0
Robe di Kapa

Golf 1.3 skoljka gti motor

Recommended Posts

Caooo ljudi .Imam Golfa 2 1.3 sa fenomenalonom skoljkom.E sad mislio sam ukloniti taj motor i ubaciti ABF 2.0 16v od Trojke.Ali Su mi rekli da moja skoljka ne moze da izdri taj motor pa bi se brzo raspala...I ako je tako zao mi je da joj naskodim onda ili da je prodam pa samo da vidim jel moguce to uraditi ili da odustanem hvala i pozdrav...

Edited by Robe di Kapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece se nista raspast pa nije od secera napravljen auto....prolistaj malo projekte po forumu pa vidi da se nije ni jedan jos raspao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahhaha ljudi voze u tim šasijama 1300ks

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Da voze, cca 400m, nakon toga idu remont na sljedećih 6 mjeseci, i tako u krug. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da pratis internet kao migrant kartu..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako smo se uzjapurili.....

 

sorry djorde na spamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoljka nije nista slabija neg gti-eva.... Samo trpaj....

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo stavljaj netrebas nista pojacavati...eventualno balans stangu i kocnice naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje ti je da kupiš cijeli Golf 3 sa ABF motorom i sve si prebaciš,uštedjeti ćeš dosta vremena,novaca i živaca.

Kočnice obavezno prebaciti,ne znam koji tip 1.3 motora imaš (frgić ili na injektore) pa ćeš morati riješiti i pumpu goriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A drugovi moji golfisti može li se to ubacit, al da se ne dira tj da se ne minja original instrument tabla od duje sa onom od trice? Prijatelj mi se bavi djelovima pa je upravo nabavia 2.0 tricu, motor ima oznaku 2e, al nismo se nikad bakćali sa preslagivanjem trice u duju pa ne znamo kako i šta ide po pitanju elektoničkih djelova, onih tipkica raznoraznih i šta ja sve znan.. U mene je isto 1.3 karoserija, al momentalno je 1.6 motor u njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sad ubacivo bas taj 2.0 8v 2e motor..

I samo motorna struja je trice,ostalo sam sve ostavio od dvojke,takoder i sat

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A drugovi moji golfisti može li se to ubacit, al da se ne dira tj da se ne minja original instrument tabla od duje sa onom od trice? Prijatelj mi se bavi djelovima pa je upravo nabavia 2.0 tricu, motor ima oznaku 2e, al nismo se nikad bakćali sa preslagivanjem trice u duju pa ne znamo kako i šta ide po pitanju elektoničkih djelova, onih tipkica raznoraznih i šta ja sve znan.. U mene je isto 1.3 karoserija, al momentalno je 1.6 motor u njemu.

ubaciš sve komplet sa trice

prednji most sa motorom mjenjacem amortizerima...

straznji most, rezervoar sa pumpom

instalaciju i kutiju osiguraca staviš komplet iz trice treba prepraviti jack km sata, prekidac svjetla, jack na štop lampama i svjetlima

ili nabaviš instalaciju kabine ce2 od golfa gti-a

Nece se nista raspast pa nije od secera napravljen auto....prolistaj malo projekte po forumu pa vidi da se nije ni jedan jos raspao

Na vw-u nece se školjka raspasti

prije nam se raspu mjenjaci

mjenjaci su mana :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

CE2 nije samo od Golfa GTI tako da ne treba to tako raditi nego prebaciti samo motornu instalaciju ako je auto >"88.

Samo stavite i odgovarajući mjenjač na taj motor( po omjerima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CE2 nije samo od Golfa GTI tako da ne treba to tako raditi nego prebaciti samo motornu instalaciju ako je auto >"88.

Samo stavite i odgovarajući mjenjač na taj motor( po omjerima)

Ce2 struju si imali svi golfovi od 1990 na dalje

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

CE2 nije samo od Golfa GTI tako da ne treba to tako raditi nego prebaciti samo motornu instalaciju ako je auto >"88.

Samo stavite i odgovarajući mjenjač na taj motor( po omjerima)

 

1988...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je '88,10 mj i ima ce1 od kolege 89 i ima ce1

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1988...

Sigurno su mjeseci igrali ulogu, moj je 88' i nazalost nema CE2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je 10 mjesec i nema,kazem i frend ima '89g i takoder nema ce2..

Ja sam u svog naknadno ubacivo komplet

 

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0