0
Roza

Podno Osvjetljenje Audi A3 OEM

Recommended Posts

Budem.si narucio neke ledare msm nije nis jako al onak vidim da se pocinje topit a nekuzim kak jebote pa nije nis sad neznam ni ja

Nije mi jasno kak jel i kod drugih tak ili

Share this post


Link to post
Share on other sites

te w5w led u prednjim farovim krepavaju non stop, isprobao sam ih na desetke.... stavi philips w5w blue vision ili osram cool blue intense

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel svijetle bijelo bas ili

Jer imam neke kao xenon i dao sam za njih 70kn svijetle bijelije od obicnih ali kad xenon roknem su zute tj nisu dovoljno bijele

I da gledo sam sad ove zute kj sam imao pise wy5w nije w5w jel ima to kakve veze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nazalost nema obicnih w5w koje svijetle bijelo, ove jesu bjelije ali kao sto kazes uz xenon se vidi da je zuto. Inace, ja kad sam kupio svog b6 imao je zute pozicije (ko za zmigavce) i frajer na tehnickom me nije pustio dok ih nisam zamjenio sto je i logicno jer pozicije ne smiju biti zute. wy5w je oznaka za w5w ali zute boje. Da li imas OEM farove ili neki naknadno ugradjivani xenon u zamjenske farove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A steta ovak mi se nis neuklapa da boje bar priblizno slicno izgledaju a glupo mi je da je svako svijetlo razlicita nijansa

OEM xenon farovi i skuzio jucer da se tope a ako je ista zarulja nebi se trebala jace grijat kj ne

Sad sam ih ugasio skroz i imam zmigavce na 40% umjesto pozicija kj mislis da ce me zajebavat zbog toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nek bude sad ovak pa cemo vidit

U 2 mjesecu mi je rega pa javim kak je proslo

Edited by Roza

Share this post


Link to post
Share on other sites
0