1 1
vw_dokii

Golf 5 zadnji branik bojanje

Recommended Posts

Ma perfa, sada imam sve što me zanimalo i u sedam koraka riješim prednji lip pa ću vidjeti kako je ispalo a gore nego je sada ne može biti. :) Ujedno bit će mi to dobra vježba kada nabavim neki drugi lip što i planiram. Ćevapi ili jelo po želji, uz tekuće po odabiru da grlo nije suho prvi put kada se sretnemo. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, znaš kako se kaže "dobar savjet zlata vrijedi" a u to sam se više puta mogao uvjeriti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično, ovi kod kojih kupujem drže Mipu pa im je to sigurno dobavljivo a sve drugo moram uz prethodni dogovor. Znaš kako je, potražnja je mala pa prodaju što najviše ide a meni je OK jer barem imaju osnovno a sve druge trgovine su propale pa je dobro da i ova radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8f70bd56f445aa12564cd7311a7467f5.jpg

Kod mene je dolje nastavak bio u boji auta....pa sam ka prosao plasti dipom...koristim ga vec par godina i nema zamjerke....samo dobro prebrises plastiku...pa malo ocistis nitrom...i onda lagano bacis 5 ruka...i nema boga da dr oljusti...

 

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

Taj plastidip vidim samo kao idealnu zaštitu od udara kamencica i ništa drugo

znaci bezbojni sjajni

prešpricaš prednji kraj auta i nakon zime oguliš dole

za druge stvari meni uvijek izgleda jadno

kao i folije na autu to je idealno za taxiste da promjene boju

auta i danas sutra se to skine dole

Odlično, ovi kod kojih kupujem drže Mipu pa im je to sigurno dobavljivo a sve drugo moram uz prethodni dogovor. Znaš kako je, potražnja je mala pa prodaju što najviše ide a meni je OK jer barem imaju osnovno a sve druge trgovine su propale pa je dobro da i ova radi.

Znam da kako ide

kod nas ima 3 trgovine a držim se jedne

nabavi mi šta hocu ali to je drugo jer ja trošim u vecim kolicinama

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1