0
said

vw phaeton 2006g navigacija

Recommended Posts

Decki pitanje u navedenom iz naslova autu ima oem multimedija u boji sad koji je to model tocno ne znam...ali uglavnom nema u ladici reciver za navigaciju netko je pocupao van sve samo su kablovi ostali, cd chaner ima ali ni on ne radi...

Kako znat sad koja je to tocno multimedija i sta tocno nabaviti da se to osposobi da radi navigacija...cd changer i nije toliko bitan ako nije potreban za rad navigacije

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah joj da sam se ponovio ne bi sigurno uzeo pitona hahaa

Ma za jednog kolegu pitam uzeo je auto bas jer puno putuje i sad pljas ne radi navigacija pa si zeli to osposobiti kad je vec takav auto u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjedio sam u jednom takvom modelu iz te godine i nije to loš autić, nit iznutra, nit izvana i pun opreme al sve je stvar ukusa. :) Vidiš, ne znam da li ga netko na forumu ima pa da uskoči sa nekom shemom i savjetom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to to Ivo...znaci broj sasije i oni ce rec koji kataloski moze ic...i to se onda samo spoji i radi ili treba jos sta kodirat i slicno?

TDI nije los auto...al kad bi vec isao na tako sta bio bi to A8 ipak mi je puno ljepsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

TDI nije los auto...al kad bi vec isao na tako sta bio bi to A8 ipak mi je puno ljepsi

 

O, pa u tu si u pravu ako se ide u tom pravcu.

Audi A8 je i meni zakon, samo da je lisnica punija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0