2 2
Hrvojemk5

Golf 5 temperatura

Recommended Posts

Salta ga DSG tako da se ne sekiram oko toga. U D modu uvijek salta prije 2000 okretaja.

Ma iskreno DsG je zakon za motor i sam sam razmisljao o njemu ali ipak me nekako bilo strah zbog skupih mogucih kvarova a posto nisam kupovao nov autić....

Šalta tako da motor radi u najboljim okretajima naravno u D....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravak, u D modu salta rano kad se vozis lagano. Skuzi ako ga stisces pa i kasnije salta.

 

Projektilski - sto konkretno nije dobro ako se vozis normalno?

Mislio sam da pricamo o normalnoj voznji dizela ujutro hladnog kad ga upalis. Zato sam napisao da ga salta malo prije 2000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma za optimalno ali po ovoj hladnoci kad upalim 1.9 tdi 77kw 2007 godina radi kao Rakovica plava a da ga zatjeram u 3500 do 4000 okretaja bubnjici bi popucali kako onima vani tako i nama u autu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to normalno. Senzore preko dijagnostike treba vidjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to normalno. Senzore preko dijagnostike treba vidjeti

Sta nije normalno,to sto 1.9 tdi na minusima radi ko traktor,bogami radi i moj i burazov seat leon,kad se zagrije onda se stisa al onako hladnog otjerat u 4000 okretaja kao sto se predlaze je vise nego ludost,4000 na pd motoru nema smisla ni kad je vruc a o hladnom necemo ni spominjat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tjeram ga ni ja na 4000. Ali u leru i voznji do 2-2500 je normalnog zvuka, nije preglasan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ga se gadi slusat hladnoga ujutro,a i vozit,em sta radi ko tomo vinkovic a i onaa turbina fijuce ka da je od scanije a ne od trice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je 2.0 TDI ujutro radio kao traktor zimi. Stavio sam Liqui moly aditiv na pola rezervara i popravilo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je 2.0 TDI ujutro radio kao traktor zimi. Stavio sam Liqui moly aditiv na pola rezervara i popravilo se

Aditiv za?

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizne vjerojatno.

Diesel system reiniger pro line liqui moly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je. Dvojka se preporodila u leru i ujutro pri paljenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bi uzeo taj aditiv,ali sam citao na alfinome forumu da je netko na njihovog dizelasa stavio te aditive i skinulo mu svu prljavstinu i morao ultrazvucno cistiti dizne,budem nasao temu ako treba,postoji li mogucnost tog scenarija na PD MOTORIMA ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bi uzeo taj aditiv,ali sam citao na alfinome forumu da je netko na njihovog dizelasa stavio te aditive i skinulo mu svu prljavstinu i morao ultrazvucno cistiti dizne,budem nasao temu ako treba,postoji li mogucnost tog scenarija na PD MOTORIMA ?

Ajd daj link

 

mk5GT

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2