1 1
Nikola051

GOLF 5 xenon i zakon ?

Recommended Posts

Pozdrav ljudi,

 

ovako, odlučujem se polako da ugradim si xenon, vidio sam jedan lik iz ZG prodaje tu opremu, evo linka: https://goo.gl/GrBtpm

 

Ima li tko iskustva sa njima ?

 

Pitao sam ga za svoj auto, i kaže:

 

Pozdrav, golf V za njega ćete trebati i poništivače greške pošto 2004+ godišta imaju canbus. Cijena je: 450kn set (2 žarulje 5000k - čisto bijelo, i 2 balasta) 100kn/par Gratis ćemo Vam dodati i 4 ubodne T10 LED žaruljice.

 

550 kn bi me sve došlo, sam ugrađujem...

 

 

eh sad. Ako je to sve ok, zanima me sad ovaj naš zakon.... na tehničkom nema šanse da prođe xenon, ali lako za to, lako promjeniš taj dan žarulje, ali hoće li policija zezat itd ?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xenom bez lece? Imas vec tema 10 o g5 i xenonima raznoraznim,jedna neki da frisko obnovljena sve ti pise da si proba nac nasa bi. Mislim da nesmis xenon bez leca i da ce te zezat

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas 448964354186 tema o tome. Potrudi se nesto sam naci.

 

Ako zelis biti 100 posto legalan: leca, autonivelacija, peraci. Sa time nemas brige.

 

A bez lece ako stavis ko zadnji seljak, onda cu ti svaki puta upaliti duga kad te sretnem. Ne samo tebi, nego svima koji su stavili xenon bez lece i svjetli svugdje samo ne na cestu i oslijepim kad prode u suprotnom smjeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas 448964354186 tema o tome. Potrudi se nesto sam naci.

 

Ako zelis biti 100 posto legalan: leca, autonivelacija, peraci. Sa time nemas brige.

 

A bez lece ako stavis ko zadnji seljak, onda cu ti svaki puta upaliti duga kad te sretnem. Ne samo tebi, nego svima koji su stavili xenon bez lece i svjetli svugdje samo ne na cestu i oslijepim kad prode u suprotnom smjeru.

Potpis!

 

I avatar ti nije po pravilima ? Procitaj pravila jos jednom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da se slozit i xenon, ali treba napraviti posao a ne cirkus. A sve ako ga i zanima ima na forumu jer sam ja na petici sam sebi lece ugradio i slozio sve sa info po forumu i netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno je to para, za 200-tinjak kn dobis zarulje i balaste, zarulje uzmes h7r, jer su one za farove bez lece da ne bljeste okolo, jos ti onda treba adapter da to mozes stavit u far, toga imas za par na ebay...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja govorim da za 200 kn tesko da ces naci balaste i zarulje da valja.

Uzme se isprobana stvar i nema brige. Tako sam i ja mozgao i na kraju uzeo ko i ekipa sa foruma i nikakvog problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz...da ne otvaram novu temu...zna li tko s kojeg auta marke pasu peraci farova na golfa 5...hvala

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz...da ne otvaram novu temu...zna li tko s kojeg auta marke pasu peraci farova na golfa 5...hvala

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Sa golfa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja govorim da za 200 kn tesko da ces naci balaste i zarulje da valja.

Uzme se isprobana stvar i nema brige. Tako sam i ja mozgao i na kraju uzeo ko i ekipa sa foruma i nikakvog problema.

sta valja, moze preporuka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim na to da nije s golfa jer ih je tesko naci...pase li mozda s nekog modela VAG grupacije...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta valja, moze preporuka

hyluxtek canbus balasti, uzeo preko jednog decka iz rijeke sta se bavi time, ima i iz zg lik na njuskalu mu je korisnicko ime cro-xenon ili tako nesto. Nikakvih problema nema, jos par ljudi osim mene imalo i takoder bez problema. Sigurno ima i drugih dobrih ali ovo sam probao pa znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hyluxtek canbus balasti, uzeo preko jednog decka iz rijeke sta se bavi time, ima i iz zg lik na njuskalu mu je korisnicko ime cro-xenon ili tako nesto. Nikakvih problema nema, jos par ljudi osim mene imalo i takoder bez problema. Sigurno ima i drugih dobrih ali ovo sam probao pa znam.

Sta mislite o ovom 03c2762c47ffaedfe214c579628900b5.jpg55e29755083df982c4330246a9c4902d.jpg

Prijatelj mi sad slaze xenom farove uzeo je razbijene pa ce sve slozit u svoje oem od gti crne halogene i narucio je ovaj set. Iskreno nisam vidio uzivo kako svijetli al on je i kaze da je brutalna svjetlost. Momak jedan ima isto na g5 ,2god bez greske,cijena je u BiH 120Km(500kn)

Evo koja slika 8265f1f050c3b9b4626331a087acaabf.jpgc091dfcb4a2541835ae1a8cc29768617.jpg3d44c260530f739c7182676cc3be85ee.jpgf605e7804466276e50f150937ae8bb9e.jpg

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bi policija gledala na ove LED zarulje, dobia sam i ja ponudu za xenon set h7 i za led zarulje sa ventilatorom, s tim da led mogu probat bez obaveze, znaci ako mi se svidi platim a ako ne vratim nazad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bi policija gledala na ove LED zarulje, dobia sam i ja ponudu za xenon set h7 i za led zarulje sa ventilatorom, s tim da led mogu probat bez obaveze, znaci ako mi se svidi platim a ako ne vratim nazad

U leci isto ko bilo koji xenon obicni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nisu dozvoljena, sta mislite sta je bolje stavit na auto sa lecom xenon ili Led

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel itko probao te led?

Ja sam uzeo jednom one starije izvedbe sa puno ledica to nista ne svjetli...bacio u smece odmah

Share this post


Link to post
Share on other sites

663e30bbac0ea98a4fa60152a641725b.jpg ovakve je meni ponudio, da dođem i probam bez obaveze, ako mi se svidi da platim a ako ne vratim i nikom nista, do kraja tjedna cu otic i isprobat navecer po mraku pa javin dojmove

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam te probao ali ima dosta na aliexpresu povratnih info i ljudi su preeee zadovoljni ima i na youtubu klipova s usporedbama.

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1