1 1
tommek10

Unutarnja centralna jedinica za osvjetljenje golf 5

Recommended Posts

Posto mojl jubimac je trendline i polako poprima neke preinake, htio bih zamjeniti centralnu jedinicu za osvjetljenje iznad glave. Dobio bi pretinac za naocale kojeg nemam i osvjetljenje za citanje, jeli netko radio sto slicno i naravno jeli to moguce? Fizicki mislim da ide , ali hoce li sijati to me vise zanima ili bi trebalo brikati i vuci zicu s susjednih osvjetljenih tipki? Malo sam trazio po ebay pa nisam bas imao uspjeha ako netko ima kataloski ili slicno bio bih jako zahvalan. pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry krivo sam se izrazio nemam ono svjetlo crveno sto sija prema mjenjacu, 2 su komada manja. A ova su klasična velika s led 5w5 sijalicama.

Ti si mjenjao pretinac za naocale koliko se sjećam ja sam prvo htio isto a sad bi možda sve u kompletu ako ide :-)

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dva mala su crvena i to je ambi light. A s tim pretincem za naocale se neces usrećit jer u njega ne stanu ama bas ni jedne cvike! Ja u njemu vizitke drzim ?

Ambi light je u drugu ruku super, taman svijetli koliko treba po noći. Super dodatak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlaho radi ambi light-a bi i mjenjao sve. Ovaj pretinac za naocale mi je jasan da ne stane nista unutra ali opet je zatvoren pa je ljepse nego trenutni onaj otvoreni za olovke. Samo ne znam jeli to izvedivo ? malo sam usporedjivao fizički je identicno vise-manje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stane sve sta zelis. Ja sam sebi stavio ambient a ima sam isto ono klasicno. 7302f9edce1637e4908f0586bd76c448.jpg

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to znači pulg&play... sad jos moram naći gdje ima za kupiti. Ako tko ima za kupiti slobodno nek javi ?

Vidim ima dosta tih katalonski brojeva, vjerojatno odgovara i s drugih modela

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to znači pulg&play... sad jos moram naći gdje ima za kupiti. Ako tko ima za kupiti slobodno nek javi

Vidim ima dosta tih katalonski brojeva, vjerojatno odgovara i s drugih modela

Tako je. Odgovara cak i sa mk6

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nesto se krecu cijene i kod nas. 300-400kn traze po otpadima za komplet. Meni je izletilo za 30KM na OLX.ba al dvano vec cim sam uzeo auto sam to minja. Ili uzmi od audia ambientbeleuchtung pa samo rupuce izbusi na svom i stavi.

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima otpad u blizini neka potrazi ali sumnjam da ce samo tako nac a ponekad traze i vise nego vrijedi pa je bolje novo, pogotovo jer ide u interijer. Imamo dva otpada, na jednom ima jedan G4 na kojem vise nema nista a onaj koji drzi drugi ne zna sto bi trazio i svaki put kada sam nesto uzeo za duju kod njega nikada nije valjalo a skupo platio. Ako se nece zezati sa nekim dogradnjama neka uzme novo i vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudi me to na ebay nema ba ponude. Budem sad intezivno tražio valjda ću negdje naći. Neću svoga busiti i dosađivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokušaj i preko ebaya pa ako naiđeš na neki očuvani primjerak, uzimaj. Meni je jedino problem kod tih koji prodaju dijelove da se potrefi da onaj tko ima ne nudi dostavu izvan Njemačke i tako sam nekoliko puta prošao. :) Mada mogu sestrični poslat pa mi ona prvom prilikom kada dolazi donese ili pošalje poštom samo mi je to bezvezno zamaranja ljudi za neke sitnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne isplati se zamarati ljude okolo, njemacki ebay je zeznut sto se tice slanja i postarine, ili ne salju ili ako salju postarina bude skupa da se ne isplati uzimati jer je jeftinije kod nas onda. Ono sto si ti postao link je isto Shop neki njemački i dostave nema koliko sam vidio. Bilo ih je par na njukalu a i ovdje na forumu. Budu opet treba se samo malo strpiti. A izgleda da ih ima i u ovlastenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ebay de je tesko naletit na normalnu postarinu jer svi salju dhl a on preskup. Meni za stvar od 9 eur trazili dhl od 48 eur i onda su na kraju poslali rodjaku za 3 eur u njemacku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije neki, nego odličan shop sa dobrom i originalnom robom.

Dostavu također imaju i za Hrvatsku je 14,90 eura i to je neka zlatna sredina što nije pretjerano s obzirom na kakve sam naišao. Bacio sam oko na nekoliko dijelova za unutrašnjost, tako da ću ih sigurno ubost, samo imam hirnije stvari pa se odgađa jer ne mogu sve odjednom. AHW-Shop.de

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da smjesno jer njemačka je blizu a deru postarinu a iz kine japana i drugih kontinenata zna biti besplatna dostava.

Naao sam nekoliko komada ali su u losom stanju, bedž boja ili skuplji nego kod nas u ovlastenom novi. A najbolje od svega je da isti takvi samo s opcijom za siber su duplo jeftiniji nego klasični

 

@Tdi budem onda pogledao bolje jer prvi put nisam naao dostavu

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da smjesno jer njemačka je blizu a deru postarinu a iz kine japana i drugih kontinenata zna biti besplatna dostava.

Naao sam nekoliko komada ali su u losom stanju, bedž boja ili skuplji nego kod nas u ovlastenom novi. A najbolje od svega je da isti takvi samo s opcijom za siber su duplo jeftiniji nego klasični

 

@Tdi budem onda pogledao bolje jer prvi put nisam naao dostavu

Iz Kine i Japana je besplatna jer država financira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ti ja 2 seta,jedan crni,jedan sivi,sivi je za siber,crni je bez,ima ambilight oba i pretince oba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Kine dostava je besplatna ali je HP odnedavno, odnosno unazad nekoliko mjeseci uveo placanje u iznosu od 4.50 kn za nesto sto ni on ne zna sto placam kada sam ga upitao i to za svu robu sa ebaya i Aliexpressa koja dolazi iz Kine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A takvih ima dosta jer iz Kine ne kupujes glomaznu robu i pazis da ne prelazi 22 eura. Mene bi bas zanimalo zasto je uveden trosak koji se donedavno nije placao a dostava je besplatna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz razloga što besplatnu dostavu financira kinezima njihova država, a to su sve paketi sa oznakom ''small''. Zato je HP uveo za takve pošiljke naplatu od 4.5 kn. Naplaćuju trošak manipulacije s tim paketima, bez obzira jel ti ga donesu kući ili ides po njega u ured.

 

Ja sam naručivao od od 1€ do 500€( van EU ), na sreću uvijek prolazio bez carinjenja.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1