1 1
ivanavwpolo

Da li steti podizanje samo jedne strane auta,rucnom auto dizalicom!?

Recommended Posts

Da ideja sa adapterom nije losa, nisam vidio takve dizalice da imaju takve nastavke gumene koji idu u te velike rupe,a ne znam koliko je taj dio karoserije cvrst.Da ove klasicne dizalice koje podizu ispod praga lako mogu da odnesu body sa ruba praga,a svaki put da saniras ostecenje poslije podizanja umije i malo da ide na zivce,jer ovi i ne paze da li ce ostetiti zastiti na autu.

A vidio sam te nove dizalice bas neki dan u Unitrade koje idu iz poda i podizu auto komplet sa gumam i to je puno bolje rijesenje nego ove klasicne.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardoniram, sada sam pogledao fotke koje sam skinuo gdje mi se činilo da koriste ove rupe al jok, podiže isto sa strane na pojačanju praga.

 

A ovo što je zguljeno tu nema pomoći čak i da to saniram ponovno ga skine jer je rub oštar a guma koja naliježe od dizalice uvijek malo skine i kada krene sve zguli.

 

hohlraumversiegelung-rup79.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha na tu si mislio dizalicu,isto podizu na pojacanju praga (rubu ili sini) pa se to lako osteti vidio sam na nekoliko G4 skroz je rub savijen do praga pa je koroziralo,ima nekoliko primjeraka u gradu gdje sam to bas primjetio.A jeste rub ostar a i ta guma je vise plasticna nego gumena pa to lako odnese a i nepaznja.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, to mi i smeta jer pocne hrdjat rub a sto radit. Prosli put sam pokusao malo sanirat sa motip bitumenom ali nakon dva tri podizanja sve je opet u klincu pa nema smisla.

 

Planirao sam tu ponovno stavit body ali opet ce se zgulit jedino kada bi se nesto stavilo da zastiti, mozda neka guma koja bi se navukla na taj pojacani rub praga pa vidjet da li bi pomoglo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam komad drveta zarezanog za zub praga, kad idem na dizalicu zamolim da mi stave te moje cokle i sacuvam koliko toliko pragove, nadam se da ste skuzili

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da guma bi bila dobro rijesenje komad od 15-20cm da pokrije cjeli prostor gdje se oslanja dizalica na pojacani rub praga, ovako nesto mislim da ne bi bilo lose i da bi dobro ocuvalo rub praga od ostecenja,ovako neka guma samo bez ove gume sa strane,fotka ispod,u obliku U slova,mislim da bi to dobro leglo na rub praga.

 

gumeni-profili-3.jpg

pic02_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti ne valja takav U profil od gume jer sam i sam to probao stavit na prag pa mi je zbog gume i zgulio bitumen i sve do lima

Guma je mekana i radi kad se dize auto i samim time se deformira(pomice se) i tako skida zastitu

Bolje bi bilo nesto od plastike mozda ili od drveta nego guma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se onda umjesto gume naći profilirana plastika, neki U profil pa vidjeti kako naliježe, samo taj profil praga je dosta uzak pa treba malo pogledati što bi tu najbolje pasalo. Možda nešto iz PVC stolarije, ta plastika je dosta žilava a ima ih u svim profilima pa nešto iskombinirati.

Ovo što Siniša prakticira je dobra ideja, malo nezahvalno stalno cimat da ti netko pod dizalicu stavlja ali ako funkcionira zašto ne. Daj sliku tih tvojih drvenih klompi da vidimo kako si to riješio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali onda provjereno to s tim gumenim čepovima?

One vreće na zrak djeluju fora ali glupo mi to uzimati i stavljati na auspuh ono glupost a kompresor to nikako napuniti vjerojatno...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni izgleda kao dobra ideja pa ne bi trebalo biti problema za karoseriju, valjda im je procjena dobra a olakša podizanje auta u privatnom aranžmanu samo tako. Jedino što taj set košta i pitanje da li ga se može nabaviti u EU jer dostava iz SAD-a nije baš jeftina.

VW/Audi Jack Pad Adapter Kit_$ 89.95_(https://www.ecstuning.com/b-assembled-by-ecs-parts/jack-pad-adapter-kit/ecs10724kt/)

618787_x800q5ufn.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je prijatelj poklonio jednu onu kocku sa stavljaju na djecija igralista pa sam si izrezao male kocke i stavio ispod na ojacanja ali isto otkine komad, jebat ga tezina odradi svoje kakav god materijal da stavis na pojacanje i otkine ga ili ogrebe. Jedino sto mi se svida je dizanje sa kotacima ali to nema svatko...

 

antistress-podloge-djecja-igralista-akci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. :)

Jesi li pokušao urezati zarez u samu gumu i onda tako podizati auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jer ju ja stavljam na neko izboceno ojacanje na prednoj strani, i na most na zadnjoj strani... Malo mi otkine onaj moj čunga lunga bitumen. Izgleda da je bolji bodi ha... :)

Znam da je stari na vw lupo savinuo onaj donji dio spoja praga i poda pa sam morao to izranavat jer nije dobro stavio gumu :gleda

Ali kada pogledam, bolje je to nego dasku kao sto sam do sad stavljao. Mekse je a opet dovoljno tvrdo da se ne uvija i izmice dok dizem auto. I dosta znaci stupna hidraulicna dizalica ( mala ) ili krokodilka, a ne ono sranje od dizalice sta dobijes uz auto. U lidlu tu i tamo zna naletiti mala stupna za 100 kn i vec ju godinu dana koristim super je.

 

 

podna-hidraulicna-dizalica-auto-6-tona-s

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ona uz auto je nuzno zlo samo ako se na putu nesto dogodi a doma imam isto takvu hidraulicnu do 2.5T i Renaultovu i ta nam je najdraza, gore je slika od nje pa ju planiram malo sredit i kada se ide na dulji put nju ponijet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako bi to stavio pod auto :)

 

Meni je na svakom autu od mjesta gdje ide dizalica pa do poda manje od 10 cm, tako da i kad krokodilku treba stavit moram auto prvo navest na ciglu ili nesto :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi čepovi su nepraktični

svaki puta vadi stavljaj,a i pokida se čep koji zatvara rupu + šta se ošteti rub pa počme hrđati a ionako prvo krene oko čepova

 

pogledajte u one knjižice šta se dobiju uz auto pa ćete viditi di se diže auto sa ovim stupnim dizalicama, dok je ovo na pragu samo za one šta se dobiju uz auto

 

mada ja kod sebe kad stavljam na stupnu isto stavim na prag

a kad dižem ovom krokodilkom od 150-200kn onda stavljam tamo di bi tribalo stupnu jer mi krokodilka ne može stati pod prag zbog visine,a original ovjes i felge/gume (golf 3 GT) i ovako jedva uspijem staviti dasku jer je glupo napravljen na dizalici taj dio, ali planiram napraviti kod tokara neki adapter pločicu pa staviti gumu ko šta je na stupnim dizalicama (vidija sam u Linkosa po 10-15kn raznih dimenzija)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sime, ovi gumeni cepovi kada se stave vise se ne vade i ostaju ispod poda, tako da su uvijek tamo i dostupni za podizanje, barem sam tako skuzio jer ako se stalno vade onda mi je to bez veze i naravno, ode rub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je ne vade se gumeni cepovi,mjenjaju one standardne cepove,jer nije ih ni lako staviti a kamoli skidati svaki put,cupati.Stavis jednom i miran si. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako bi to stavio pod auto :)

 

Meni je na svakom autu od mjesta gdje ide dizalica pa do poda manje od 10 cm, tako da i kad krokodilku treba stavit moram auto prvo navest na ciglu ili nesto :) :)

Vjeciti problem...ja uzeo onu nisku krokodilku 8,5cm al svejedno moram prvo dici onom auto dizalicom ahahh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi pomoglo da si nabavite male navoze, samo da podigne toliko da mozete staviti dizalicu ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se onda umjesto gume naći profilirana plastika, neki U profil pa vidjeti kako naliježe, samo taj profil praga je dosta uzak pa treba malo pogledati što bi tu najbolje pasalo. Možda nešto iz PVC stolarije, ta plastika je dosta žilava a ima ih u svim profilima pa nešto iskombinirati.

 

Ovo što Siniša prakticira je dobra ideja, malo nezahvalno stalno cimat da ti netko pod dizalicu stavlja ali ako funkcionira zašto ne. Daj sliku tih tvojih drvenih klompi da vidimo kako si to riješio. :)

Ma nemam sliku u punca u garazi ostalo, vise manje uvik idem u istih mestara pa su navikli a to koristim ima 10ak godina od kad sam ima venta trulih pragova, obican komad debla mozda 20 cm promjera, raspolovljen po pola po duzini i motornom zapilan rez odprilike koliki je zub na pragu, kad se rasusi i otvrdne ja napravim nova cetiri i tako u krug a inace sam to vidia kad punac sta razvlaci hidraulikom npr stok oko vrata pa skine keder i na takav nacin sacuva onaj falc da moze kasnije bez problema opet ga nabit. Dalo bi se tu jos modificirat i preciznije to izvest ali je i ovo odlicno i sigurno je bolje nego stopa od dizalice sitektno pod prag

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjet ću da li mogu naći neko rješenje za navuć neki profilirani PVC na rub praga koji bi ostalo tako i ako šljaka onda ću sanirati ovo oštećenje na rubu jer mi se prije ne isplati s tim zezat a ako ne napravit ću od drveta ovako kako ti koristiš.

Baš gledam u knjizi vozila da li ima neki savjet gdje se podiže osim na pragu ali jok, samo fino objašnjeno gdje se stavlja i koliko je cm (13cm prednje i 22cm stražnje) pojačanje na pragu i tu treba stavit ovu dizalicu iz prtljažnika. Ja ću se držati već dobro pokazane metode samo što ću si sada olakšati dizanje prednje strane na ovom vijku od selena koju mi je Ivo potvrdio da mogu jer mi je prednja strana bila malo zez pa sam podizao na ovom pojačanju poda ali i tu se može zaštita oguliti a ovako si olakšam i samo stavim klocnu.

246hjoim.jpg

dsc_0012gqkzx1ekwe.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1