1 1
bezimeni

Golf VI r20

Recommended Posts

Pozdrav ljudi zanima me ova jurilica imo sam r32 i auto mi je bio top i mislio sam da sam se zasitio benzinaca i preso na 3.0 TDI al nije to to fali nesto pa gledam ovaj model, pa me zanima kakav je taj motor je to moze trajat ili ce otic u k... brine me malo kubika a puno konja, sta trebam pazit na tim motorima mane i to? I ako zna neko nekog da misli prodavat auto a da je auto pazen i odrzavan? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas se sta brinuti, taj je Motor jako izdrzljiv i pouzdan.

 

Motor kao Motor nema mana

 

popratne stvari treba paziti kao cam fallower i pcv Ventil (zna cesto otic), zamjeni se sa pcv-fix iz aftermarketa

 

Zna pomalo ulja popit kod zesce voznje i to je to.

 

I da sve te tfsi treba prebacit na fixni Interval servisa 10 do 15 tim i bjezat od LL servisa.

 

Nasvira se sa popratnim hardware-om bez problema na 350plus ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

LongLife, to su neka ulja koja se minjaju na 20-30k km

 

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da nebi to tako mjenja se svake god to su gluposti tako 20-30tkm mjenjat, a potrosnju mogu ocekivat ko i u R32 mozda malo manje ima ko kakvog frenda da zna da je auto ocuvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim na tom autu se sve zna sta je dobro i lose. ne bi bilo lose da Administrator Fog nesto napise o autu. On ga je imao i vozio, siguran sam da zna sve detalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nema previse izbora bas taj je jedini sa nekom ok kilometrazom, samo najrade bi da ga ja slazem jer stage 2 mislim da je vec to dosta nabrijano neznam za masinu koliko je to dobro a da moze trajat, ja bi najrade stage 1 i mrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nema previse izbora bas taj je jedini sa nekom ok kilometrazom, samo najrade bi da ga ja slazem jer stage 2 mislim da je vec to dosta nabrijano neznam za masinu koliko je to dobro a da moze trajat, ja bi najrade stage 1 i mrak

Tog sivog uzmes i nemas kune ulaganja a auto je ubojica. A zvuk... uf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako se on doveze na stage 1 :) javi se pa da vidis auto

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1