0
Daci

Passat b6 ET ?

Recommended Posts

Dakle idem na 19" felge zanima me da li je netko imao na passatu b6 8,5j 19" ET35 ? da li bi to strugalo ili da idem na ET42? gume 235/35/19... auto je trenutno sa OEM sport ovjesom, u budućnosti će ići na oprugama još dolje ako mi se ne bude svidila visina

Edited by Daci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iza ce strugati sigurno. 8j i ET35 na 18" straga struze.

 

Mislim da ce ti uskoro Vlaho, s pravom reci, da imas temu o tome i da nisi trebao otvarati novu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

????? Vlaho samo istinu napise. Zar nije tako?

B6 je u opticaju ima 10 godina najmanje i xy clanova foruma ima ili je imalo taj model. I sigurno u necijem projektu ima govora o felgama i ET-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je, samo treba ih naći a lakše je otvorit novu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je najbolje samo u google upises passat b6 8,5j 19" ET35 i izbaci ti u 4tom linku temu iz 2010 sa nekog foruma isto je netko pitao. :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaooo što smo strogi ... pročito sam valjda sve moguće forume na tu temu , pola ljudi kaže da nema problema , a pola da struže (uostalom eto kolega projektilski kaže da iza stružu uže 18" s istim et). zato sam pitao tu na našem hrvatskom forumu , ako je netko probao pa mi je lakše popričati s njim nego s nekim tano na drugom kraju svijeta.

 

uostalom za 99,9 % pitanja na ovom forumu sigurno negdje na internetu postoji odgovor , najbolje onda ugasiti forum jer nema smisla pitati neštona što postoji odgovor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam passata b6 2.0tdi 4motion i na njemu su h&r opruge -3. I felge su 8.5x19 prednje su et 42 a zadnje et35 sa gumama 225 35 vrhunski izgleda ne struze i ne zapinje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastrugat ce uvijek et 35 cim sjedne dvoje ljudi iza... to je za audi ET.. za VW mora biti 40 pa na više...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

još jedno itanje , jel itko probao iza 19x9.5 et42 (ili slično) ..bojim se da bi strugalo

Share this post


Link to post
Share on other sites
0