0
Juicy

Protočni ispuh

Recommended Posts

Pozdrav,

 

planiram staviti protočni ispuh na auto, od turba do kraja uz eventualno jedan protočni lonac, cat ide van. Uglavnom, želio bih sačuvati sve stock dijelove, a koliko sam shvatio, oni bi rezali dio koji ide iz turba, iznad katalizatora, i na njega dalje varili cijev.

 

Zanima me mogu li (i gdje, jer sam zvao Pinjušića i Purića, nula bodova) nabaviti prirubnicu koja ide na ispušni dio turba, na koju bi se navarila nova cijev, da se ne reže originalni dio.

 

Ako netko slučajno to ima, ili zna gdje nabaviti, bio bih zahvalan, unaprijed hvala.

 

Btw, motor je 2.0 TDI PD 16V, BKD.

 

 


Našao čovjeka iz Vrbovca, sada bih bio zahvalan za info koja je veličina ispuha na Garrettu 1749V :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

prirubnicu ti odradi svako tko ima glodalicu. po uzorku originala. a ispuh fi 55-60-65 sve ovisi koliko "tuninga" mislis radit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, samo nemam uzorak. Volio bih naći na netu sliku i dimenzije ispuha (razmak i položaj onih navoja etc.), da mi čovjek to napravi.

 

Fi će biti 70, ali ne bih htio da režu originalnu cijev, već sam htio Lastovčiću doći sa prirubnicom na koju bi on dalje vario cijev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne otvaram novi topic imam pitanje
dakle mk4 1.9 101ks remap na 140ks, kat vec izvaden, u planu je slaganje komplet ispuha pa me sad zanima razlika izmedu protocnog ispuha (straight pipe) i ispuha sa nekim zadnjim protocnim loncem (lastovcic).

ako straight pipe zasto to, ako sa loncem zasto sa loncem? koji fi cijevi za taj motor? koja je razlika uopce u dimenzijama cijevi tj utjecaju na auto?
i ako ima netko primjer zvuka jednog i drugog.
frend slagal na cetvorku 115ks fi70 straight al to mi se cini malo previse iako je zvuk bolesno dobar, e sad sto ako je preveliki fi cijevi a opet sto ako je premali, koja je tu caka?
Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice turbo motora ( benzin/disel ) sto protocni i otvoreni ispuh - bolje za performance.. Ti se odluci sto zelis..max performance ili nesto optimalno , ovisi za sto ti auto treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto mi treba za svaki dan, za sad nije u planu ništa vise od ovog kaj se tice performansa. htjel bi dobit neki zvuk zbog tog me i privlaci straight al opet necu da bude preglasno pa sam u dvojbi haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko si da ti frend ima straight pipe, ako ti je to preglasno onda szavis zadnji lonac i ok.. Ja bih na tom motoru radio f 60 mm cijevi..

Edited by G-Unit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Straight je dosta glasno. Ja imam jedan protočni lonac, i do 2,5k rpm-a je skoro kao stock, nakon toga je glasno. Ne treba ti više od 60.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a njegovo sa fi70 je drugacije, dublji je malo zvuk al navodno kolko citam nije pozeljno za tak malu turbinu..

probat cu vidit s lastom da se napravi na "flanđu" pa da mogu staviti protocni i vaditi po potrebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veca ce ti bit turbo rupa i slabije ici na malim okretajima sa protocnijim auspuhom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veca ce ti bit turbo rupa i slabije ici na malim okretajima sa protocnijim auspuhom...

Zasto to mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer je tako bilo meni sa pre protocnim auspuhom, kada se vratio original, auto je zivnuo na malim okretajima i to dosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da neotvaram topic

Pitanje dal je neko original lonac rezao pa vadio pregerade i cijevi one iznutra i onda zavario to sve natrag ko kaj je i bilo

Kao neki oem protocni ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak ti se da jebat s tim, teoretski mozes, 2.0 TDI ima serijski fi55, kat van i eto protoka

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kuzis dosadno mi je u zivotu pa ono da si ga zagorcam malo hahah

Budem sad koji vikend vjv slozio to pa vam javim kak je ispalo sve :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa je nema :) fora mi je ali i iritantna nakon nekog vremena...

 

Kazu ljudi da zivi samo u 1.9, 2.0 joj ne pase :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma onda... ja imam samo cijev od turba, bez cata i lonaca... Kolega Juicy ima isto samo sa srednjim protocnim, i mislim da isto nema sovu... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje.

Da skinem catalizator na Passatu v6 benzin dali bi dobio bolju protočnost ispuha ili samo veću buku?

Plus toga na autu je još i plin.

Edited by MarinoL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nez bas cudno ja je sa zadnjim loncem imam

Al sad brijem i njega skinut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam, ako skines cat na benzincu mozes imat los ekotest na tehnickom...a dieselima se ne radi ekotest nego samo stupanj zacadenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0