1 1
VWTDI

VW OEM ulje vs Castrol Magnatec 10W40 koje uzeti za Golf IV 1.9TDI 66KW

Recommended Posts

Samo Castrol i svi oem filteri, uzeo sam Mann sada za ovaj servis i nikada vise i nema tu rasprave dalje.. Moze bit vlasnik Arala neznam ni ja ko opet je razlika kao na Castrol..

Rekli su da je Dunhill ista cigareta kao Ronhill,a ustvari nema 30% toga od Ronhilla (radim tamo pa znam).

Ja ne znam kako si zakljucio da Mann filteri ne valjaju al dobro... Jel ti mislis da za vw proizvodi filtera onaj najbolji ili najpovoljniji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako si zakljucio da Mann filteri ne valjaju al dobro... Jel ti mislis da za vw proizvodi filtera onaj najbolji ili najpovoljniji?

Samo OEM BAJO moj, i gume OEM iz ovlastenog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo OEM BAJO moj, i gume OEM iz ovlastenog.

????? oem je svetinja! Ne smijes dirati u to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valjaju, danas sam vidio 2 filtera goriva od MANNa koja su blago receno katastrofa izgledala kada su mjenjana. Usporedite kakvi budu original,a kakvi od Manna na promjeni pa ce te vidjet razliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-1j0127401a-vw-golf-diesel-filter-.jpg

UFI proizvodi originalni filter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valjaju, danas sam vidio 2 filtera goriva od MANNa koja su blago receno katastrofa izgledala kada su mjenjana. Usporedite kakvi budu original,a kakvi od Manna na promjeni pa ce te vidjet razliku.

Mislim da sam ih dosta vidio.

a ti kad tvrdis nesto onda i obrazlozi zasto je to tako a ne jao kako su izgledali... S vana, iznutra?

jer inace nema smisla govorit Mann Filteri ne valjaju.

 

Bas bi htio znat koliko je ljudi znalo za te ufi filtere dok se nisu pojavili u originalnoj kutiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valjaju, danas sam vidio 2 filtera goriva od MANNa koja su blago receno katastrofa izgledala kada su mjenjana. Usporedite kakvi budu original,a kakvi od Manna na promjeni pa ce te vidjet razliku.

Koliko su ti filteri bili na autu? Koliko km ili godina? Ja kad svoje zamijenim, a koristim ili Mann ili Mahle, filteri izgledaju super! A mijenjam većinom nakon godinu dana jer ne predjem 10tkm u tom periodu.

Mozda su bili neki fejk filteri, nebi se cudio ni da je to.

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godinu dana drzi i nekermann filter :)

 

Hengst je ok.. a i Mahle... a na orginalima imate i made in bosna i herc. pa su i ti dobri jer su bOEM :)

Netko i nikad nije cuo z kocnice Galfer a idu u nekim org vag pakiranjima ;) pa kad se progugla covjek se ugodno iznenadi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledajte, ja sam prvi uzeo MANN, narucivao sam i prije, zasad sve stima,al kad sam ovo vidio jednostavno sam ostao sokiran, filteri su iznutra totalno unisteni.. Vidjet cemo sad nakon 15.000km to je meni cca 1 godina i sjetit cu se poslikat i usporedit s nekim OEM od 15.000km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas mislio uzeti Mann filter,isto i Mann filter vazduha znaci sve komplet Mann za mali servis ali poslije ovih komentara,razmisljam sta cu sada uzeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

8daa667380625fb2013dc0b725d46ff8.jpg

 

Danas sam odradio servis u Skodinom ovlastenom servisu gdje svi moji iz obitelji Audi i VW rade vec 20 godina. Jedini servis gdje mogu bit s njima i vidjet sta mi rade. Na kraju servisa napisao je u servisnu da su moji djelovi, nema garancije itd. Na kraju je rekao da ne stavljam to, pokazao mi je filtere kao sto sam i rekao, a jedan je od rijetkih kojem vjerujem od mehanicara,a i sam vlasnik je servisa. Ispalo bi me jeftinije nego da sam narucivao preko Andjelka kojem svaka cast jer je poslao djelove prije nego su bili placeni!

Mannovi filteri ulja koje sam vidio su katastrofa naspram originala na 15-17.000 km kada se radio servis.

Ista stvar vam je danasnji Brembo i TRW, ne zivi se na staroj slavi...

Kakogod, neka svako kupuje sta zeli,ali jednostavno ako se dokaze da za 15.000km ovaj Mannov filter ulja bude kakvog ga ocekujem po dosad vidjenom nikad nece vise ic na moje auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas mislio uzeti Mann filter,isto i Mann filter vazduha znaci sve komplet Mann za mali servis ali poslije ovih komentara,razmisljam sta cu sada uzeti

Slobodno uzmi, ja ih vozim i nema problema. Ugradjivali smo ih u servisu na Mercedes Benz vozila (na kojima je Mann i prva ugradnja) godinama i nikakvih problema.

 

Ove tvrdnje su ciste gluposti, rekla kazala.

 

Filter se moze slomiti pa 'usukati' prilikom nestrucne ugradnje.

 

Ja sam npr vidio razliku u filteru goriva Mann i ALCO filtera, gdje se vidi razlika u samoj tezini filtera pa se zapitas zasto je ALCO osjetno laksi, skoro pa duplo.

 

Zavrsna izrada Mann filtera je najbolja po mom misljenju, a vidio sam ih dosta.

 

Opet ne kazem da su najbolji jer ne znam jesu li zapravo, ali znam da nikad nije bilo problema s njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu se samo pridružiti kolegi, svatko može napisati svoje mišljenje ali da ću se povodit nekim postom i odmah mijenjati marku koja mi se dosada dobro pokazala je smiješno. Na auto trenutno imam neki jeftinjak "Premium" filter za gorivo, nikad čuo za njega, kojeg sam kupio i ugradio od strane ovlaštenog. Odradio je ukupno oko tri godine bez problema i sada MANN-ov ne valja ili je kao upitne kvalitete, glupost. Tvrditi da je servis u ovlaštenom jeftiniji sa njihovim dijelovima nego da ih se nabavlja u privatnom aranžmanu je pomalo neozbiljno. Unazad tri godine radio sam servise u ovlaštenom pa znam koliko se kreću cijene ulja i filtera, no Škoda servis je inače jeftiniji od VW servisa, barem kod nas, ali da su toliko povoljniji sa originalnim VW dijelovima je pomalo čudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj premium nesmatraj da je orginal.. a ovlasteni servis ako ima oni klinac neostar šit onda uzimaju naj jweftinije zamjenske marke samo da im servis bude sto nize cjenovno... kvaliteta dijelova nije na prvom mjestu...

 

Mann cesto koristim al i Mahle koji mi je cak i bolji a i kad vidim na pd mk5 pod orginal dolazi mahle filter ulja....

Druga prica je ako ima fejk mann dijelova pa ga je zapao bas takav....

 

Cak sam i filtrona koristio na nekim svojim autima... 10tkm i mjenja se sve al nikad nikad nije bilo problema....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se radi o zamjenskom i savjetnik mi je ponudio tri opcije Premium, Bosch i original koji nisam nikako mogo uzeti jer je bio preskup a auto sam tek kupio i nije bilo za nesto bolje ali odradio je svoje bez problema pa je vrijeme da stavim nesto kvalitetnije, MANN naravno. :)

 

Gornji primjer koji kolega navodi sa losim MANN-ovim filterom moze biti svasta i ovako je tesko saznati sto je ali nikada ne treba generalizirati i odmah reci da nesto ne valja samo na osnovu jednog primjera jer jedna lasta ne cini proljece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nikakav argument nije da, samo kaže da ne valja..

Ja osobno koristim samo hengst, Anđelko mi je prve godine posla taj te san ga nastavia koristit stalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nikakav argument nije da, samo kaže da ne valja..

Ja osobno koristim samo hengst, Anđelko mi je prve godine posla taj te san ga nastavia koristit stalno.

S Anđelkom poslujem godinama i čovjek zna svoj posao i neće ti uvaliti kao recimo u Tokiću gdje guraju svoje TQ filtere full znam da moraju ali ako trebam nesto ne guraj mi burek ako hoće ćevape

Koristim Mahle i Mann i nikad nikakvih problema niti ruznih primjera....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priblizava mi se mali servis,citao sam temu cjelu,ali imam u servisu sad akcija izmjena ulja nude mi Castrol GTD Magnatec sa filterima oko 80km sta mislite kakvo je ulje to,ja prvi put vidim ovu ambalazu.

ulje-castrol-10w40-gtd-magnatec-4litre-u

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Castrol Edge 5W-40 Turbo Diesel ti je najbolje ili Liqui Moly TopTec4100 ili Ravenol VMO 5W-40 kao alternative Castrolu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja opet imam drugačije iskustvo sa Castrol Edge 5W-40 a koristio sam ga do jučer, tako reć, što OEM Edge iz ovlaštenog, što Edge u osobnoj nabavi i  meni je on uvijek znao baciti kap dvije kroz čep, pa se slije na onu gumu, a novi je čep kupljen prije godinu, dvije, nije od stoljeća sedmog. Dok se to recimo na Magnatecu uopće ne događa, to je objektivno, subjektivno je da mi motor nekako uglađenije i bolje radi, može biti placebo ali zbog onog prvog poslije Magnateca, samo CASTROL Magnatec OE Pro 5W-40 (VW 505.01).

Ovu ambalažu od Castrola prvi put vidim, dolje je slika kako izgleda Magnatec u 1L a tako i kantica od 4L izgleda. Od prije 2. godine Castrol Magnatec koriste i ovlašteni servisi, Edge je izbačen iz asortimana. Za tebe je bolje uzeti LM ili Ravenol, moguće da se kod tebe Castrol kopira pa ima lažnjaka. Ne znam da li je kod tebe Bosch ili PD motor pa možda trebaš 10W-40 sa VW 501.01/505.00 normom, na to bih uvijek pripazio.

2017-04-1209.49.114xk8j.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovima u Castrolu nikad dosadno, nakon dvije godine Magnatec OE Pro 5W-40 više ga ne proizvode i sada u Magnatec verziji imaju dva nova proizvoda. Ovog gore spomenutog Magnatec OE Pro 5W-40 se da još naći po trgovinama, neki dan bio u Tokiću pa vidio, idući tjedan idem u ovlašteni po neke dijelove koje sam naručio pa ću pogledati što koriste od Castrola.

magnatec-5w-40-a3-b4-3yjvz.png

magnatec_stop-start0dj46.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, said:

Ja opet imam drugačije iskustvo sa Castrol Edge 5W-40 a koristio sam ga do jučer, tako reć, što OEM Edge iz ovlaštenog, što Edge u osobnoj nabavi i  meni je on uvijek znao baciti kap dvije kroz čep, pa se slije na onu gumu, a novi je čep kupljen prije godinu, dvije, nije od stoljeća sedmog. Dok se to recimo na Magnatecu uopće ne događa, to je objektivno, subjektivno je da mi motor nekako uglađenije i bolje radi, može biti placebo ali zbog onog prvog poslije Magnateca, samo CASTROL Magnatec OE Pro 5W-40 (VW 505.01).

Ovu ambalažu od Castrola prvi put vidim, dolje je slika kako izgleda Magnatec u 1L a tako i kantica od 4L izgleda. Od prije 2. godine Castrol Magnatec koriste i ovlašteni servisi, Edge je izbačen iz asortimana. Za tebe je bolje uzeti LM ili Ravenol, moguće da se kod tebe Castrol kopira pa ima lažnjaka. Ne znam da li je kod tebe Bosch ili PD motor pa možda trebaš 10W-40 sa VW 501.01/505.00 normom, na to bih uvijek pripazio.

2017-04-1209.49.114xk8j.jpg

Bos pumpa je nije pd ja prvi put vidim takvu ambalazu,moguce je da je neki laznjak,mislio sam uzeti ravenol ili aral vidjet cu jos ne znam sta je najbolje ali jeftinije malo za dzep.

na satu je 300+++ pa,neki mi govore da ulijem 5w40 sta vi mislite ja se slabo razumijem u ulja...

dignut je auto sa 90 na 130 konja ako to ista znaci,planiram ugradnju vece turbine,dizni,interkulera itd plan neki 180-200 konja

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li se dignut 180-200 KS na motoru sa Bosch pumpom?

To je 66kW TDI motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1