2 2
Peksy

Golf 4 Tdi-1.8T

Recommended Posts

Ovako par info me zanima...Golf 4 2000god Tdi 81kw....Zanima me ako netko provjereno zna,dal moram minjat unutarnju instalaciju da ubacim 1.8T isto 2000god....znam za rezervar i pumpu al samo me zanima kompletna unutarnja dal treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, ostavi dizlo na miru, ako te baš svrbi prodaj pa kupi benzinca. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta mi je ovo prodat pa opet sve nanovo,a da ubacim motor prakticki sam na konju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda te ni ta instalacija ne treba kociti....

 

nevjerujem da je ista instalacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav auto kojem je motor mijenjan sa dizela na benzinca ili obrnuto nikada ne bih kupio. Nekome to ne smeta ali original je meni najljepse, sve ostalo nije to vise to a ti odvazi pa vidi da li ti se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sam ti jucer rekao.Ili uzimaj onoga jubija ili trazimo dijelove i ubacivamo turbaka u tvoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalacija koci s tim da neznam ocu cilo auto il dijelove....

Evo kupljen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav auto kojem je motor mijenjan sa dizela na benzinca ili obrnuto nikada ne bih kupio. Nekome to ne smeta ali original je meni najljepse, sve ostalo nije to vise to a ti odvazi pa vidi da li ti se isplati.

Nemoj se ljutit al koga briga jel bi ti kupio ili ne bi takav auto...to sto radi, radi radi sebe a sigurno ga ne zanima kako ce ga prodat...jer da tako razmislja onda vjerujem da ne bi nista ni radio na autu...jer svejedno nikad ne mozes vratit ulozeni novac pa da je 100 puta orginal

A gusti su nesto drugo i ja ga evo razumijem zasto to radi i naravno podrzavam to jer sam i sam prosao takvu situaciju

A rallyeG60 te znaci uvako u krug zla ?

Edited by said

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svako pajdo ima nesto svoje....Sta da ti kazem,svaki put kad odem u Ljubuski tuzan se vracam kad njegovog vidim i cujem kako radi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam se što ljutit, njegov auto njegovi gušti ali kazat mogu što mislim, pa neka odluči što mu volja.
A svatko zadržava pravo na svoje mišljenje, jer da se time nisi bavio ne bi tako ni razmišljao, niti bi ga podržavao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno mozes rec svoje misljenje...samo nemoj to uvjek gledat kroz neku vrijednost...kupnje ili prodaje auta

Ko i tvoj auto npr vidi se da si picazjla i od tebe bi se isplatilo kupit auto ali to ti vecina likova nece priznat sto je tvoj golf top stanje i sto npr trazis 1000 neceg vise za njega kuzis sta mislim

Peksy jesi odselio iz kuce ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da,u Hr :)

imam ja ponudu za zamjenu za oem jubia,al ne pase mi 3 vrata i nema siber :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ni BiH preko bjela svjeta naspes goriva i odes vidis jest da nema siber ali ima 5 vrata ili ako si vec nasao bolje kolega sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ni BiH preko bjela svjeta naspes goriva i odes vidis jest da nema siber ali ima 5 vrata ili ako si vec nasao bolje kolega sretno

 

Kolega nije problem to, problem je cijena carine i trošarina.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2