1 1
limp19

Android 8 inca raspored zica

Recommended Posts

Imam android touchscreen u b6 i pali se cim dam kontakt. Kako ide zima odmah je akumulatoru teze ujutro da okrene. Kontam staviti prekidac da ga mogu rucno ukljuciti. Skinem uredjaj i vidim nazad zutu crnu i 2 zelene zice. Presjecem crnu mada se nista nije desilo a koliko znam zuta je memorija sta da radim?

20160927_103522.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to nema veze sa tim Androidom nego ti jednostavno akumulator odlazi? Jer ako je dobro spojen, prilikom paljenja trebao bi prekinuti dovod struje kazicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aku je dobar provjereno. Prekine on njemu dovod struje ali opet malo teze okrene. Jedino da vidim cetkice anlasera u kakvom su stanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvadi Android pa probaj opet, ako isto treba duze da upali, onda znas da nije u njemu problem. Ona zuta za memoriju ne moze raditi nikako takve probleme.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih 1A dok se uredjaj pali neces osjetit na akumulatoru, tako da trazi drugdje, a mozes ga jednostavno i ugasit na gumb dok ne upalis auto..

 

Ostane radit i bez mase jer masu jos ima preko ovog bijelog konektora sastrane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste me shvatili. Ne vergla on sad duze nesto nego nije na zub kao inace. A mislim da povuce vie jer i zvucnici podju da suste tiho jbg ima ih na svim vratima... kako mogu vidjeti gdje je stalan plus

A ne moze se ugasiti na dugme dok ne digne sistem tipa 45 sekundi

Edited by limp19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dok ne digne sistem on ne trosi 1 Amper...

 

A kako upali auto kada je ovako konektor iskopcan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

CAN gasi struju nakon 15 min ,nesto drugo ti mozda cucla aku ,a to sto kod paljenja povuce struje je 1% kolko autu treba da kresne ,nesto drugo tebe muci

 

stavi voltmetar na aku i vidi na kolko padne kad palis ,imao je frend problema ,12.4 pokazuje ides uaplit auto padne na 10.xx i nekad jedva upalio dok nije izdahnuo i onda je opet pokazivo oko 12 dok ne krenes palit padne 8 nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nema veze iako je radio upaljen. Bio sam kod majstora kaze da alnaser vrti extra bas cu probati izmjeriti napon aku pri verglanju ujutro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjerio sam aku pri paljenju padne na 10.8v da li je to znak da je ipak aku u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oslabio je ,znam da na benzincu ne padne puno mozda 0.6v ali frendu kad je 10.xx pokazivo kod paljenja krepao je nakon nekog vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exide ima tri godine garanciju pa odnesi im neka ga provjere pod opterecenjem i ako nevalja dobit ces drugi a ako je sve u redu jedna stavka manje na koju ces sumnjati. Moguce da je neka tvornicka greska pa je rekao zbogom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto mi je mjesto gdje sam ga uzeo 300km od mene. Neka ga jos dok pali. Ozbiljno razmisljam o varti ili banneru

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1