2 2
kosi

Preporuka VCDS s ebaya za golf7

Recommended Posts

Ne znam da li sam stavio na dobro mjesto (na tuning možda?)

 

Molim preporuku kabela i VCDS-a s ebaya koji provjereno rade (za golfa 7, 1.6tdi, 110ks, 12.2015.) da bih bio u mogućnosti malo se poigrati s nekim kodiranjima...

AKo je netko kupovao... slobodno dajte link.

Može i na PM.

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u nabavi vcds-a koji uredno radi apdejt al nije org i skida apdejte sa svog servera. Pisana garancija god dana i tehnicka podrska cijelo vrijeme.... 1000kn s poslom instalacije i testiranjem da je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se clanu bozic.hrvoje ima on nekih stvari u ponudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000kn je puno osim ako je ta podrska bitna no to sigurno nije direktno od ross techa pa ne znam koliko vrijedi. Tu nas par smo za cca 500kn nabavili kabel koji se da apdejtat i smije na net. Apdejt ide preko njihovih servera a ne rosstecha.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj kontakt ;)

 

Ima garanciju? Si radio apdejt i sve radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobiješ pisanu garanciju koja se veže na serijski broj kabela na godinu dana a osim soft podrške može se s njima komunicirati i voljni su ti pomoći ako zatrebaš neki savjet ili naiđeš na neki problem. Update radi, sa verz. 15.7.1 sam radio na 15.7.4 koja ide preko instaliranog programa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobije pisanu garanciju koja se veže na serijski broj kabela na godinu dana a osim soft podrke može se s njima komunicirati i voljni su ti pomoći ako zatreba neki savjet ili naiđe na neki problem. Update radi, sa verz. 15.7.1 sam radio na 15.7.4 koja ide preko instaliranog programa.

Aha...znaci ista prica ki u mog izvora i program netreba nikakve vitlrtualke i moze na bilo koji win?

Jezik engleski

I sve to za gore navedenu cijenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm ja nisam probao ove svoje update-tat

Al isto moze na sve programe od xp -win 10 bez ikakvih problema samo se pokrene program vcds ikona na ekranu. Jezik njemacki / engleski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...znaci ista prica ki u mog izvora i program netreba nikakve vitlrtualke i moze na bilo koji win?

Jezik engleski

I sve to za gore navedenu cijenu?

Ako ti je Petar izvor, onda da.

Nas troje smo išli na 'group buy' pa je kabel bio nešto jeftiniji zbog dostavnih troškova koje smo podijelili. Ne treba ti virtualka i ne treba branit pristup internetu, normalno se koristi. Na dva računala sa Win.10 imam instalirane obje verzije prvu 15.7.1 i trenutno zadnju 15.7.4. Jezik je engleski, ide i na niže inačice Windoza XP,7,8.1 a cijena je upola tvoje navedene u postu #4. Fotke kabela kako izgleda i nekoliko screenshotova od programa imaš u mojoj temi pa ako te volja gledaj. VW GOLF IV 1.9 TDI (130 PS)_str.6_#104

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima netko za prodat neki jeftiniji kabel ili možda neki stari koji je obrisan (prilikom spajanja na net) a da ima zaštitne IC-eove na K linijama (L9637D) i ATF/GAL 16V8 u PLLC kućištu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja jedan onaj plavi sto moze samo citat greske i brisat ako ti to ista pomaze al ne radi...nece ga laptop prepoznat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja jedan onaj plavi sto moze samo citat greske i brisat ako ti to ista pomaze al ne radi...nece ga laptop prepoznat

Taj mi ne pomaže

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2