1 1
tihca

Keramička zaštita

Recommended Posts

ja svoj fuso perem u samoposlužnoj normalono šampon pa ispiranje i nemam problema, drži se dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

normalno da ne možeš , ali ja sam isto mišjenja da je malo previše dati 2000-3000 kn za keramiku to je 10 puta skuplje od fuso voska, da li je 10 puta bolje ?

Edited by Daci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas auto koji si kupio novi i mislis ga voziti 5 godina mislim da se apsolutno isplati. A i da slozim auto iz nule obavezno bi stavio. A da vu na svog 15 godina starog pola stavljati necu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto mislim da se ne isplati na stari lak stavljat. Previse posla i novaca treba da se to sve sredi. Di poliranje da lak savrsen bude i sve ostalo. Meni je za golfa 5 lc9z blackpearl trazio covik u St 5500kn za keramiku. Polira sam ga i stavio vosak ne neki premium al pristojan i drzi se jos(6mj+). Sad se vec pomalo gubi jer ga vecinom na automatskoj perem. Sad cu ga opet dekontaminirat i fusso stavit kvalitetno pa cu vidit kako i koliko ce on drzat.

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keramika je super stvar.. Daje dubinu boji nevjerojatno.. Plus sve druge prednosti..

 

Mogu preporuciti šajo detailing..

 

 

 

0abbee52952651bbe1e1dedc8e1dfa43.jpga0c43c61ed48ced9ab96d9e53d5fdb3e.jpgab317d206c1eb45422af486a45d74e7c.jpg

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keramika je dugorocno bolji izbor od voska

Keramika ima puno vise prednosti od voska, zajdnicko je sto se voda na autu samo slicno formira u kapljice, zato mnogi keramiku poistovjecuju sa voskom..

 

 

 

 

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keramika se dakako isplati niti sam rekao ista lose, dakako preporucio bi je svima koji imaju novaca za takav tretman. Sto se tice tih samoposluznih praonica izbjegavajte. Pola stvari u praoni nije ph neutralno i skine vecinu jacih voskova i sealanta. Tih 15 kuna radje sacuvam i operem auto sam kako treba. Sajo je jedan od najboljih u hrvatskoj po meni sto se tice keramickih zastita. Covjek ima milijun edukacija i diploma, a i sam njegov rad na to ukazuje.

 

 

Takoder cjena nije previsoka koliko i sami preparati, priprema i vremenska zahtjevnost. Meni samome po autu treba 2 puna dana za cjelokupnu korekciju laka. Keramika je posebna stvar. Treba imati certifikat i biti jako oprezan s njom. Nije prevelika cjena. Mi smo kao drzava jos i najjeftiniji sto se tice toga.

 

Poslano sa mog LG-H850

Keramika ima puno vise prednosti od voska, zajdnicko je sto se voda na autu samo slicno formira u kapljice, zato mnogi keramiku poistovjecuju sa voskom..

 

 

 

 

 

Sent from Nokia 3310

Milijun prednosti nad najjacim voskovima i sealantima.

 

 

Poslano sa mog LG-H850

Edited by Mk3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keramika se dakako isplati niti sam rekao ista lose, dakako preporucio bi je svima koji imaju novaca za takav tretman. Sto se tice tih samoposluznih praonica izbjegavajte. Pola stvari u praoni nije ph neutralno i skine vecinu jacih voskova i sealanta. Tih 15 kuna radje sacuvam i operem auto sam kako treba. Sajo je jedan od najboljih u hrvatskoj po meni sto se tice keramickih zastita. Covjek ima milijun edukacija i diploma, a i sam njegov rad na to ukazuje.

 

 

Takoder cjena nije previsoka koliko i sami preparati, priprema i vremenska zahtjevnost. Meni samome po autu treba 2 puna dana za cjelokupnu korekciju laka. Keramika je posebna stvar. Treba imati certifikat i biti jako oprezan s njom. Nije prevelika cjena. Mi smo kao drzava jos i najjeftiniji sto se tice toga.

 

Poslano sa mog LG-H850

Milijun prednosti nad najjacim voskovima i sealantima.

 

 

Poslano sa mog LG-H850

Vjerujem da ima jos dosta kvalitetnih majstora, a za saju imam samo rjeci hvale jer covjek je jako profesionalan i zna i volibsvoj posao.. Posveti se maximalno svakom detalju, jako pedantan i nevezano koji je auto posveti paznju trajalo to jedan dva ili vise dana..

 

 

 

 

 

Sent from Nokia 3310

Ne peremo ni sebe sa pf neutralnim pa necu sigurno ni auto...

Poanta nije dali se ti peres ili ne sa ph neutralnim. Nego ako vec imas auto navoskan i kad ides na praonu da si vrijeme koje si ulozio u detailing bacio u vjetar jer praone ga skinu s auta..

 

A sada sudit nekog dali voli cist i sjajan auto naspram onih kojih nije briga za auto je glupo...

 

 

 

Sent from Nokia 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tema al ako nekom treba blackfire diamond sealant imam za prodat. Jednom koristen ima ga oko 70%. :)

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo osvjezim temu,jel tko radio sa 9H mr fix "keramikom",vidim da ih ljudi koriste,ikakva iskustva? Po yt ima raznih videa i svega,al konkrento iz prve ruke? Za lovu koliko kosta da je pola onog sto pise nije losa,i na aliju vidim feedbackove kupaca da ju hvale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo osvjezim temu,jel tko radio sa 9H mr fix "keramikom",vidim da ih ljudi koriste,ikakva iskustva? Po yt ima raznih videa i svega,al konkrento iz prve ruke? Za lovu koliko kosta da je pola onog sto pise nije losa,i na aliju vidim feedbackove kupaca da ju hvale?

Nisam jos al planiram na skuter namazati da vidim kako ce biti posto mi on nije toliko bitan

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se navukao kao hrcak..

fusso jeo j skroz kao i svi od soft 99d0468dbe43db4e3913345b03b9fa60d8.jpg

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1