1 1
<TDI>

ProEngine Ultra

Recommended Posts

Ne otvara ni jednu stranicu. Pa ti rece ne zelis aditive ;) od toliko provjerenih kud nades ovog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvara obje a prva vodi do druge, provjereno i na njima se nalaze komentari pa sam ih zato stavio ali imaš i Google pa unesi naziv i voljno a evo i njihove službene. ProEngine Ultra.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam skuzio stranica nije dobro ni prevedena. A ne znam, samo provjereno uzimam...

Vidim na ovoj slici sta si stavio pise tezina 1.5g... Pa sta 1.5g necega moze ucinit motoru dobro?

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovih google translete stranica ja ni kemijsku nebi kupio, a kamo li nesto za u motor stavljat :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi se čini da je to niš koristi i ako već onda samo Liqui Moly. Mislio sam da je nešto novo jer sam pročitao komentare pa rekoh da pitam jel valja ali em stranice nemaju em je sve sumnjivo pa bolje dalje od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio Liqui Moly Cera Tec-ceramic based premium oil additive mogu vam reci da se odlicno pokazao smanjuje buku motora-bolji rad motora,bolje poteze iz niskih okretaja,manja potrosnja goriva ja sam to namjerno sipao iako mi auto ne uzima kapi ulja pa da vidim kako ce se pokazati i ja sam prezadovoljan i sledeci put ga uzimam kada predjem 50.000km :)

 

http://www.liqui-moly.com/liquimoly/web.nsf/id/li_eng_archive49.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje si to kupio i koliko platio. Kako se to koristi? VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko košta bočica keramike u Tokića?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je cini mi se jedino dali ga sipati cijelog u motor (4 litre ulja ili) i koliko se dugo mora voziti ili kad sesipa, koje vrijeme, sat dva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi je poznato stavlja se cijela kolicina od 300 ml u motor s tim da se oduzme za tu kolicinu ulja kod zamjene i miran si slijedecih 50.000 km a kod slijedece izmjene ide samo ulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Najbolje pri izmjeni ulja ubaciti ovo.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

I obavezno filter ulja kupiti prije izmjene da se ne mijenja naknadno. ;)

 

Da li ovlasteni imaju nesto slicno u svojoj ponudi s tim da garantiraju da nema posljedica po motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio sad sipati jel fali malo ulja ali moram mjenjati ulje za 2000 km pa cu cekati, a kad se sve obavi jer ga treba voziti neko vrijeme tj. Negasiti ga ili ce se vremenski samo srediti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I obavezno filter ulja kupiti prije izmjene da se ne mijenja naknadno. ;)

 

Da li ovlasteni imaju nesto slicno u svojoj ponudi s tim da garantiraju da nema posljedica po motor?

Cuj ovog, al voli podbadat!! :D jesi me nasmijao fino :D

joka samo po gasu.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1