0
TOni331

Golf 7 custom fit navigacija / zamjenski original

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Evo imam ovako pitanja:

Trenutno sam kupio rabljeni Golf 7 i planiram ugraditi custom fit navigaciju, nasao sam u Autosound za Golf 7 sa Androidom

Zanima me da li je mozda itko kupio tako nesto slicno i kakvih problema sve moze bit, da li se isplati ili ne?

Trenutno imam klasican onaj 6 inchi bez usba i tako tih stvari osim SD kartice...

Ako ima tko neki prijedlog drugi slobodno neka napise.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak bu onda riktal svjetla ? stability system, tyre pressure itd ?

 

Pa kupiš za cca 200e oem radio sa nav i sd te usb itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stability system? ?? eto ga golf 7 ko brod jbt. Jos malo i balast će mu trebat radit za voznju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stability system? eto ga golf 7 ko brod jbt. Jos malo i balast će mu trebat radit za voznju..

Ja sam na svom jedva iskemijao da mi ne daje alarm kada BM i SF idu preko 90%

:):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je isti uredjaj koji sam ti ja stavio, samo sa duplom cjenom, ako ti se placa duplo, samo naprijed hahaha

 

A ja bi na tvom mjestu jos malo pricekao, da izadju android uredjaji za njega...

 

Gledat jednu od ovih 3 marki: eonon, joying, erisin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu...

Trenutno imam MFD u Passatu, da postavim rikverc kameru treba mi poseban video modul, da bih slusao glazbu treba mi ili changer ili nesto tipa Yatour pa se mislim da prodam MFD a kupim nesto ovakvo.

http://autosound.hr/hr_HR/web-shop/navigacija-custom-fit-zamjenski-original/volkswagen/multimedia-navigacija-as-volkswagen-golf-4

Kod njih mi je to puno skuplje nego sto su ovi Erisin modeli koje sam vidio. Taj mi estetski predobro izgleda i mislim da bi se odlicno uklopio.
Vecina ovih koje sam gledao bas odudaraju, neprirodno izgledaju u autu i samo prikaz na displeju izgleda nekako otrcano.

Zna li netko ovaj uredjaj sa linka jel ima gdje jeftinije kupiti kao sto je slucaj sa tim Erisinom gore odnosno mozete li mi preporuciti nesto drugo tog tipa.

Ispricavam se ako nekom smeta sto sam se uvalio u temu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0