0
smocek

passat cc smrdi u kabini po ulju

Recommended Posts

pozdrav, opet novi problem s autom, radi se o passatu cc 1.8 tsi, 2009 godina, znači u kabini se osjeti miris izgorenog ulja, kad se vozim lagano onda se zna jako malo osjetiti no kad mu dam gas do kraja i vozim se malo "življe" počne tolko smrdit da nemožeš bit u autu, curilo mi je ulje na poklopcu lanca i to smo promjenili i sad je dobro taj dio, jako curi ulje na spoju motora i getribe, vjerovatno je otišo semering radilice, to sam se več naručio za to kod majstora za tjedan dana, sad mene zanima dali to šta pušta ulje na spoju motora i getribe može zbog toga smrdit u autu ili nešto drugo? jer auto dignemo na dizalicu i gledamo od ispod nigdje se ne vidi da bi ulje kapalo po ispušnoj grani, auto kad postigne radnu temperaturu i kad izadjem onda se čak i izvana osjeti miris, no poslje ganjanja i kad stanem i izađem tolko smrdi imam osječaj da če se auto zapalit, nadam se da mi netko može pomoč na šta da obratim pozornost, hvala :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo obrati pozornost na poklopac ventila... meni je gore cmazilo ulje i znalo je onda kapnuti na granu od auspuha pa je smrdilo unutra a kad bi ga malo jače stiskao znao je i dimit u ventilaciju unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Događala mi se slična stvar sa mojim golfom,prije par mjeseci,pogotvo kad bi "stiskao" auto.

Isto je bilo ulja po poklopcu i osjetilo bi se u kabini toliko gadno da sam morao prozor otvoriti dok vozim.

Nakon što sam dobro očistio nikakvih problema nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0