2 2
RaZ0R911

Kupovina rabljenog Passata B7

Recommended Posts

Idice sto te ceka, po meni je pumpa vode. Meni je propisala na 163kkm. Na masu auti je mjenjana i prije 150kkm.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam passata b7 2013 godiste karavan 2.0 103 kw primjetio sam jedann problem kod njega kada vozim brzinom izmedju 150-150 km/h u kolima cujem da pisti nesto isto kad kad naletis na bijeu traku upozorenja na autoputu i cim predje 155 znaci ako se vozi 156 ili 157 onda bude sve normalno. da li se neko susretao sa takvim problemom i sta bi moglo biti da li nekko zna.

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas jucer po noci pici po autocesti 220+km/h. To mi je prvo od kada imam auto da sam probao kak ide do max. I apsolutno nikakvih ni najmanjih zvukova osim sustanja vjetra. Isjecaj odlican. Totalni sigurno sam se osjecao.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudno je da se taj zvuk cuje samo pri brzini izmedju 150 - 155 km/h i onda nestane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti nije upozorenje za brzinu kod zimskih guma? Prodji malo po meniju na instrumentnoj ploci pa vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

provjerio sam nije nikakvo upozorenje. da li je moguce sad posto sam kupio nove gume prije sam imao 215/55/16 a sad samm uzeo 205/55/16 pa da to ima neke veze? i koliko bari kod vas imaju prednje a koliko pozadi ? ja sam ih sve stavio na 2,5 bar sve cetiri tako pise u knjizi za ovu dimenziju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 205/55/16 na 2.5 bar 16, zimske. I sve je ok.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2