3 3
Afterx

Antifriz G13 pušta.

Recommended Posts

skinio si osigurac ovaj koji je iznad senzora pa ga probao vrtiti u krug da krene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osigurač sam naravno odmah skinia, i vrtia, svašta nešto, pa i wd-40. Uglavnom ako bude puštalo opet nema druge nego čekićem razbiti kučište okolo senzora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje to sada odmah riješiti nego kasnije ponovno raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u najgorem slucaju izrezi flasnu pa ga izvadi van i namazi masti da ti opet nezapekne ako budes morao opet skdati, nedo Bog! :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom nastavilo je da pušta kroz gornji vijak račve. Ala komplikacije :) Zadnji put smo pokušavali taj senzor jedno pola sata izvadit, al ništa, samo bi ga izlazali kliještima još više... Sad kad budem ponovo, najvjerojatnije ću probat razbit odnosno otpilat tu plastiku račve da senzor oslobodim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi ti cjelu znanost od te racve :P

Pokidaj je kljestima i izvadi senzor...stavi novu racvu i novu gumicu ponovo i novu gumicu za senzor i pici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha tako ja Saide . Još ću i knjigu da izdam, zvati će se " Račva u trici"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa papagaj klijestima senzor vrtio lijevo-desno dok nije izasao, gumicu namazao i ubacio u novu racvu (na Passatu 1995)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ionako kad izvadiš senzor gumica na njemu ce biti u klincu

kupi novi senzor montiraj sve novo i zaboravi na senzor i racvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal bi bilo pametno nekakav " dihtung premaz " staviti na kontak račve i motora? Kad sam skinuo račvu bio je tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stavljaš novo brtvo zašto bi mazao sa nekim silikonom ili slično, mislim da nema potrebe a taj koji je prije tebe kramario sigurno nije mijenjao brtvo pa je to nanio jer je puštalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.k. to sam vidia da je namazano bilo na metalu od motora, pa me zbunilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok je gumica nova netreba ništa mazati...to vrijedi za sve a ne samo ovdje na toj flanđi....samo dobro očisto dosjed gdje gumica sjeda i normalno pritegni i sve će biti dobro a senzor papgajke i igraj se....ako ne uspije staviš novi i miran si...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.k. Nisam još krenia u drugi pokušaj, al sam vidia danas da pušta i na crijevu koje ide također u račvu, crijevo koje je preko puta ovog spoja di je senzor. Tu mi je baš čudno da pušta jer se guma jako stegne onim metalnim prstenom koje se prilagodi širini a skida se kliještima il papagajkama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drz i dalje g13 pa ce bit novih propusnih mjesta :)

g12 ili po novom g13 sam stavio u najmanje 10 vozila i nijedno još nije nigdje pustilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mk1 mk3 jette 1-2 prve trojke... stara audi jaja....

Ja sam sebi metnuo na mk1 pa na mk2 na c4 audija i na mk1 cabrio (kr) i svi do jednoga su imali mala propustanja na banalnim mjestima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da javim i usput vam se zahvalim.

Skinuli smo nanovo staru račvu koja je bila napukla ispod gornjeg vijka i tu puštala vodu. To nismo vidili prvi puta zbog lošijeg osvjetljenja, šporkice na račvi i manjka vremena... Sada sam tu staru račvu razbio i bez oštećenja izvukao taj senzor i gumicu i stavio sve na novu račvu, te ju namjestili u motorni prostor. Sad je sve u redu.

Ulio sam u sistem litru i pol antifriz koncentrata, kopio sam ovaj put jedan njemački G12* 59 Kn. litra i pol pa mislim da je i kvalitetan. Njega sam samo ulio u sistem , jer se taman toliko tekucine izgubilo priliko zamjene račve. Pa pustio da se koncentrat izmješa sa dest. vodom tokom rada motora. Znam da ga se preporuca izmišat prije u kanti sa vodom al mi se nije dalo još zavlaciti ispod auta do onog crijeva na dnu hladnjaka . Evo moj esej je završio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta postoji razlika izmedu "vw originalni" i g13 antifriz sa kioska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš baš na originalni VW G13 ili općenito G13 spec. antifrize?

Meni konkretno s org g13 je bilo problema na starim kramama..... drugog nemam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3