0
vw_dokii

Golf V 1.9 TDi 105 HP vs 2.0 TDi 140 HP

Recommended Posts

@dean..

 

Ajde procitaj jos jednom sto je u prvom postu doticni napisao, pa mi onda dodji pametovat. Ja sam komentirao nacin na koji je on napisao kao njemu je najbitnije da ima sto vise konja, a to sto auto moze bit krama, to je nebitno.

 

Hvataš se za riječ, ne vjerujem da mu je nebitno je li auto krama, jer da je ne bi otvarao temu...

Sad ispada da je svaki 2.0 tdi krama ili da je svaki vozač 2.0 tdi-a baja? Ne kužim, ali dobro...tvoj odgovor mi svakako zvuči kao nepotrebno pametovanje.

 

P.S. ja se nikad ne bi zadovoljio s 1.9 TDI samo zato jer je 2.0 tdi na lošem glasu, onda bi kupio GTI-a ili uopće ne bi kupio golfa V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahahahahah kolega Xman pa vi imate jako tanke zivce :D ne znam bas tko je zabrijao hahahahaha

Pa i nisi trebao dobit warn zato sto si pitao kako dobit vise konja, nije ga ni on radi toga trebao dobiti nego radi prozivanja clanova.

Popij bola nesto za smirenje pa cemo se lijepo tipkati, ti bi se odmah svadio jebiga....

Ok, evo isprika i tebi i clanu D.M.

Ja ne volim te elitisticke spike, "stariji i istaknuti" clanovi jer broj postova ne znaci ni da si pametniji nit bolji. Ovo je forum i tu nema kasti.

Mogu ti ja pokazat moj count od 15000 postova na drugom auto forumu i sto sad? :)

 

Decko je pitao i cim sam procitao da je napisao da mu 90ks leti, skuzio da je decko mlad, kao sto smo svi bili. Eventualno se slazem s misljenjem vas par da bi trebalo koristit search jer teme vec postoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprika(bar meni) nije potrebna,nisam se nasao uvrijeden. Kad sam spomenuo starije i istaknute clanove,nisam mislio na KAO NEKU ELITU,nego na ljude koji imaju vise znanja i iskustva nego mi ostali,sto su pokazali kroz svoje projekte,radove,pomoc ostalim clanovima u vidu savjeta i sl. I drze se pravila foruma ? Zato mislim da neki respekt bi trebao postojat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako,cijena ovog 2.0 TDi je 5200 eura,auto ima 195 000 km,dosta opreme,alu felge ( ali ne u bajnom stanju ) i neregestriran je.

Cijena ovog 1.9 TDI 105 KS je 5500 eura,predivna siva metalik boja,no od osnovna oprema ( rucna klima,plasticni retrovizori i rucke itd. ) i ima 190 000 km,isto neregan.

 

Roditelji mi voze peticu 90 ks i meni to vuce super naspram tipa Passata 99. isto 90 ks,takvu komparaciju sam imao na umu,onda mogu misliti kako vuce taj 140 ks,eto da rascistimo to.

 

Ako mogu poslikati i uploadati fotke da procijenite,naravno prije toga cu povesti kolegu mehanicara da provjeri sitnice koje se mogu ( oba su DE uvezena ).

 

Ako je auto iz uvoza, ne znam koja je god, ali u toj cijeni jako se teško da uklopit sva davanja državi, nekakva zarada, a da je auto u dobrom stanju. Za 1.9 TDI si napisao opremu (ako to zovemo opremu, ja npr auto bez automatske klime nikad ne bih kupio, pogotov kad je nadoplata na novi bila samo 300 eur, ali ok to nekoga ne smeta), pa prema tome auto je i mogao bit kupljen za dosta jeftino, ali one njemačke opreme GOAL i UNITED i da je u dobrom stanju i sa tim km teško. 2.0 TDI em nije regan em nije bajno stanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to, auto koji je iz uvoza i dobar je on kosta ko kod nas a kad se plati prijevoz davanja i ostalo onda ispadne puno skuplji nego kod nas. Auti iz uvoza da bi netko zaradio vecinom moraju biti ili osteceni ili sa masu km. 90% iz uvoza nema servisne niti povijest odrzavanja i imaju 300+ tisuca. Svojim sam ocima vidio a klasu sa 500+ tisuca di je uredno skinuto na 160 i prodano nekome.

 

I onda mene jebu na oglasu da mi auto ima 240 tisuca i da je to puno da ih ima iz uvoza sa 150. Da jer vani ljudi kupe auto i rade 10-15 tisuca godisnje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo idiot teški kupuju vani auto, a da ne PROVJERI km i sve ostalo na njemu.

Čitam u Auto klubu, lik uzeo BMW 7, 10 godina star, s prvih par mjeseci sve bilo divno i krasno, a onda je nastao neki teži kvar na autu, otišao u ovlašteni i izlistali mu da auto ima preko 700k . Hahahaha

Pa ti ne provjeravaj...nego kupuj napamet....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem kupiti auto iz uvoza ako ima sve transparentno. Frend/poznanik je kupio audi a5 iz jedne auto kuce iz zg, auto na satu 140 tisuca a u stvarnosti 220. Odrzavan u ovlastenom ali servisirao ga je svakih 30-50 tisuca kako koji servis itd. I naravno nista nije provjeravao i kad je otisao u ovlasteni skuzio koliko ima. Do sada je ubio vec 5000 u njega, od registracije turbine, guma, klapne, distribucije, podizaca stakla itd itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je bio bez kune veliki taman odraden u vw sve u servisnoj sad 215tkm da kucnem u drvo :) al sreca tu dosta igra,neko kupi pa slozi jos masu love u njega a neko nista vozi godinama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemac samo čeka prodat dobar auto za đabe... problem je što ako Golf XX vrijedi kod nas 10.000 EUR, ekipa koja uvozi (isprike unosi) aute kupuje što jeftinije da što više ima luft do tih 10.000... i onda imaš one oglase gdje lik stavi felge ili rns510 i piše HITNO!! HIGHLINE!! i šta ja znam šta sve ne. Plus što je pola tih auta uvezeno iz Francuske ili Belgije u DE (a dasa misli da je uvezao auto iz Minkena), a ti auti su tužni što izgledom jer su izjebani, što oprema Comfortline bez maglenki i te fore... i takav auto je jeftiniji. I naravno auto sa puno km ili ako nije Unfallfrei :) isto je dosta jeftiniji... a kad taj auto uđe u Lijepu našu nikad nije lupan i većinom ako je 5ca ima 180.000 km :)... a da ne pričamo kolika je DE, ima masu 2012 passata sa 250.000 km od firmi, i onda ti B6 liniju prodaju sa 164.573 km :).

 

Tko može nek si ode i sam uveze od čovjeka (Njemca, svi steoretipi o njima su istiniti) i onda to stoji šta napiše u oglasu..., ne od turaka i ostali jebivjetara šta prodaju u auto kućama (prava auto kuća ima jače cijene, da ne bi ispalo da auto kuće ne valjaju) i pogotov ako uvoziš za sebe onda ne gledaš na 500 eur.

 

Dobar auto košta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svog prodajem za 6k eura sa stvarnih 305tkm nije uvoz kupljen u hr sa servisnom. jbg zbog kilometara takva cijena. sve sto sam gledo ko moje da imaju ok opremu i da su 2006-2007 su od 6800 na dalje sa 200 i kusur tisuca. no svakom na volju. al ko sto sam reko uvijek 1.9tdi ukoliko idem na motor do 2 litre. poslje toga samo 3.0 no nazalost tog nema u golfu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto pali na zub,ne dimi,nema zvukova,klima radi super,kvacilo dobro hvata i nema zvukova,izgleda ću uzeti tog 2.0 tdi.

 

Nemojte zamjeriti ako dodem tražiti dijelove i pomoć na forum hehe.

 

Hvala na pomoći, jednostavno veći paket opreme,cijena,motor i sveopći dojam je prevagnuo.

 

Registracija je 200 kn skuplja,samo me zanima servis koliko da očekujem skuplje ?

 

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmi 2.0 tdi 16v, manje problema nego 1.9

servis isto kao i 1.9

To je taj motor,jesi siguran da je isti servis,navodno je skuplji dosta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo mala razlika neznatno da zbog toga uzmes 1.9 a ne 2.0

Pa nalazim oprečna misljenja,neki radije 1.9 tdi radi pouzdanosti,drugi 2.0 TDi,valjda svatko ima lošijih iskustva sa pojedinima.

 

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nalazim oprečna misljenja,neki radije 1.9 tdi radi pouzdanosti,drugi 2.0 TDi,valjda svatko ima lošijih iskustva sa pojedinima.

 

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk

Razumim. A odluci sam ako pogodis pogodis ako ne jbga. Ocito da tako ide. Ja vozim 2.0 215tkm zamajac se ne cuje,turbina ok,a kod nekih se na toliko raspane. I masu toga tako. Da kupujem opet uzeo bi 2.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumim. A odluci sam ako pogodis pogodis ako ne jbga. Ocito da tako ide. Ja vozim 2.0 215tkm zamajac se ne cuje,turbina ok,a kod nekih se na toliko raspane. I masu toga tako. Da kupujem opet uzeo bi 2.0

Ma idem kao što rekoh na 2.0 tdi,imamo 1.9 tdi u super stanju na 210 tkm i mehanički je super,nadam se da će isto služiti i ovaj 2.0 tdi.

 

A kako uopće prepoznati da zamajac lagano otkazuje ili turbina ?

 

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pocme drhtat kad je zamajac,najlakse odi u mestra dobrog i nek ga pregleda cijelog prije nego platis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odi najnolje sa nekim tko zna "malo vise". Ne se zaletavat. Imas gro golfija na njusalu. Nisu ta dva jedina na svijetu. Ja sam svoju cvrku trazio preko mjesec dana. Dosao pogledao izvana iznutra motor. I tek onda voznja. Da ne trosim svoje vrijeme i vrijeme čovjeka. Ako se pokaze dobrim evo novci i bok bok.

 

Vazno je kad je radjen veliki servis. Ako je pred servis racunaj jos sta ja znam 2k kuna ulaganja minimalno. Mali servis isto. Ma da to nije skupo i svakako provjeri filtere kad ga kupujes ili nakon. Provozaj ga da se zagrije. Vidi da li dostize radnu temp. Da li okrrtaji plesu. Da li vibrira. Kakav je kuplung. Da se nista ne cuje u leru kad stisnes kvacilo i kad pustis. Da li kima hladi obavezno provjeri. Kako motor radi sa klimom upaljenom. Kad ga vozis slusaj zvukove lad motas. Kocis. Skreces. Ides preko lezecih (ne mislim na preletavanje u trecoj pa slusanje zvukova). Pogledaj diskove i disk plocice. Vidi da li je hrdjav. Uzmi si vremena. Ak ti majstor pocne srat kao sto je meni jedan sa autima u "zici" da sta gledam svaki detalj. Reci mu da 5k eura nije malo i da ga nece on voziti nego ti. Pitaj kad je mijenjan kuplun set, sta sve je mijenjo. Provjeri km ak ti se da (ma da i to je sad pitanje jel). Vidi da li dimi u leru. Ako vidis da nesto nije u redu i kupis ga pa mislis to se da rijesit zaboravi. Bolje skupit jos 100 200 300 eura i imas auto koji je u boljem stanju jel. I tak. Vidi stari, sretno i ne se zaletavat.

 

Za zamasnjak. Kad se zagrije fino i kad je u leru. Dignes haubu i slusas s desne strane motora da li nesto lupka, grebe i slicno. Pa da li ti zvukovi nestaju kad netko stisne kuplung.

 

Ako imas regu, broj police ili broj sasije mogu ti nabaviti rezultate zadnjeg tehničkog pregleda da vidis razliku kocenja i da li je pao mozda i zasto je pao i tak...

Edited by gavranovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo uzeo sam na kraju 2.0 TDi i mogu reći da sam prezadovoljan,nije na kraju zamašnjak,sad prekopati ako treba kocione pločice i ulje u kočnicama i eventualni još nešto ako treba,jedino me muči što sam valjda isključio esp i sad ne mogu uključiti,stalno na off stoji probao sam držati tipku i neće,jel ima kakva caka ?

 

Poslano sa mog Le 1 Pro koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0