2 2
rapajic.st

Zamjena akumulatora na Golf 6 sa start/stop sustavom ?

Recommended Posts

jel netko zna ili ima gdje kakav tutorial kako promijeniti akumulator na golfu 6 sa start/stop sustavom?

 

nešto čitam da nije to kao kad mijenjaš obični aku..

 

u ovlaštenom želi cijelo bogatstvo za taj aku dok varta silver agm vrijedi oko 1100kn a i varta je original prva ugranja još unutra..

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/77785621/IMG_0670%281%29.JPG

 

molio bih pomoć ako tko zna kako to promijeniti .. da nešto ne zajebem..

 

ili ako neko zna i ima volje pa da mi uz naknadu to promijeni..

Edited by rapajic.st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebas agm i imas kod koji se preko diagnostike ubacuje u ecu aku-a... ecu tad zna kapacitet itd od aku-a pa da zna ovisno o tome palit motor itd itd...

Netko i neubacuje kod i sve to radi al pitanje je sta kad padne napon energije kad ce ecu upalit motor i sta ce biti nakon vise paljenja....

 

Izmjenu ces sigurno nac na netu a i na yt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazovi Top-Start trgovinu u Zagrebu.

Uzimao sam Vartu Silver Dynamic 77Ah i cijene su im bile puno jeftinije od ostalih a nagledao sam se dosta trgovina i radio usporedbe. Upravo gledam ali nigdje se ne spominje AGM akumulatori niti imaju napisanu šifru pa ih zato nazovi i pitaj. TOP-START ZG_Varta

Koliko vidim u Solarno.hr imaju Vartu za stop-start ali je cijena nešto manja nego onu što si gore spomenuo 2250 kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam konkretnu informaciju, ali zakljucak kada crkne akumulator sve sto usredis na start stop sustavu potrosis i jos toliko na kupovinu akumulatora... :wow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to poptuno nepotreban dodatak na vozilu a akumulator je ostao na istom principu kao i prije 150. godina, samo se nabacuju raznim terminima i nešto malo eksperimentiraju sa staklenom vunom kao kod AGM-a pa mislimo da je bolji, je bolji ali ne previše a naravno da se ovaj AGM puno više troši jer ga stalno cima na paljenje pa su ga morali pojačati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma klinac je bolji, jedino u cijeni 3 put skuplji od klasičnog, a ne drži ništa dulje.

Izmišljaju toplu vodu kao za ekologiju, a više štete ti napravi, što u globalu skuplje dođe na kraju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od jacih gluposti u zadnjih par godina je taj start/stop sustav.. totalno nepotrebna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i ja mislim.. nisam našao kako ga trajno isključiti pa svaki put kad upalim auto ga ručno zgasim..

 

a aku sam vrijedi cijelo bogatstvo, makar ima ova varta http://www.varta-automotive.com/en-gb/products/automotive/silver-dynamic/570-901-076 nešto preko 1100kn pa nije tako još loše..

 

još samo moram riješiti kodiranje istog..

Edited by rapajic.st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje si našao taj AGM sa Vartinih stranica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da može u to ne sumnjam nego pošto i koji model?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da proizvodi jer lik iz CIAK-a kojeg sam zvao za info oko Varte Silver Dynamic rekao je da sve Varta radi za njih po narudžbi pa tako i CIAK akumulatore, pogotovo one sa čepovima koje polako odlaze povijest, tako da čisto sumnjam da imaju tvornicu koja radi sve to jer se bave distribucijom i zbrinjavanjem olovnih akumulatora a ne proizvodnjom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da može u to ne sumnjam nego pošto i koji model?

Ovaj varta sa linka kaj sam stavil moze nabaviti u roku par dana

Oko 1100kn za gotovinu

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda nemaš što razmišljati.
Samo taj nema kod za unos jer nije OEM, samo da znaš a Ivo ti je pojasnio čemu služi. Ne znam da li se može stari ponovno unijeti ili sa nekog drugog akumulatora u što sumnjam ali možda netko više zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je kosti.
Barem ja ne bih brzao dok ne bih bio potpuno siguran u svaki detalj, pogotovo ako se kod mora unijeti a ne postoji opcija da ga se zaobiđe bez eventualnih problema a Ivo tvrdi da su mogući. Stvarno je lijepa ova nova tehnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da se moze ubacit obican akumulator samo onda start/stop ne radi. Meni osobno i bolje da ne radi. Nervira me i gasim ga iovako. Zabluda ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se ubaciti i obični akumulator ali onda ne radi start/stop,ostalo radi normalno.

 

Da li ima nekih dugotrajnih posljedica e to ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda bi bilo najbolje ugasit preko dijagnostike start/stop ( ako je moguće ) i ubacit ''normalni'' aku.

Samo neko stručniji po tom pitanju bi trebao reći dali je to moguće....

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2