno..., nadam se da je moj dobar ;-)

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je ovakav ventil,nema kod mene one crne posude sto bude na kraku sasije.

IMG_20160824_123219_zpsegjgvrnq.jpg

 

Beli a reci mi zar mi nije isto kad bi uzeo novi turbo,posto je auto mapiran a i n75 ventil sam naknadno stavio onaj smedji od s2 audia.

A tu u ljubuskom imam servis za turbine gdje mi prijatelj radi i moze mi presloziti to ako bi isao na soluciju da uzmem samo ispusno kuciste.

 

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuator ima oprugu u sebi koja s vremenom oslabi..

Ja imam tlak/vakum pumpu s kojom mogu u mbar nastelati tlak ili vakum i vidi se na koliko reagira pojedini aktuator.. Tj.. Kad opruga oslabi onda aktuator pocne ranije otvarati i u visokim okretajima tlak ispusnih plinova ga pocne otvarati

 

 

 

Poslano sa mog Lenovo A7000-a koristeći Tapatalk

Kod mene je ovakav ventil,nema kod mene one crne posude sto bude na kraku sasije.

IMG_20160824_123219_zpsegjgvrnq.jpg

 

Beli a reci mi zar mi nije isto kad bi uzeo novi turbo,posto je auto mapiran a i n75 ventil sam naknadno stavio onaj smedji od s2 audia.

A tu u ljubuskom imam servis za turbine gdje mi prijatelj radi i moze mi presloziti to ako bi isao na soluciju da uzmem samo ispusno kuciste.

 

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk

Po meni neisplativo reparirati turbo.. Jer od velikog egt-a ni turbo sigurno mije idealan.. I onda radis komplet reparaciju i dodje ti vise nego novi turbo s kojim dobijes i novi aktuator vec postelan da na reagira na klapnu wastgatea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuator ima oprugu u sebi koja s vremenom oslabi..

Ja imam tlak/vakum pumpu s kojom mogu u mbar nastelati tlak ili vakum i vidi se na koliko reagira pojedini aktuator.. Tj.. Kad opruga oslabi onda aktuator pocne ranije otvarati i u visokim okretajima tlak ispusnih plinova ga pocne otvarati

 

 

 

 

Ok, a kad ga testiraš on mora otvarati na orig. tlak od 0,6 bara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 150 ks je koliko me sjecanje sluzi 0.3 bar reakcija i 0.5 ful otvoren

 

Poslano sa mog Lenovo A7000-a koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pomaže li lagano pritezanje aktuatora ako je opruga oslabila da se ne otvara prerano?

Ako je mapa na 1 bar, nema veze ako je recimo aktuator naštiman da se otvara na 0,7?

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pomaže li lagano pritezanje aktuatora ako je opruga oslabila da se ne otvara prerano?

Ako je mapa na 1 bar, nema veze ako je recimo aktuator naštiman da se otvara na 0,7?

Ako mislis na pritezanje na saraf onaj kamo se sarafi na klapnu... Onda ne.. Jer reakcija je i dalje na oprugu u aktuatoru 0.3..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta se ne otvara kasnije kad se skrati hod?

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry što kradem temu, ali može bit od pomoći.

Isprobano sa pumpom od bicikle i malo improvizacije...reagira na nekih 0,25 i otvara se skroz na 0,6, znači meni je dobar aktuator?

 

 

20210204013526730916.jpg

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

n75 radi na principu frenkvencijskog titranja solenoida , nije on off/on sistem..

n75 uvjek propušta tlak prema aktuatoru...

 

pritezanjem sarafa si samo skratio kut klapne kod otvaranja, znači, klapna se nemože dokraja otvoriti i u višim okretajima malo više zna držati boost, ali nisi dignuo boost nego si pomaknuo range boosta..

 

ovo tvoje testiranje sa pumpom ti nije ispravno i nemožeš pravilno testirati na taj način...


Sorry što kradem temu, ali može bit od pomoći.

Isprobano sa pumpom od bicikle i malo improvizacije...reagira na nekih 0,25 i otvara se skroz na 0,6, znači meni je dobar aktuator?

 

 

20210204013526730916.jpg

ako tlačiš preko n75, i reagira na 0,25 onda ti je opruga u aktuatoru slaba... i nije ispravno tlačit preko n75

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako tlačiš preko n75, i reagira na 0,25 onda ti je opruga u aktuatoru slaba... i nije ispravno tlačit preko n75

Pa tlačio sam crijevo od n75, di drugo možeš tlačit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tlačio sam crijevo od n75, di drugo možeš tlačit?

kroz n75? ili direkt na aktuatoru?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2