0
alenmk2

Golf 2 1.6td GTD

Recommended Posts

10w40 je kvalitetnije i ja nigdje više ne sipam 15

ali kao sta sam vec rekao dvica 1.6 d je to tako da svejedno.

Prije zamjene uspi aditiv za ispiranje motora da ti malo

procisti taj hidropodizac ako probije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10w40 je kvalitetnije i ja nigdje više ne sipam 15

ali kao sta sam vec rekao dvica 1.6 d je to tako da svejedno.

Prije zamjene uspi aditiv za ispiranje motora da ti malo

procisti taj hidropodizac ako probije.

Kako mislis da procisti hidropodizac ako probije, sto znaci probije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probije, propusti, prođe

podizac najvjerojatnije lupa jer je začepljen prljav od necistoca i napola recimo blokiran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da bi pomogao Motor Clean od LiquiMoly ( posto si spomenuo aditiv za ciscenje motora, pa ispustanje ulja i napraviti mali servis )?

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulje neko normalno tipa10w40, po ljeti ok i 15w40 za taj auto

Ima i modernih ulja 0w ili 5w da koštaju 100 i više kn litra pa kad uliješ u stari motor propiša po brtvama pa si samo napraviš još više posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni pije ulje tako da mi se vise ne isplati Shell tociti pa cu preci na Lidlov W5 10w40 gradacija, pasat ce mu :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da bi pomogao Motor Clean od LiquiMoly ( posto si spomenuo aditiv za ciscenje motora, pa ispustanje ulja i napraviti mali servis )?

Moguce da bi sve zavisi koliko je prljavo u motoru

hidropodizaci imaju rupice na sebi i kad se pocepe od prljavštine onda mlate

Meni pije ulje tako da mi se vise ne isplati Shell tociti pa cu preci na Lidlov W5 10w40 gradacija, pasat ce mu :lol2

koliko ulja potroši?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je najjače od svega,meni je jasno da hidropodizač lupa,al da grebe (čama) nešto to mi nije nikako jasno...ja mislim da ovo moje čamanje pri dodavanju gasa sve jače i jače čama imam osjećaj kao da je neki drugi vrag u pitanju
Prije 15 dana sam se vozikao po gradu i od jednom auto mi se počeo lagano trest i izgubio je snagu,a to čamanje ili grebanje je bilo toliko jako da sam ugasio motor i nakon 5min upalio,nakon toga se ništa više nije čulo...i dan danas nekad se pojavi bude 10min vožnje i nestane,al mi ide toliko na živce kad prodjem ulicom a ono kao da je neko gurnio slamku u ventilator i tako da se vozim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da bi sve zavisi koliko je prljavo u motoru

hidropodizaci imaju rupice na sebi i kad se pocepe od prljavštine onda mlate

koliko ulja potroši?

Litru negdje na 3-4 tkm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je najjače od svega,meni je jasno da hidropodizač lupa,al da grebe (čama) nešto to mi nije nikako jasno...ja mislim da ovo moje čamanje pri dodavanju gasa sve jače i jače čama imam osjećaj kao da je neki drugi vrag u pitanju

Prije 15 dana sam se vozikao po gradu i od jednom auto mi se počeo lagano trest i izgubio je snagu,a to čamanje ili grebanje je bilo toliko jako da sam ugasio motor i nakon 5min upalio,nakon toga se ništa više nije čulo...i dan danas nekad se pojavi bude 10min vožnje i nestane,al mi ide toliko na živce kad prodjem ulicom a ono kao da je neko gurnio slamku u ventilator i tako da se vozim...

grebe nešto drugo

pogledaj da ne zapinje remenica ili remen u nešto

 

Litru negdje na 3-4 tkm.

šta je manje kvalitetno ulje još više ce ga trošiti

a da probaš pri sljedecoj izmjeni uliti seleniu hpx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj nađi oldskul mestra... zvuk moze bit banalan... a moze i pustat npr ispod brtve ispuha a moze i dizna slicno zadavat simptome... Preko ekrana je tesko za rjesit problem

Share this post


Link to post
Share on other sites
0