2 2
subzero26

problem sa ugradnjom 2 din golf 5

Recommended Posts

Ljudi pomagajte kupio sam kineski radio i orginal masku auto radija za golf 5 2005,radio je premali za masku.Ako radio centriram u sredinu maske sa lijeve i desne strane je rupa 4mm a gore i dole 7mm.Trebam li kupiti kakav dodatni okvir ili sto?

 

http://imgur.com/a/NRO4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio koji si kupio ocito nije standardna 2 din dimenzija, ili okvir, nesto si zeznuo kod uzimanja...


Standardan 2 din radio ima prednju plocu sa okvirom siroku 188,5 mm, a visoku 118 mm...

 

Izmjeri koliki je tvoj radio, mozda ide jos kakav okvir oko njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svijet-medija ti drži maske, rame i 2DIN kaveze pa prelistaj malo njihovu stranicu ili napravi upit da li imaju nešto u tvojoj dimenziji. Uzimao sam kod njih 2DIN multimediju i dečki su dobri, kuže se pa ti možda mogu pomoći oko tvog problema. Maske, adapteri i konektori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj radio je 18 x 10, dobro samo se nadam da necu morat drugi radio uzimat.

Vidio sam na svijet medija da imaju te univerzalne maske jos s kavezom pa cu probat jos to pitat ako uspijemo ovako prek neta nesto dogovorit jer mi je daleko do zg ici .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi upit a dečki se nalaze u poslovnici A.Bauera 7. i odgovaraju na mail pa pokušaj.

- Telefon: 01/4553 330

- Mail: in_car.bauerova@svijet-medija.hr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam adapter citajte ljudi , evo ovako nadalje kontaktirao sam ove iz svijet medija i rekli su mi da mi treba 182x110 mm jos kavez a meni to nikako nije dalo mira jer su moje dimenzije 182x113, i nasao sam kavez na car audio empire tocno tih dimenzija i oni mi vele da ce mi ako i taj stavim opet biti rupa od 2,3 mm , e sad posto mi se neda zaj**avat s tim vise odlucio sam kupit drugi radio tocnih dimenzija za masku(adapter) ali nebi uzeo standardni od vw radio kao vecina . Nego kineski pa mi recite kojih dimenzija treba biti da lijepo sjedne bez rupa valjda je netko s foruma radio nesto takvo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako vec uzimas radio po adapteru, a ne obratno (nije mi jasno zasto jer adapter je 100, a radio 1000 kn) onda izmjeri adapter i kupi radio, kako da ti mi znamo sta ti oces...

 

A kada vec kupujes te kineze, ja bi preporucio uzet neki sa ebaya ili aliexpressa bas za golfa 5, za koji uopce ne treba adapter i stane taman kao original, a cijene su oko 100 €...


Mislim da bi ti sa jos ovim adapterom taj radio dobro stajao:

 

http://www.ebay.com/itm/Aftermarket-Double-DIN-Radio-Mounting-Dash-Kit-for-VW-Car-Stereo-Installation-/140632189535?fits=Year%3A2005%7CModel%3AGolf&hash=item20be54ea5f:g:5AwAAOSwo0JWHqQ8&vxp=mtr


A radia ima na bacanje :)

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=vw+golf+5+dvd+player&_sop=15

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2