0
Analogic

Programiranje kljuca nakon zamjene baterije

Recommended Posts

Pozdrav,

 

odnedavno sam postao vlasnik Passata B7 2012 godina.

 

Jedan kljuc nije radio jer se baterija istrosila. Nakon sto sam zamjenuo bateriju otkljucavanje dodirom na bravu i keyless start rade al nerade mi tipke na daljinskom za zakljucavanje i otkljucavanje .

 

ako netko zna kako da to programiram ponovno svaka pomoc je dobrodosla.

 

Hvala unaprije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na polu programirao ovako:

 

Trebaju ti 2 kljuca

 

Manual Programming

 

1) Unlock the door to your car using the key blade

 

2) Insert your old key blade into the ignition and turn it to the "on" position, but do not start the car.

3) Roll down your driver's side window

 

4) Step out of the car and insert your new key into the driver's door lock, now turn the key to the left and hold it in that position for 10 seconds.

 

5) Now press the lock button on the FOB

 

6) Now press the unlock button on the FOB

 

The car should blink its flashers or beep, letting you know that programming is now complete. I have seen 2001 and older cars that this did not work on. If the microswitch in the driver's door lock is broken, this method will not work.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tiče ključa on radi,kad ga stavim u bravu auto pali, radi i keyless, samo nerade tipke za zaključavanje i otključavanje. kad pritisnem tipku zasvjetli lampica al nedesava se nista. Imam i drugi kljuc kojemu treba ubrzo bateriju mjenjati pa da znam sta mi je raditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

odnesi ključ nekome da ga testira. to što lampica svijetli ne znači da šalje signal.

Prijava samo preko dijagnostike za B7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da al kad je baterija bila skroz prazna auto nije prepoznavalo kljuc. kad sam promijenio bateriju Keyless Acces prepoznaje kljuc, tj uhvatim za bravu rukom i auto se otkljuca i zakljuca . Isto tako, kad znaci uhvatim rukom za bravu zasvijetli lampica na daljinskom kljucu. Keyless paljenje auta isto funkcionira.

 

samo neradi zakljucavanje i otkljucavanje, iako u knjizi od auta pise slican proces sinkronizacije kljuca kao sto je Marijan naveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0