2 2
exfreerider

Turbo clean praona vulkanizacija dijelovi

Recommended Posts

Pa jebenije je montirati vece gume

 

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to. Veća guma, teze montiranje. Probaj montirat 13" i 18" ili 19". Meni su u Dubrovniku cijele felge ostrugali kad su 19" montirali, ispalio sam. Poslije lakiranja, samo jedan vulkanizer u Vinkovcima je pristao montirat ih i garantirao da ih neće ostetit. Tako da eto.. Velicina je bitna! ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rijetki su takvi, ja ih nagrađujem gablecom nakon dobro obavljenog posla. :)
Ovisi i o stroju za skidanje da ima one plastične umetke koji drže felgu iznutra i da ju ne ošteti a postoji i ona lopatica od plastike kada se skida guma pa ako je sve u redu i čovjek zna svoj posao ne bi trebalo biti problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj vulkanizer nekidan montira gume 21" od brabusa nekom tipu. 100kn.

Nakon toga moje, montiranje, balansiranje, isto 100kn.

Jedne i druge su alu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa nisam ja izmišljao toplu vodu kod cjenika, nije ista cijena radnoga sata u ovlaštenome za Polo i Passat zar ne al to je druga prića

 

Novi kolega u firmi na probnom roku
15095642_394247747632713_283832490432974

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijene su ok i tu ne treba previse filozofirat. Tko nije nikada montirao gume na celicnu 15, alu 15 i 17-18 (pogotovo nisko profilne) nije mjerodavan da prigovara o cijeni

 

Ja sam jedno vrijeme radio taj posao i znam da izgleda lako i jednostavno ali nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako. Razlika u cijeni triba biti. Ja jucer montiran 13 gume i 40kn a nakon pola sata 19 sa magnezij felgama i nas tri montiramo gumu koliko je tvrda i gace ti se tresu da ne ostetis felgu i isto 40kn.

Kolega sritno u poslu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako. Razlika u cijeni triba biti. Ja jucer montiran 13 gume i 40kn a nakon pola sata 19 sa magnezij felgama i nas tri montiramo gumu koliko je tvrda i gace ti se tresu da ne ostetis felgu i isto 40kn.

Kolega sritno u poslu.

E to je ono sto sam ja napisao u par postova prije. Isti je sluçaj bio kod mene.

Ovi koji pametuju da je isto 13", 17" i 19" ili vise, nikad nisu probali to i nisu mjerodavni.

Cijene su kod tebe kolega korektne i sretno u poslu!

Mozda i ja uskoro budem u Zagrebu, na neodredjeno, pa će mi trebat vulkanizer i smjestaj za gume! ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretno kolega i želim da ti posao što bolje ide a već vidim da je krenulo sa jednim lijepim primjerkom. :palacg
Hvala na infu oko Conti guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi se uhvatise guma. daj ti meni reci pranja posto su.
Od sutra sam u zg a auto mi je blago receno uzas

Edited by RAZZOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi isto dovezo auto na pranje jedan dan. Kako je radno vrijeme

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa hvala na upitima praona bude uskoro u pogonu samo da se još neka papirologija riješi

 

inaće radno vrijeme je pon-sub 8-18h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turbo u ponudi ima i razne nove originalne turbine Garrett, BW i Mitsubishi

upiti na 095/9080-711 ili inbox

15401067_410497339341087_453477923088788

Edited by exfreerider

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2