0
Pegaz

Golf 6 LED stražnja svjetla

Recommended Posts

Ljudi moji kupujete prek ebaya, malo proučit njihova pravila. Ja uzeo neke stvari i dobio na kraju povrat love i stvari. Pa nek ti pametnjakovići i dalje prodaju muda pod bubrege. Ljepo bi ja njima smjestio da mi slučajno krive pošalju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji kupujete prek ebaya, malo proučit njihova pravila. Ja uzeo neke stvari i dobio na kraju povrat love i stvari. Pa nek ti pametnjakovići i dalje prodaju muda pod bubrege. Ljepo bi ja njima smjestio da mi slučajno krive pošalju.

slažem se s ovim

ja sam dva puta dobija i predmet i novce,oba puta oko 10 dolara (nije puno al eto)

prvi pta došlo nešto oznake razmrljane i ja dam negativan fedback,i on mi pošalje da prominim u pozitivan da će vratiti pare i da ostane predmet

drugi puta poslali krivo,tj. u drugu državu a slično naziv mjesta. i ja pokrenija opoziv.i vratili pare i nakon 4 miseca stiga i taj predmet

tako da je najsigurnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobno prezirem vw sto je u mnoge modele stavljao ove tockasta led dnevna, odvratno, krezubo, kao da svaka treca ledica radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nez bas od kog god cujem svi kazu da ti fejk xenoni nevaljaju,i nisam jos naletio na neke stvarno dobre zamjenske

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da a sta kazu sta konkretno bude problem?

onda je rijesenje da u original farove ugradim bi xenon projektore

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ko prodaje crvene(ne zatamnjene) LED stopove po normalnoj cijeni neka pise.zainteresiran sam

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ih ti prodavao da ti se svidjaju..znaci da ipak to nije to, nisi 100% zadovoljan. Ja da sam na tvom mjestu, nikad ih nebi montirao, nego bi ih vratio nazad i trazio ono sto sam platio! Ionako je zima sad i mogle su sacekat proljeće. Meni se slicno dogodilo s felgama, pa sam ih lijepo vratio prodavacu, jer su bile sjajno crne, a ja sam htio mat. Dzaba je on mene uvjeravao da je to ta boja, kad nije! Ako sam lud, nisam daltonista! Tako da eto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisam 100% ali nije da bi ih zbog toga vracao i mjenjao...znam da uvijek ima nekoga kome bi bile taman (savrsene) pa eto ako ko hoce tu su...ako nece ja cu ih sigurno imati i dalje. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vec sam 10 puta rekao da ju skidam i evo jos uvijek je tu :D

 

To je prva stvar sto ide sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na golf 6 sam stavio orginal R20 led lampe!

Ako neko planira u budućnosti stavljati stražnje led lampe, bilo GTD/GTI ili R20,

neka kontaktira Mateja Tolića! Cijena za moje lampe je bila 3000 kuna plus kodiranje!

Čovjek je odradio fantastičan posao i auto sad izgleda brutalno!

Hvala još jednom!

19642442_1634411466588752_1691978335289119702193_1634411733255392_47914228411374

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je super kad auto ima tu opciju. Da nema morao bi mjenjat bordnetz sto bi bilo jos 150 eura troska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nije sve plug i play?

Za OEM led ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na golf 6 sam stavio orginal R20 led lampe!

Ako neko planira u budućnosti stavljati stražnje led lampe, bilo GTD/GTI ili R20,

neka kontaktira Mateja Tolića! Cijena za moje lampe je bila 3000 kuna plus kodiranje!

Čovjek je odradio fantastičan posao i auto sad izgleda brutalno!

Hvala još jednom!

19642442_1634411466588752_1691978335289119702193_1634411733255392_47914228411374

 

O kakvoj brutali je rijec?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0