1 1
Valentino007

Golf 5 lupkanje iz prvog kraja ljeva strana

Recommended Posts

Tuoi udarac iz prvog kraja prilikom prebavivanja brzina iz 4 u 5 i 6 i prilikom voznje pri niskim okretajima u 5 i 6 cirka oko 1200 okretaja cuje se lupanje iz ljevog kraja.Kad se pusti gas i doda pri maloj brzini cuje se tupi udarac malo.Zanima me sta bi to bilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je kugla vilice tako tupo udarala.kod dodavanja i pustanja gasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajnik vilice, spone, jabucica, selen, homokineticki, nosac motora...

 

Moze svasta bit, treba podignut auto i vidit dali kotac ima lufta, ako je utegnuto sve onda nodac motora ili homokineticki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki prolupa mi krajnik, a stabilizatori nisu bas u najboljem stanju tako da cu ti minjat ovaj tjedan, sta bi bilo najbolje ugradit,mislim na proizvođaca djelova, s obzirom da se to ne mijenja svaki dan nebi gleda koliko kosta.

Hvwala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anđelko Nizek - Lageros - 0989814921

Nazovi njega, sve ce ti objasniti. Fer je i korektan te ce ti preporuciti sto bi bilo najbolje za tebe. Posto si iz Solina, a on radi po ZGu i VG bude ti dostavu organizirao ( hp ili sto vec ). Puno decki tu sa foruma kupuje od njega i nema zamjerke, doktor u svom poslu. Odkad od njega kupujem dijelove ne moram vise istrazivati i muku muciti dali je odredeni brend dobar za moj auto i slicno ( imao sam losih iskustava sa tokicem kada kupujem nesto sto ne znam dali je dobro, a tamo ti kazu da je.. naknadno skuzis da nije neka kvaliteta koju sam kupio...haa.. Topran.. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzimam djelove u Inter carsu sa 20-40% rabata ovisno o cemu se radi ali bi volia znat koji proizvođac je najbolji. Lageros je pre fer i posten a neda mi ga se uznemiravat sa takvim pitanjima a necu uzet u njega, ovamo mi je cijena malo povoljnija radi popusta i dostave mi prijatelju u firmu isti dan, s tim da i on ima povrat poreza na to, tako da mi stvarno bezveze da dosađujem covjeku

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj koji je sad na autu i taj kupiš,iako je original imaš znak proizvođača

il lemorder il trw s ova dva nemoš faliti,a ti su ti i originalu

 

pod stabilizatore misliš na one ko potkova šta spaja balans štangu i ono donje rame?

Edited by dr.restaurator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, onu potkovu. One su jos ok ali se vide dotrajalost i nece jos dugo pa kad se radi da onda napravim sve odjednom. Hvala

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1