1 1
tihca

Keramička zaštita

Recommended Posts

Nisam našao ništa konkretno...zanima me keramička zaštita na području ZG,znam za Partes ali malo su skupi...ako ima netko nekog za preporučit radi se o Golfu 7 crna metalik boja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se kladio na Kuku da je najbolji. Kuko ti je ko iPhone, vise platis ime nego produkt.

Ako si bas zainteresiran za radju mogu te spojiti s nekim ljudima koji ti to mogu takodjer odraditi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš BlackPearl, oni su u zagrebačkoj 110. uz Branimirovu kod Petrokova, nekada je je tamo bio Partes ali ne znam kakvi su pa bih ipak išao kod Kuke ili se malo raspitao na Cro-Detailing forumu tko još kvalitetno radi i da je Zagreb ili okolica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim na faceu decka koji to radi detailing zove se Tomislav Magdalenic iz Zagreba je i vidim da radi puno auta i to dobrih auta...probaj s njim Tihca cini mi se da je decko PRO u tome koliko vidim.po slikama nemam drugi kontakt samo to ime sa facea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na njega sam zaboravio, istotako odlican detailer! Da ima okruzenje ko Kuko mozda bi bio i bolji,ali u svakom slucaju glas ide Kuki osim ako Magda nema osjetnu nizu cijenu u sto sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni cjene ni nista al vidim da ima puno posla pa pretpostavljam da je vrlo dobar...a i vidio sam slike sa auto showa u ZG di su radili stvarno skupocjene aute tako da vjerujem da zna sta radi a sad cjene nemam pojma, nista ne kosta da ga pita za cjenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za magdu ;) meni je odradio vrhunski posao na passatu.

 

69f6cbcd711742fe9ddda120f50e7afe.jpg

 

34ed570397c31fdbb77ba52ff879c67b.jpg

 

2bf7b548fe55ed1e5acbfa6b0044fe1a.jpg

 

1557b4262d2a55342b6e912ec6cbde21.jpg

 

5559634b612818115e9c2582e62e4ab0.jpg

 

1a130c6f96315cd0beb85542bd293fc9.jpg

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za magdu ;) meni je odradio vrhunski posao na passatu.

 

69f6cbcd711742fe9ddda120f50e7afe.jpg

 

34ed570397c31fdbb77ba52ff879c67b.jpg

 

2bf7b548fe55ed1e5acbfa6b0044fe1a.jpg

 

1557b4262d2a55342b6e912ec6cbde21.jpg

 

5559634b612818115e9c2582e62e4ab0.jpg

 

1a130c6f96315cd0beb85542bd293fc9.jpg

Jel ovo ful detailing vidim da je i oko kotaca sredeno sve? Jel keramika na njemu ili? Radi li sa grijalicama ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A full detailing je siroki pojam.

Na autu je radjeno:

 

Denkotaminacija laka

Viseslojno poliranje

Lagani detailing unutrasnjosti

Ciscenje i impregnacija unutrasnjoati

Dezinfekcija kanala klime

Detaljno kompletno ciscenje naplataka sa zastitom

Wheel selant

Keramicka zastita stakala GTEHNIQ

Zastita laka Collinite

 

Keramika nije ba autu. To mi nije bilo niti mi je zanimljivo. A kako radi to sta tebe zanima najbolje da njega kontaktiras.

 

Magda

092 250 9575

Share this post


Link to post
Share on other sites

A full detailing je siroki pojam.

Na autu je radjeno:

 

Denkotaminacija laka

Viseslojno poliranje

Lagani detailing unutrasnjosti

Ciscenje i impregnacija unutrasnjoati

Dezinfekcija kanala klime

Detaljno kompletno ciscenje naplataka sa zastitom

Wheel selant

Keramicka zastita stakala GTEHNIQ

Zastita laka Collinite

 

Keramika nije ba autu. To mi nije bilo niti mi je zanimljivo. A kako radi to sta tebe zanima najbolje da njega kontaktiras.

 

Magda

092 250 9575

Nema ih mnogo sto ju rade sa grijalicama pa zato pitam. Ne treba meni cisto info :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A full detailing je siroki pojam.

Na autu je radjeno:

 

Denkotaminacija laka

Viseslojno poliranje

Lagani detailing unutrasnjosti

Ciscenje i impregnacija unutrasnjoati

Dezinfekcija kanala klime

Detaljno kompletno ciscenje naplataka sa zastitom

Wheel selant

Keramicka zastita stakala GTEHNIQ

Zastita laka Collinite

 

Keramika nije ba autu. To mi nije bilo niti mi je zanimljivo. A kako radi to sta tebe zanima najbolje da njega kontaktiras.

 

Magda

092 250 9575

Cijena za to sve? I pretpostavljam da kad odradi to poliranje, onda mozes zaboravit na samousluzne praone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijena za to sve? I pretpostavljam da kad odradi to poliranje, onda mozes zaboravit na samousluzne praone?

Mozes zaboravit na samoposluzne ako zelis da ti vosak ostane na autu. Osim ako se ide na full tvrdi vosak, koji ja nisam htio. Inace samoposluzne nisu problem, samo onaj njihov agresivni sampon na njima. Ja nikada s tim samponom nisam ni zelio prat auto. To je kemija ubi boze. Uzmem si kanticu, spuzvu i svoj sampon i koristim u samoposluznima samo njihovu vodu. I to funkconira. Sto se cijene tice. Gore je broj telefona pa pitajte. Nemogu reci koliko je meni naplatio jer se znamo neko duze vrijeme pa je i cijena popularnija. A i ovisi u kakvom je stanju auto kad se dofura, sta sve treba radit....

 

Edit: mozete ga kontaktirat i preko facebooka. Magda car detailing

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes zaboravit na samoposluzne ako zelis da ti vosak ostane na autu. Osim ako se ide na full tvrdi vosak, koji ja nisam htio. Inace samoposluzne nisu problem, samo onaj njihov agresivni sampon na njima. Ja nikada s tim samponom nisam ni zelio prat auto. To je kemija ubi boze. Uzmem si kanticu, spuzvu i svoj sampon i koristim u samoposluznima samo njihovu vodu. I to funkconira. Sto se cijene tice. Gore je broj telefona pa pitajte. Nemogu reci koliko je meni naplatio jer se znamo neko duze vrijeme pa je i cijena popularnija. A i ovisi u kakvom je stanju auto kad se dofura, sta sve treba radit....

 

Edit: mozete ga kontaktirat i preko facebooka. Magda car detailing

Ne ubija na svakima vosak. Ja sam stavio blackfire ima cca6mj i masu puta opran na samoposluznoj nije jos skinilo. Oslabio je al nije spao. Sonax samponi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ubija na svakima... moguce. Samo nisam uspio nac popis gdje je kemija a gdje su neki normalni samponi pa onda izbjegavam :)

Edited by m3 power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

navrati do nas jedan dan ako te zanimaju savjeti i iskustva iz stvarnog života.
Auto Partes ugrađuje već godinama keramičke nano zaštite na vozila i na tržištu postoje svakakvi proizvodi i "instalateri".
Instalacija keramike nije za svakoga, tako da samo autorizirani instalateri mogu staviti keramiku na auto, a da je to nečemu.

Ako bi mogao izdvojiti jedan post o keramici, onda bi to bio ovaj

https://www.facebook.com/AutoPartesHR/photos/a.228413067206452.51478.187571311290628/1051769208204163/?type=3&theater

Lp

Auto Partes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Partes nemogu ništa reči,sa nekim uslugama pranja i poliranja ne prethodnom autu sam bio jako zadovoljan i ne sumnjam..da nebi netko mislio krivo,...radi se o drugom autu u dvorištu,ponuda hvala bogu ima to je dobro pa čemo vidjet ;-)

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ap bobo bi ti ja predložio. S njim nećeš pogriješiti sigurno.

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ap bobo bi ti ja predložio. S njim nećeš pogriješiti sigurno.

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Ufff.... nebi se kladio. Frendu je sfusao e87. Jako lose obavljen posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff.... nebi se kladio. Frendu je sfusao e87. Jako lose obavljen posao.

A cuj ja mislim da je top. Meni radio preko 10ak auta sve noviji i nikad nista.

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Ja sam vidio samo jedan auto od njega i taj je bio fus. Mozda mu se omaklo. Ni prvi ni zadnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo bi napomenuo jednu stvar. Nijedna keramicka zastita ne pruza 100% zastitu od swirlova. Najveca prednost keramicke zastite je uv blok, zastita od kemijskog nagrizanja otpadaka iz okoline i ostalih sto stvari, i trajnost. Pitanje je cisto ovako iz interesa i dobre namjere. Zasto se odabrati za keramicku zastitu kada jedan dobar hybridni vosak (fuso-soft99, colinite 854) pruza zastitu preko 10 mjeseci a tri puta je jeftiniji i auti dobiju prirodniji, dublji i puniji sjaj.

Auto treba prati prvenstveno sam ako zelis da nakon poliranja ostane takav godinama. Snow foam, metoda dvije kante, dobar wash mitt i naravno mf towel za susenje vozila uz pomoc nekog qd ili qw spreja.

 

Poslano sa mog LG-H850

Edited by Mk3

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 puta jeftiniji i traje 10 mjeseci, znaci za istu cijenu ne traje ni 3 godine,u usporedbi sa koliko keramika traje?

 

I jos moras pazit i lizat auto da ostane normalan, kako sam vidio da se auti sa keramikom peru (ima frend na Alfi 159 crnoj) i stalno se pere u samoposluznim i to ga prvo namoci, nasprica cijeli auto sa onim za felge i musice, na to sapunicu i samo ispiranje, eto auto nakon 2 godine jos odbija vodu i sjaji se normalno...

 

A u praoni potrosi 15 kn i 10 min...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1