1 1
Nikola051

Felge - kopija vs original

Recommended Posts

Pozz

 

Ovako, vidim na njuškalu da ljudi prodaju replike felgi za VW.
Našao sam sebi za golfa 5 odlične, svidjele su mi se previše.

 

 

Sad bih htio znati malo više o tim replikama, vidim na internetu ima svakakvih komentara pa neznam više što čitati,

Jesu li sigurne te kopije ili ipak bolje ne uzimat ?

 

Molim iskreno mišljenje, a ne prepisivanje sa ostalih foruma.

 

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina kopija ima premal et tako da prvo to provjeri

 

Original je original

 

Kopija je kopija

 

Teze su, niza kvaliteta materijala, i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači kopije da križam a....

 

a kaže prodavač da ima neki certifikat i da piše na felgama svi podaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo fotke koje mi je lik poslao, http://imgur.com/a/kFfv0

 

Baš mi se sviđaju te felge

Imas po ebayu ovih oem u 18"velicini nisu tolko skupe da ih se nac,akomti ih ima tko pokupit,u BiH 17" nekih 2000kn zamjenske,kolko ti trazi taj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas po ebayu ovih oem u 18"velicini nisu tolko skupe da ih se nac,akomti ih ima tko pokupit,u BiH 17" nekih 2000kn zamjenske,kolko ti trazi taj?

A transport, dostava... mislim da preko ebay-a se ne isplati kupovati, ili se varam ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A transport, dostava... mislim da preko ebay-a se ne isplati kupovati, ili se varam

Ne dostava skupo je jedin ako ima nekog da vizi auta ili nesto pa usput pokupi tako sam ja napravio,a ujko par puta preko te sheme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 16 bi mi odgovaralo.

 

Nove su i traži 2400 kn

 

Za koji golf ti je to?

 

Koji razmak rupa je na ovima na slici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dostava skupo je jedin ako ima nekog da vizi auta ili nesto pa usput pokupi tako sam ja napravio,a ujko par puta preko te sheme

Masala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam par setova kopija, uglavnom wsp Italy i nikad nikakvih problema. Odvozio bi na njima 2-3 sezone i prodao ih dalje. Felga ko felga.. nikakvu razliku nisam primjetio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao i replike kineske ali imaju jil certifikat ili jla i nikad problema jos se voze vec 4ta god. A no name su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi da imaju papire i mir :) Ja imam V spoke Brock replica s macom papira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se više isplati uzet u Bosni, jer dobijem povrat poreza. Te što sam ja mislio ovdje uzet za 2400, tamo mogu dobit za 1800....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kupi. Na 16 cola debela je guma nema im kaj bit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kad je tema o felgama,gledam po Bosni felge sa gumama su puno povoljnije nego u HR,gledam si neke 17" sa ljetnim gumama i ima ih vec za 1500-2000 kn,a kod nas iste 30 % skuplje ( govorimo o rabljenima ),zasto to ?

Da idem na proljece uzeti felge i odmah namontiram,a ove sadasnje u prtljanznik,ne bi bilo problema koliko citam ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kad je tema o felgama,gledam po Bosni felge sa gumama su puno povoljnije nego u HR,gledam si neke 17" sa ljetnim gumama i ima ih vec za 1500-2000 kn,a kod nas iste 30 % skuplje ( govorimo o rabljenima ),zasto to ?

 

Da idem na proljece uzeti felge i odmah namontiram,a ove sadasnje u prtljanznik,ne bi bilo problema koliko citam ?

Nebi. Povoljnije puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma e bay ni slucajno jer ce ti ih carinit oporezivat osim ako nije njemacki ebay...Jer priko kineskoga ti ih carine i oporezuju,.,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

opet ja idem "srati" al jbg moram jer ne mogu si pomoć heheh.

 

Jako mi se sviđaju ove REPLIKE, npr. ovi u Bosni što prodaju: http://www.krajina-auto.com

 

imaju dobar izbor, a nisu skupi a dobijem i povrat poreza...

 

što se tiče cijene, ok !

 

KVALITETA

 

svašta sa vidio na internetu, svakakve komentare videe, ali opet... prodavač tvrdi u sigurnost tj kvalitetu felgi / garantira....

 

original je original, ali...

 

 

ima li netko stvarno iskustva sa replika felgama ? jeste li imali problema itd ?

 

Gledam malo ove originale, pa sve je to ok, aj cijene su ono normalne ... ali me muči to što se ja ne mogu odlučit jer ima puno izbora, nemam baš neki ono full odabir ali ono...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1