3 3
Afterx

Antifriz G13 pušta.

Recommended Posts

Pozdrav!

Od kad sam izbacio dsc. vodu iz sustava i stavio antifriz G13 ,onaj rozi od tvrtke Pena, krenulo je da bali na jednom spoju koji ide u blok motora. Zanima me dal ste imali iskustva sa kojim od sredstava za zaustavljanje curenja u sustavu za hlađenje? Ako jeste, koji bi sugerirali? Vodu ne gubi rapidno, ali nakon 200km treba mu dodat deci pol recimo... Auto je Golf 3 1.9 TDI - 90ks, 1997.God.

 

Hvala vam društvo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini taj spoj i promijeni brtvu ili vec koje diht sredstvo ide...Neces se bas usreciti sa praskom sa benzinske,crvenom paprikom i kojekakvim Jadrankinim kucnim carolijama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle račva vode, jel komplicirano to za prominit, mislim jeli imam šta sj*bat :) Nisam mehanićar,znam prominit filtere..., ulja..., vodu i sl. poslove

I da pitam još, kad se promini račva, treba onda i antifriz ponovo kompletan uliti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva vijka skines i promjenis to

Pa neces radi toga sipat pijesak u sistem hahah skuplji pijesak od racve

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)) haha imaš pravo. R32 Vidim da imaš tricu tdi, pa da te usput pitam ako znaš koja je specifikacija ulja za tricu tdi 90Ks. 97god. ? Nemam knjižicu vozila a tia bi znat to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru.


Lani sam minja ulje i stavIa Castrol Magnetec 10W-40 kojem je specifikacija VW 501 01 i 505 00. Po ovome sam stavia ulje drukcije specifikacije . Već je jednu godinu u motoru. Nisam nigdi dobia precizan odgovor koja je točno specifikacija za ovaj motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

G11 ide u trice, zato ti i curi. G12 i G13 su preagresivni za te starije motore, tj za njihove stare racve i crijeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čua sam da je G11 blaži antifriz. Al sam sad kod ove izmjene stavia taj rozi-crveni jer na posudi vode piše G12.

Misliš da bi ga bilo pametno izbacit vanka i stavit G11?


Castrol edge 5w40 i po gasu

Lani sam stavia 10W-40 i prošli vlasnik je stavlja10W-40 pa ne znam sad, kad bi stavia potpunu sintetiku dal bi možda krenia da ga troši više...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moras bacat antifriz...promjeni to gdje curi i pici dalje

A ulje 10w40 castrol magnatec diesel sipam u tricu vec 8 godina i preko 250t km i nikakvih problema nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super. Ja sam ga lani stavia samo zato jer je ovi prije mene stavlja 10w40, inace bi stavia 5w40.

A pederluka sa ovim antifrizima, jedni kažu plavi, drugi crveni, pari mi ko izbori u HR. Za koga glasat haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako piše na posudi vode G12, al očito je preagresivan za spojeve. Jer procurilo je isti dan na račvi kad je crveni-rozi antifriz stavljen.

Prije njega je bia plavi sa dsc. vodom i nije puštalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da. I to u otprilike u 4 litre ukupne tekućine je jedna litra tog crvenog antifriza išla. Promješana je sa vodom prije dosipanja u sistem.

Živim u priobalju di je temeratura rijetko ispod nule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to procurilo jer si stavio antifriz crveni...to se tako poklopilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da je koincidencija.

Jedino mi je dalo da se mislim da stavim plavi antifriz, ipak ovaj nije ni postoja kad je proizvedeno auto, mislim na G13. Ovi crveni G12 i 13 su za aluminijske blokove motora a izgleda da TDI iz 97. ima takav blok kad mu već na posudi piše G12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tamo negdi do kraja 95 je bija g11 a kasnije g12 vidiš po onj posudi vode ako je ona plastika crna g11 ili plava g12 ustvari i piše na njoj

moja je 10.96 a u šasiji 97. i piše g12, i sad ovo lito kad sam minja remenja pumpu itd. nalija sam g13 original i na -25-26

Share this post


Link to post
Share on other sites

projektilski - znam to za boje da je nepisano pravilo.

Ja sam uzea u Auto Kreše ovaj Pena G13 kako mi je objašnjeno da je to taj G12 al unaprijeđen i može se i sa G11 mješat.

A ništa, prominim ovu račvu a znam da će curit na sve strane kad je skinem iz ova tri crijeva šta idu u nju, samo ne znam još oću dolit taj G13.

Jel pametnije ispustit vodu prije skidanja račve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladim se da bi tu procurio i da si stavio novi g11

Ta racva im je "boljka" i kad tad ode bez obzira na g11-g12

Ja sam mjenjao motor u autu i uvjek g11 je bio i posto sam stavio motor koji zahtjeva g12 nasuo sam ga( prije toga isprao sistem) i nigdje nista nije procurilo iako su sva crijeva ostala od g11

 

A sad oces ispustat ili neces antifriz kad budes to mjenjao...zakljuci sam sta ce bit kad skines tu sve sa racve

Ja bi ispustio i uhvatio u posudu i poslije vratis nazad kad to zamjenis

Share this post


Link to post
Share on other sites

A unutra je možda sad omjer 1:6 u korist vode, pa ko zna kakva je točka smrzavanja... tako da mi je mudrije opet prominit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3